4,8



Na základě 57 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.2 435,72 Kč/1l
608,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml1 357,86 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml1 119,86 Kč/1l
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Absolut Repair maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
2 175,30 Kč/1l
1 087,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
44 060,67 Kč/1l
660,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Mask uhlazující maska pro nepoddajné vlasy 500 ml
2 912,38 Kč/1l
1 456,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 250 ml
2 020,00 Kč/1l
505,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Fanola - Botugen Mask 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Mask vyživující maska pro posílení vlasového vlákna 500 ml
1 982,10 Kč/1l
991,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
2 938,67 Kč/1kg
881,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
1 342,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Golden Masque maska na vlasy pro silně poškozené vlasy 500 ml
2 168,66 Kč/1l
1 084,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 603,14 Kč/1l
801,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel - Expert Pro Longer Masque Series - Maska pro obnovu délky vlasů 250 ml
2 792,56 Kč/1l
698,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'Oréal Professionnel Série Expert Absolute Repair Mask 500 ml
Profesionální maska s hloubkovým účinkem pro poškozené a suché vlasy
Maska Absolut Repair Mask od L'Oréal Professionnel Paris byla vyvinuta speciálně pro poškozené a suché vlasy. Profesionální složení obohacené o zlatou quinou a proteiny pomáhá restrukturalizovat a opravit vlasy prostřednictvím hloubkové péče, aniž by je zatěžovala. Díky své zlatavé textuře dodává maska namáhaným vlasům krásný lesk. Vlasy jsou hladší, lesklejší a povrch vlasů je opraven.
Vlastnosti: Vlasy jsou odolné proti poškození, které se projevuje v důsledku poškození:
- Maska pro namáhané vlasy
- se zlatým proteinem z quinoy
- nezatěžuje vlasy
- okamžitá obnova pro silně poškozené vlasy
- pro lesklý a hladký vzhled
Použití:
- Vmasírujte rovnoměrně do umytých, ručníkem vysušených vlasů. nechte působit 3-5 minut. Důkladně opláchněte.
AQUA / VODA / EAU, CETEARYL ALKOHOL, SLÍDA, BEHENTRIMONIUM CHLORID, AMODIMETHICONE, CI 77891 / OXID TITANIČITÝ, FENOXYETHANOL, ISOPROPYL ALKOHOL, HYDROXYETHYLCELULÓZA, CI 77491 / OXIDY ŽELEZA, PROPYLENGLYKOL, KOPOLYMER PEG-150/DECYLALKOHOL/SMDI, LINALOOL, TRIDECETH-6, HEXYL CINNAMAL, CHLORHEXIDIN DIGLUKONÁT, LIMONEN, KYSELINA CITRONOVÁ, CETRIMONIUM CHLORID, EXTRAKT ZE SEMEN CHENOPODIUM QUINOA, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEIN, PARFUM / VŮNĚ
Maska je vyživující maska na vlasy pro velmi poškozené vlasy. Kyselina mléčná, fytokeratin, ceramidy a lipidy pronikají do vlasů, vyhlazují kutikulu a posilují ji. Vlasy jsou restrukturalizovány, opraveny a jsou odolnější. Získávají také pružnost a lesk.
Okamžitá restrukturalizační maska pro poškozené vlasy.
Restrukturalizační maska pro poškozené vlasy. Profesionální složení obnovující zlaté masky obohacené o zlatý protein z quinoy okamžitě obnovuje všechny typy vlasů a působí vzdušně. Krémovo-gelová textura zanechává vlasy 7x lesklejší* a jemnější. Žádné zbytky na vlasovém vláknu.* Šampon + zlatá maska.
Objevte další produkty L'Oréal Professionnel Serie Expert zde.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Masque od L'Oreal Professionnel je hloubkově vyživující maska na vlasy pro ženy, které chtějí své vlasy hýčkat. Byla speciálně vyvinuta tak, aby vašim vlasům dodala nádherný lesk a poddajnost. Po vmasírování vysoce kvalitní masky do konečků vlasů vám okamžitě poskytne dostatek hydratace. Regenerace a oprava vašich poškozených konečků začíná již při první aplikaci. Díky vysoce kvalitním složkám, jako je kyselina mléčná, fytokeratiny, ceramidy a lipidy, se dočkáte vynikajících výsledků. Opakované používání masky na vlasy trvale posiluje vaše vlasy zevnitř a dodává jim bezkonkurenční odolnost.
Maska L'Oréal Absolut Repair byla vyvinuta pro velmi poškozené vlasy. Obnovující maska zvyšuje odolnost vlasů a poskytuje jim intenzivní péči. Díky obsažené kyselině mléčné, fytokeratinům, ceramidům a lipidům jsou vlasy posíleny zevnitř a jejich struktura je vyhlazena. Výsledkem jsou posílené, pružné a intenzivně lesklé vlasy.
Loreal SE Abs Rep Mask 500ml Série Expert Absolute Rep
L'Oréal Serie Expert Absolute Repair Gold maska na vlasy
L'oreal Professionnel Loreal P Masc Absolut Repair Gold 500
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Professional Mask 500 ml
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Aqua / Water - Cetearyl Alcohol - Behentrimonium Chloride - Candelilla Cera / Candelilla Wax - Amodimethicone - Cetyl Esters - Isopropyl Alcohol - Glycerin - Phenoxyethanol - Trideceth-6 - Linalool - Kyselina mléčná - Hexyl Cinnamal - Chlorhexidin Diglukonát - Cetrimonium Chlorid - Limonen - Hydroxid sodný - Chenopodium Quinoa Seed Extract - Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein - Ci 19140 / Yellow 5 - Ci 15985 / Yellow 6 - Parfum / Fragrance
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636975433
- Číslo produktu
- E35653
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Aqua / Water - Cetearyl Alcohol - Behentrimonium Chloride - Candelilla Cera / Candelilla Wax - Amodimethicone - Cetyl Esters - Isopropyl Alcohol - Glycerin - Phenoxyethanol - Trideceth-6 - Linalool - Kyselina mléčná - Hexyl Cinnamal - Chlorhexidin Diglukonát - Cetrimonium Chlorid - Limonen - Hydroxid sodný - Chenopodium Quinoa Seed Extract - Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein - Ci 19140 / Yellow 5 - Ci 15985 / Yellow 6 - Parfum / Fragrance
- Výrobce
- Northio
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636975433
- Číslo produktu
- E35653
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 214,27 Kč/1l
910,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 048,20 Kč/1l
3 048,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
500,71 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 380,00 Kč/1l
690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Vlasový Balzám 500ml
1 833,86 Kč/1l
916,93 Kč
Prodejce: MANADA

