5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
565,85 Kč/1l
565,85 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
519,48 Kč/1l
129,87 Kč
Prodejce: MANADA

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 1000 ml
237,60 Kč/1l
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro blond a šedivé vlasy Toneplex (Pearl Blonde Shampoo), 250 ml
531,68 Kč/1l
152,90 Kč
-19,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,92 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional C.A.L.M Shampoo 250 ml
852,00 Kč/1l
213,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml
1 173,12 Kč/1l
293,28 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
302,00 Kč/1l
302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Pro You The Moisturizer Hydrating Shampoo 1000 ml
356,00 Kč/1l
356,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue Shampoo 500 ml
690,00 Kč/1l
345,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

S.U.N.D.A.Y Moisturise Shampoo 350 ml
382,86 Kč/1l
134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Šampon na zvýraznění barvy vlasů, 250ml
729,76 Kč/1l
182,44 Kč
Prodejce: MANADA

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
857,00 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Penetraitt Shampoo 250 ml
2 096,60 Kč/1l
524,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemný šampon s obsahem bambuckého másla pečuje o krásu vašich vlasů.
Londa P.U.R.E. šampon 250 ml
Přírodní šampon Londa P.U.R.E. jemně čistí vlasy a dodává jim přirozený a zdravý lesk. Ideální pro suché a matné vlasy. Šampon je z 91 % přírodní a neobsahuje sulfáty, parabeny, silikony a umělá barviva. Jeho pečující složení s bambuckým máslem dodává vlasům výživnou hydrataci. Díky složení bez sulfátů chrání šampon PURE barvené (barvené/tónované) vlasy před ztrátou barvy. Řada Londa P.U.R.E je 100% veganská (bez živočišných složek a vedlejších produktů).
Vlastnosti:
- jemné mytí
- 91 % přírodního původu
- neobsahuje parabeny, silikony, sulfáty ani umělá barviva
- veganský
- Pečující složení s bambuckým máslem
- hydratuje
- chrání barvené vlasy před ztrátou barvy
Použití:
- Vmasírujte malé množství do vlhkých vlasů
- poté důkladně opláchněte
- poté použijte kondicionér P.U.R.E
O značce Londa P.U.R.E:
P.U.R.E. od Londa Professional vám nabízí inovativní a vysoce kvalitní produkty pro zdravou péči o vlasy. Až 95 % vyživujících složek je přírodního původu pro péči, kterou si vy i vaše vlasy zasloužíte. Receptury s až 95 % přírodního původu jsou inspirovány bambuckým máslem. Neobsahují umělá barviva, silikony a parabeny. Řada je vhodná pro všechny typy vlasů.
Jemně a pečlivě čistí vlasy a dodává jim přirozený a zdravý lesk. Ideální pro suché a matné vlasy. Složení až 91 % přírodního původu.
- Veganské
- S bambuckým máslem pro větší lesk
- Neobsahuje sulfáty, silikony ani umělá barviva
[Použití]
Vmasírujte do vlhkých vlasů, nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte.
Složení
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium benzoate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-isomethyl ionone, Butyrospermum parkii butter, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Tocopherol, Sodium Citrate
Veganský šampon P.U.R.E od Londa Professional
Jemně čistí vlasy a dodává jim přirozený a zdravý lesk*. Ideální pro suché a matné vlasy.
- Neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva.
- z 91 % přírodního původu.
- Vegan
*
Bambucké máslo Bohaté na přírodní vitamíny a mastné kyseliny.
Použití
Vmasírujte do vlhkých vlasů a důkladně opláchněte.
P U R E Šampon Gentle12 Šampon pro suché vlasy bez lesku
