4,9



Na základě 8 hodnocení
Objem:
200 ml- 200 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy13 131,72 Kč/1l
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml650,93 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
OLORCHEE Intenzivní pečující kondicionér bez oplachování 500 ml2 336,52 Kč/1l
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Goldwell Dual Senses Colour Brilliance kondicionér pro jemné až normální vlasy 50ml
4 641,60 Kč/1l
232,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color Brilliance 3 x 1000 ml Kondicionér pro barvené jemné vlasy sada
611,31 Kč/1l
1 833,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 200 ml
1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Vlasový Ošetřující Přípravek proti Krepatění Vlasů, 300ml
2 680,73 Kč/1l
804,22 Kč
Prodejce: somnia24

SYOSS Color Intensive Conditioner 20x silnější kondicionér pro barvené vlasy 250ml
483,96 Kč/1l
120,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop

Redken Acidic Bonding Concentrate Balzám na vlasy 75 ml
10 413,33 Kč/1l
852,49 Kč
-71,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Bond Pro posilující kondicionér 1000 ml
670,47 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ošetřující Hydratační Přípravek pro Vlasy s Humektanty, 300 ml
644,43 Kč/1l
193,33 Kč
Prodejce: MANADA

Goldwell Elumen Color Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml
1 250,15 Kč/1l
1 250,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Joanna Rekonstrukční Sprej s Keratiny, 300ml
693,00 Kč/1l
207,90 Kč
Prodejce: MANADA

Garnier Posilující Ošetření Pro Barvené Vlasy, 200 ml
464,75 Kč/1l
107,04 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,95 Kč
Prodejce: MANADA

Keratinový Vlasový Kondicionér Nanoil s Keratinem - 125 ml.
2 841,28 Kč/1l
355,16 Kč
Prodejce: MANADA