ALFAPARF - Žlutý šampon LISS 500ML
545,86 Kč/1l
279,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Elvital Oil Magique zjemňující olej na vlasy, pro všechny typy vlasů, 1 x 100 ml
4 742,70 Kč/1l
474,27 Kč
Prodejce: TR8

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Omega 9 Mask 500 ml
1 047,80 Kč/1l
523,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-On 10 x 6 ml - Neu
37 065,00 Kč/1l
2 223,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L´Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Mask uhlazující maska pro nepoddajné vlasy 500 ml
2 912,38 Kč/1l
1 456,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml
3 648,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ALFAPARF - Žlutý kondicionér LISS 500 ml
237,93 Kč/1kg
237,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
686,00 Kč/1l
1 029,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Skvělý produkt! Kvalita předčila mé očekávání a aplikace je velmi snadná. Jsem velmi spokojen a určitě bych ho doporučil ostatním.
Ohodnoceno dne 17. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Loreal Absolute Repair
Pro mě je to ta nejlepší kúra vůbec, i když ji necháte působit 5 až 10 minut, nebo i déle, pokud chcete, tato kúra je pro vlasy tak jemná, že je prostě SKVĚLÁ!
Ohodnoceno dne 4. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Mám velmi řídké a blond vlasy, jen tato maska mi pomáhá, aby se vlasy nelámaly. Jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 29. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Maska na vlasy Loreal, Series Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein
Velmi dobrý poměr cena/výkon. Moc děkuji! Maska na vlasy je velmi dobrá!
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá maska na vlasy
Skvělá pro suché vlasy a kudrny.
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Skvělý produkt
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
všechno v pořádku
5 hvězdiček
Ohodnoceno dne 13. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plnění produktů
Výrobek splňuje svůj účel, říká moje žena, a je s ním velmi spokojená.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
543,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 620,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výtažek z třešní - Ochrana barvy a UV záření - Intenzivní péče
69,96 Kč
Prodejce: HAIRSALE
233,20 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l

Loreal Metal Detox Mask 250ml
608,86 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 029,53 Kč/1kg