Londa Professional P.U.R.E Shampoo 250 ml je jemný šampon, navržený pro šetrné čištění vlasů a pokožky hlavy. Tento šampon obsahuje extrakt z bílého čaje, který poskytuje vlasům hydrataci, lesk a zdravý vzhled.Vlastnosti:Obsahuje extrakt z bílého čajeŠampon pro péči o vlasy a pokožku hlavyJemně čistí vlasy a pokožku hlavy bez nadměrného vysušováníDodává vlasům přirozený lesk a hebkostVhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro ty, kdo upřednostňují šetrnou péčiKlíčové benefity:Zanechává vlasy čisté, jemné a zdravě vypadajícíHydratuje a chrání vlasy před vnějšími vlivyŠetrný k pokožce hlavy a vhodný i pro citlivou pleťBalení obsahuje 250 ml šamponuIdeální pro každodenní použitíPoužití:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy.Jemně masírujte pokožku hlavy, dokud se nevytvoří pěna.Důkladně opláchněte vodou.V případě potřeby aplikaci zopakujte.Tip: Pro dosažení nejlepšího výsledku kombinujte s dalšími produkty z řady Londa Professional P.U.R.E.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Londa Professional z kolekce P.U.R.E byly vytvořeny pro jemné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Jemný šampon s bambuckým máslem pečuje o krásu vašich vlasů. Vlastnosti:šetrně myje a čistí suché vlasy, regeneruje a vyživuje, dodává vlasům hebkost a lesk.použitíŠampon naneste na mokré vlasy, napěňte a poté důkladně opláchněte.upozorněníVyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte vodou.
Londa Professional P.U.R.E Cleansing Shampoo je vhodný pro jemné vlasy a pro dámy. Obsah 250 ml.
Šampon P.U.R.E., 250 ml
- Model
- P.U.R.E
- Hmotnost
- 296 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-10, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SODIUM ACETATE, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHEROL, SODIUM CITRATE
- Výrobce
- Kód EAN
- 3614226751904
- Číslo produktu
- 10132
- Model
- P.U.R.E
- Hmotnost
- 296 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM METHYL OLEOYL TAURATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-10, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SODIUM ACETATE, SODIUM CHLORIDE, TOCOPHEROL, SODIUM CITRATE
- Výrobce
- Kód EAN
- 3614226751904
- Číslo produktu
- 10132
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Londa Professional Color Radiance Shampoo vyživující šampon pro barvené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
280,33 Kč
-39,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
565,85 Kč/1l
565,85 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampon pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
313,56 Kč/1l
313,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
349,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
326,00 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 1000 ml
237,60 Kč/1l
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional maska pro obnovu vlasových vláken, 750 ml
673,33 Kč/1l
505,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
352,00 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Maska koloryzująca do włosów Pearl Blonde, 200ml
1 795 333,25 Kč/1kg
538,60 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Visible Repair Shampoo 1000 ml
290,00 Kč/1l
290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
519,48 Kč/1l
129,87 Kč
Prodejce: MANADA

Rekonstrukční kúra s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (5 Minute Treatment) 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
1 984,85 Kč/1l
1 488,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm bezoplachový kondicionér pro velmi suché a poškozené vlasy 250 ml
636,00 Kč/1l
174,64 Kč
-15,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
302,00 Kč/1l
302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk_Shake - Integrity Nourishing Shampoo - Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000ml
1 412,96 Kč/1kg
1 412,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Velvet Oil Lightweight Oil 100 ml
2 137,40 Kč/1l
218,73 Kč
-4,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml
348,00 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 250 ml
740,00 Kč/1l
185,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kuchyňská linka MODERN 240 CM Vestavná kuchyňská linka šedá
11 095,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Šampon pro blond a šedivé vlasy Toneplex (Pearl Blonde Shampoo), 250 ml
531,68 Kč/1l
152,90 Kč
-19,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,92 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Siemens iQ300 WM14N127, Přední plnění, 8 kg, B, 72 dB, 1400 ot/min, A
27 942,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: HAI-END

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

L´Oréal Professionnel Majirel profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 4 50 ml
5 218,60 Kč/1kg
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l