Revlon Equave Detangling kondicionér 50ml
4 208,40 Kč/1l
210,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionér 200 ml
4 177,35 Kč/1l
835,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MORFOSE Kondicionér pro barvené vlasy, 400 ml
735,77 Kč/1l
294,31 Kč
Prodejce: GlossyShopDE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Goldwell Dualsenses Color brilliance kondicioner 200 ml
Okamžitě usnadňuje rozčesávání a vytváří zářivost barvených i nebarvených vlasů. Unikátní FadeStopFormula redukuje blednutí barvy na minimum.
Nová luminiscenční technologie transformuje neviditelné UV záření do viditelného světla pro nádherně zářivé barvy vlasů.
Pro barvené , odolné a porézní vlasy.
Kondicionér pro jemné a normální vlasy šetrně pečuje o barvené vlasy a dodává jim zářivost a lesk.
Goldwell Dualsenses Colour Brilliance kondicionér 200 ml
- Kondicionér Goldwell Dualsenses Color Brilliance je vhodný pro barvené, jemné až normální vlasy a poskytuje péči a ochranu barvy.
- Díky intenzivní péči se okamžitě zlepšuje rozčesatelnost bez zatížení vlasů.
- UV filtr poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a větší zářivost barvy.
Použití kondicionéru Goldwell Dualsenses Colour Brilliance:
- Vmasírujte do vlhkých vlasů po umytí šamponem,
- nechte krátce působit
- poté důkladně opláchněte.
Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, disodium distyrylbifenyl disulfonát, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, kyselina citronová, glykoproteiny, Trideceth-12, kyselina octová, chlorid sodný, fenoxyethanol, vůně / parfém, Limonene, Linalool, Amyl Cinnamal, Red 33 / C.I. 17200.
GoldwellDualSenses Color | Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml
Obsahuje výtažek z plodů granátového jablka, dodává maximální intenzitu barvy, lesk a ochranu. Udržuje barvu a zářivost, jemně čistí, zlepšuje rozčesatelnost. Nezatěžuje vlasy. Kondicionér nejen vyživuje barvu, ale také zlepšuje stav vlasů, které jsou díky němu zdravé a vypadají úchvatně.Pro koho- Ideální pro lidi, kteří chtějí chránit barvu svých barvených vlasů.5 skutečných účinků- Zaručuje dlouhotrvající a intenzivní barvu, - Ochrana, - Jemné čištění, - Žádné problémy s rozčesáváním, - Zdravé a lesklé vlasy.objem:200ml
Návod k použití: Vložte do vlasů a nechte je vyčistit:
- Naneste na šamponem umyté vlasy, nechte působit 1 minutu a důkladně opláchněte.
- Pro maximální péči o barvu a lesk používejte v kombinaci s dalšími barevnými produkty.
Okamžitě rozplétá vlasy, zesiluje zářivost barvy, ColorChromaComplex s esencí z granátového jablka.
[Technologie]
Jedinečná technologie barev zahrnuje Luminescine ve všech čtyřech barevných segmentech Dualsenses Color, Color Extra Rich, Blondes & Highlights a Silver - nová generace zářivosti barev. Nová technologie Luminescine transformuje neviditelné UV světlo na viditelné světlo a vytváří tak ohromující barevný jas.
Složení
Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, disodium distyrylbifenyl disulfonát, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, kyselina citronová, glykoproteiny, Trideceth-12, kyselina octová, chlorid sodný, fenoxyethanol, vůně / parfém, Limonene, Linalool, Amyl Cinnamal, Red 33 / C.I. 17200.
Mezi účinné látky patří:
- S technologií Luminescine, která přeměňuje neviditelné ultrafialové světlo na viditelné a zajišťuje mimořádný lesk.
- Integrovaná ochrana barvy díky inovativnímu komplexu microPROtec.
Složení: Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Amodimethicone,Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, SodiumPCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Cetrimonium Chloride,Dimethicone, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate,Panthenol, Ethylhexylglycerin, Disodium DistyrylbiphenylDisulfonate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Citric Acid,Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid,Sodium Chloride, Phenoxyethanol,Fragrance / Parfum, Limonene, Linalool,Amyl Cinnamal, Red 33 / C.I. 17200.
Pokud chcete zlepšit svou image a posílit krásu svých vlasů, kondicionér Goldwell 200 ml de vám bude skvělým pomocníkem při dosahování vašich cílů! Užívejte si výhod a předností produktů Goldwell a dalších kadeřnických produktů od 100% originálních značek.
- Složení:
- Glykoproteiny
- Limonen
- Linalool
- Panthenol
- Fenoxyethanol
- Fenyltrimethicone
- Glycerin
- Cetearylalkohol
- Laureth-9
- Oktyldodecyl Pca
- Trideceth-12
- Vůně (Parfum)
- Ethylhexylglycerin
- Extrakt z kůry vrby černé (Salix nigra)
- Chlorid sodný
- Výtažek z Verbascum thapsus
- Amodimethicone
- Amyl skořicový
- Cetrimonium chlorid
- Kyselina citronová
- Dimetikon
- Ethylhexylmethoxycinnamát
- Kyselina octová
- Objem: 200 ml
- Pohlaví: Unisex
- Typ: kondicionér
GOLDWELL Dualsenses Color Brilliance Conditioner 200 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner - kondicionér pro jemné a normální vlasy, barvené i přírodní. Okamžitě usnadňuje rozčesávání a vytváří zářivost barvených i nebarvených vlasů. Složení používající technologie microPROtec complex a Luminiscence poskytuje ochranu barvy a zvýrazňuje její zářivost.
Aktivní látky a technologie:
microPROtec complex - inovativní technologie poskytující ochranu před blednutím barvy
Luminiscence - technologie transformující neviditelné UV záření do viditelného světla pro nádherně zářivé a oživené barvy vlasů
FadeStop - technologie chránící barvu před vymýváním během šamponování
Tento kondicionér v sobě ukrývá luminiscenční efekt, který se postará nejen o působivý finiš. Usnadňuje rozčesávání, zbaví vlasy nežádoucích žlutých podtónů a dodá jim potřebnou výživu - aby vaše koruna krásy mohla naplno zazářit.
Vlastnosti:
- kondicionér pro jemné a normální vlasy
- na obarvené i přírodní vlasy
- zvýrazňuje a oživuje zářivost barvy
- ochrana barvy před blednutím
- usnadňuje rozčesávání
- nezatěžuje
Jak aplikovat:
Naneste do vlhkých vlasů a nechce chvíli působit. Poté důkladně opláchněte.
Goldwell Dualsenses Colour Brilliance Conditioner 200ml
