5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Moroccanoil Dry Texture, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 205 ml, Dodávající texturu, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
854,30 Kč
4 167,32 Kč / 1l
plus 75,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml505,98 Kč/1l
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml2 379,65 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml489,93 Kč/1l
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml594,88 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy s jemnou fixací Moroccanoil Luminous Hair Spray Finish Medium, 75 ml
2 495,90 Kč/1kg
1 247,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kondicionér pro definici kudrnatých vlasů od Joanna Professional - 200 g
617,05 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: Visage

Texturizační sprej na vlasy OSiS Texture Craft (Dry Texture Spray) 300 ml
1 006,80 Kč/1l
302,04 Kč
Prodejce: MANADA

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

wellaflex 6167046006 wellaflex Invisible Hold Halt 4 Haarspray 250 ml
313,56 Kč/1l
103,46 Kč
-25,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aveda 18084981047, Vlasový sprej, Ženy, 125 ml, Dodávající texturu, Lesklý, Sprej, 1 kusů
5 065,60 Kč/1l
633,20 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Balmain Texturizing Volume Spray utrwalający i zwiększający objętość włosów, 200ml
8 508,55 Kč/1l
1 701,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Goldwell StyleSign Dry Texture Spray 200 ml
2 250,78 Kč/1kg
405,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kallos KJMN hair-tox Lakier do włosów, 400 ml
370 209,31 Kč/1kg
159,19 Kč
Prodejce: MANADA

Farouk Systems - Biosilk Silk Therapy Finishing Spray ( pro všechny typy vlasů ) 284.0g
394,73 Kč/1kg
394,73 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ELNETT lak na vlasy s normální fixací 400 ml
967,15 Kč/1l
386,86 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Hold Fixation Hairspray 300 ml
896,67 Kč/1l
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola FanTouch Thermo Fix Termoochronny lakier utrwalający włosy, 300ml
574 525,01 Kč/1kg
262,77 Kč
-32,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lak na vlasy pro extra silnou fixaci Stylesign Hairspray (Extra Strong Hairspray), 500 ml
1 128,02 Kč/1kg
517,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Texturovací stylingová mlha s mořskou solí - Balmain Texturising Salt
8 809,75 Kč/1l
1 761,95 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Vlasový sprej
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Všechny vlasy
- Objem:
- 205 ml
- Efekt přípravku na vlasy:
- Dodávající texturu
- Dlouhotrvající:
- Ano
- Složení:
- HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, AQUA/WATER/EAU, AMP-ISOSTEAROYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCERIN, PEG/PPG-15/15 ALLYL ETHER ACETATE, METHOXYCINNAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, PEG/PPG-17/18 DIMETHICONE, ACETYL TRIETHYL CITRATE, OCTADECYL DI-T-BUTYL-4-HYDROXYHYDROCINNAMATE. MOTS02
- Způsob použití:
- Shake well. Spray on dry hair.
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Moroccanoil® Dry Texture Spray
Moroccanoil Dry Texture Spray je suchý sprej obohacený o arganový olej, který bez námahy vytváří účesy s rozcuchanou objemnou texturou a dlouhotrvající fixací. Je také ideální pro účesy. Vysoce účinné pryskyřice a minerály vytvářejí objemové spojení mezi vlasy pro texturní fixaci se suchým matným povrchem.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Laky na vlasy značky Moroccanoil z kolekce Texture byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 205 ml.
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 205 ml
- Složení
- Moroccanoil Suchy spray teksturyzujący, 205ml
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisex
- Kód EAN
- 7290016033601
- Číslo produktu
- 9893
- Materiálové složení textilu
- Žádné informace nejsou vyžadovány
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 205 ml
- Složení
- Moroccanoil Suchy spray teksturyzujący, 205ml
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisex
- Kód EAN
- 7290016033601
- Číslo produktu
- 9893
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
12 100,00 Kč/1l
1 210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Moroccanoil Brumes du Maroc tělový sprej 100 ml UNISEX
2 790 000,07 Kč/1kg
558,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
4 142,86 Kč/1l
290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kulatý kartáč Ceramic + ION 45 mm
1 303,91 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Moroccanoil Light Tones, 65 ml, Suchý šampón, Ženy, Všechny vlasy, Rýžový škrob, Arganový olej, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, SD ALCOHOL 40-B (ALCOHOL DENAT.),...
3 984,62 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
2 028,11 Kč/1l
2 028,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Běžecký pás s 1400W, se sklonem, Bluetooth reproduktor pro běžecké pásy, nastavitelný 1-12KM/H s funkcí APP, LCD obrazovka pro domácnost / kancelář
4 324,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Pouzdro pro Apple iPhone 11 Protective Case Anti Shock Pouzdro na mobilní telefon Transparent Cover
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

2L láhev na pití Sportovní láhev Láhev na vodu Láhev na pití s brčkem, časový marker Gradient Red
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Bestway 58142, Proužek pro testování vody, Zásaditost, Chlór , pH, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
104,37 Kč
Prodejce: Bambule

PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

PRITOM 10palcový dětský tablet Android 12, 4GB(2+2)+32GB čtyřjádrový, 6000mAh WiFi 6, duální fotoaparát Bluetooth, batolecí tablet, zelená
1 766,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Lak na vlasy s jemnou fixací Moroccanoil Luminous Hair Spray Finish Medium, 75 ml
2 495,90 Kč/1kg
1 247,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

20x WESTCOTT E-10132 BP Geometrie trojúhelník hypotenuse: 140 mm flexibilní
485,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

WOLTU Záclony s volánkovou páskou průhledná záclona lněný vzhled 140x245 cm Bílá
346,94 Kč/1m
850,00 Kč
Prodejce: TR8

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion uhlazující mléko pro nepoddajné vlasy 75 ml
18 014,53 Kč/1l
1 351,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Televizní skříňka Selsey Galhad Wotan z matného dubu s bílým LED osvětlením, šířka 175 cm
8 250,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pomocník v nouzi
Objem 0,205 l
Sprej používám, když potřebuji osvěžit a upravit své velmi jemné vlasy. Skvěle drží a vypadá opět svěže a vydrží několik hodin....
Ohodnoceno dne 24. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Objem 0,06 l
Byl dobrý a rychlý
Ohodnoceno dne 17. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,205 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější



















Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 784,65 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 7x500ml
1 861,93 Kč
-91,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 770,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
505,98 Kč/1l

Alterna Caviar Anti-Aging Professional Styling Rapid Repair Spray 125 ml
1 371,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
10 975,44 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy se silnou fixací 6x500ml
1 595,93 Kč
-77,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 518,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
506,31 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 6x500ml
1 476,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
492,31 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 231,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 642,57 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista
3 224,58 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 3x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
591,03 Kč/1l

Matrix High Amplify, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 250 ml, Zvětšující objem, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 707,72 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold lak na vlasy 2x750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
326,62 Kč/1l

Goldwell StyleSign Volume Root Boost Spray 200 ml



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(9)Počet hodnocení: 9
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 379,65 Kč/1l

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
825,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session lak na vlasy s extra silnou fixací 2x500ml
489,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
489,93 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
496,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 079,21 Kč/1kg

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,50 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 694,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
594,88 Kč/1l

Flexibilní vlasový sprej Silhouette (Hairspray Flexible Hold), 750 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
466,57 Kč/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
787,32 Kč/1l

Přírodní finiš ve spreji Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
251,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
244,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
816,43 Kč/1l