Pro jemné až normální barvené nebo nebarvené vlasy.
- Okamžitě rozplétá vlasy
- Dodává okamžitý barevný lesk
Použití
Aplikujte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Technologie
komplex microPROtec
Nový, inovativní komplex microPROtec zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci základních pečujících složek, a tím přináší okamžitě viditelné a znatelné výsledky.
Luminescine
Nová technologie Luminescine transformuje neviditelné UV světlo na viditelné světlo a vytváří ohromující barevný jas.
Goldwell New Dualsenses Colour Brilliance Conditioner Kondicionér pro jemné až normální vlasy obohacený o komplex microPROtec a Luminescine. Okamžitě rozčesává a dodává barveným i nebarveným vlasům zářivost. Použití: Aplikujte na vlhké vlasy, vmasírujte a důkladně opláchněte.
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner 200 ml rozplétá vlasy zintenzivňuje barevný lesk ColorChromaComplex Okamžitě rozplétá vlasy, zintenzivňuje barevný lesk, ColorChromaComplex s esencí z granátového jablka.
Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionér 200ml / 1000ml
GOLDWELL DUALSENSES COLOR BRILLIANCE CONDITIONER je kondicionér na ochranu barvy, který poskytuje intenzivní péči a ochranu barvy barvených vlasů . Intenzivní péče okamžitě zlepšuje rozčesatelnost a zároveň zanechává vlasy nádherně lehké. Systém Brilliance s UV filtrem navíc poskytuje účinnou ochranu a větší zářivost barvy.
Vlasy jsou jedinou věcí, která je v...
BARVA PRO JEMNÉ AŽ NORMÁLNÍ VLASY (BARVENÉ I NEBARVENÉ)
Kondicionér Brilliance >> Okamžitě rozplétá >> Dodává okamžitý lesk barvy
Intenzivní ošetřující přípravek Goldwell pro barvené vlasy dodává vašim vlasům intenzivní hydrataci a pečuje o jejich barvu. S jemnou recepturou bohatou na aktivní látky ochrání vaše vlasy před vlivy UV záření a zamezí vyblednutí barvy. Díky této speciální péči budou vaše vlasy zářit zdravím a krásou. Objem: 200ml.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Péče pro barvené, normální až jemné vlasy, která okamžitě zlepšuje rozčesatelnost, aniž by vlasy zatěžovala. Intenzivní péče okamžitě zlepšuje rozčesatelnost a zároveň zanechává vlasy nádherně lehké. Intenzivně pečuje o barvené vlasy, ale zároveň je šetrná k barvě. Speciálně vyvinutý systém Brilliance s antioxidačním výtažkem z granátového jablka a ochranným UV filtrem dodává barvě viditelně větší lesk a přirozeně lehký pocit z vlasů. Jemné složení vlasy nezatěžuje a navíc vyniká úžasnou ovocnou vůní. Nová technologie Luminescine přeměňuje neviditelné UV světlo na viditelné a vytváří ohromující zářivost barvy. - zlepšuje rozčesatelnost - nezatěžuje - šetrný k barvě - UV filtr - zářivost barvy - ovocná vůně
Pro jemné až normální vlasy Goldwell Dualsenses Color Brilliance Conditioner
GW DS COL Brilliance kondicionér 200ml Dualsenses Color Brillia
/ Pro barvené, jemné a přírodní vlasy / Poskytuje novou zářivost barvy / Prodlužuje trvanlivost barvy
Goldwell Dualsenses Color Brilliance kondicionér 200 ml
DualSusing Color Brillance je výživný prostředek pro lesku od značky Goldwell. Vytvořeno pro suché, tenké a poškozené vlasy. Zvuky silně vyživuje, aby jim dodal objem a lehkost.
- Model
- Default Title
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Parfum, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Amyl Cinnamal
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609061007
- Číslo produktu
- 5918
- Model
- Default Title
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Parfum, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Amyl Cinnamal
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609061007
- Číslo produktu
- 5918
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
4 797,20 Kč/1l
1 199,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml
1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml
629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
661,75 Kč/1l
661,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Vlasové sérum, 150 ml, Unisex, Lesklý, 1 kusů
1 959,53 Kč/1l
293,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml
1 578,75 Kč/1l
315,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 200 ml
1 695,00 Kč/1l
339,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml
1 576,30 Kč/1l
332,86 Kč
-17,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
315,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Intensive Conditioning Serum 12 x 18 ml
4 179,21 Kč/1l
902,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Colour Brilliance 250 ml šampon a 200 ml kondicionér Colour Brilliance Set
1 275,40 Kč/1l
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance šampon 1000 ml
966,35 Kč/1l
966,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
600,59 Kč/1l
600,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Goldwell Dual Senses Colour Brilliance kondicionér pro jemné až normální vlasy 50ml
4 641,60 Kč/1l
232,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell, Dualsenses Color Extra Rich Brilliance, Hair Conditioner, For Colour Protection, 200 ml
1 434,65 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dualsenses Color Extra Rich šampon pro ženy 250 - Goldwell
1 231,72 Kč/1l
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml
1 595,65 Kč/1l
319,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 500 ml
1 277,90 Kč/1l
638,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 077,73 Kč/1l
311,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
272,23 Kč
-20,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
572,83 Kč/1l
572,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 500 ml
1 211,86 Kč/1l
605,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kondicionér Goldwell Colour
Objem 1 l
Dělá, co má!
Ohodnoceno dne 26. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 1. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 7. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 21. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg