5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Philip Kingsley, Re-Moisturizing, Hair Conditioner, For Hydration, 1000 ml1 232,95 Kč/1l
1 232,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 200 ml1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner kondicionér pro hydrataci vlasů 250 ml
2 650,57 Kč/1kg
795,17 Kč
Prodejce: Tersorte

Kondicionér pro větší objem jemných vlasů Caviar Anti-Aging (Multiplying Volume Conditioner), 40 ml
8 725,25 Kč/1l
349,01 Kč
Prodejce: somnia24

Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz Conditioner kondicionér proti krepatění vlasů 250 ml
5 054,28 Kč/1l
1 263,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

We Are Paradoxx Professional Volume Conditioner 975 ml
626,82 Kč/1l
611,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pantene Odżywka do włosów Miracle Volume 160 ml
568,44 Kč/1l
90,95 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
2 601,56 Kč/1l
650,39 Kč
Prodejce: somnia24

Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
1 373,74 Kč/1l
1 408,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nečistící kondicionér Salerm (1000 ml)
1 655,16 Kč/1l
1 655,16 Kč
Prodejce: Parfumtoi

RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
2 720,40 Kč/1l
680,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 976 ml
1 183,40 Kč/1l
1 280,89 Kč
-125,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 155,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KondicionérCaviar Anti-Aging Multiplying Volume de AlternaKaviar je dokonalým řešením pro každého, kdo hledá kondicionér, který vlasy nejen vyživuje, ale také jim dodává objem a tělo. Tento kondicionér s exkluzivním výtažkem z kaviáru je vytvořen tak, aby poskytoval kompletní péči o vaše vlasy a zanechal je hebké, poddajné a oživené.
Tento výrobek je navržen speciálně pro kudrnaté vlasy a nabízí lehkou texturu, která vlasy nezatěžuje a pomáhá přirozeně definovat kudrny. Složení s vysoce kvalitními složkami poskytuje účinnou péči, která udržuje vlasy zdravé a silné.
Mandlová vůně navíc poskytuje jemný a příjemný dotek a zahalí vlasy do jemné vůně, která vydrží po celý den. Díky kombinaci těchto vysoce kvalitních složek je tento kondicionér ideální pro ženy, které hledají péči o vlasy.
Výrobky značky Alterna jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin, které zajišťují výjimečné výsledky. Znovu objevte přirozenou krásu svých vlasů s tímto kondicionérem, který slibuje zlepšení struktury a objemu vaší hřívy.
Specifikace: Vhodný pro vlasy s dlouhým vlasem a dlouhým vlasem:
- Typ výrobku: Kondicionér na vlasy.
- Značka: Alterna
- Název: Caviar Anti-Aging Multiplying Volume (Kaviár proti stárnutí a zvětšující objem)
- Objem: 250 ml
- Hlavní složky: výtažek z kaviáru
- Doporučený typ vlasů de: Kudrnaté vlasy
- Vůně: mandlová
- Výhody: Složení: Kadeřavá voda, která je vhodná pro vlasy a vlasy, které jsou v nich obsažené: Dodává vlasům objem a zlepšuje jejich strukturu.
- Typ pokožky de: Všechny typy pleti
Kondicionér pro větší objem jemných vlasů Caviar Anti-Aging usnadňuje rozčesávání vlasů a přitom o vlasy pečuje bez zatížení. Hydratuje vlasy, dodává jim lesk a působí proti jejich stárnutí.
Kondicionér
Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Conditioner 250 ml
Kondicionér, který dodává vlasům objem a zajišťuje jejich lehkou hydrataci.
Kondicionér je ideální pro jemné a řídké vlasy a díky komplexu Marine Plumping jim okamžitě dodá větší objem.
Vlastnosti: Složení umožňuje prodloužení vlasů, které se v průběhu dne zkrátily:
- Kondicionér s Marine Plumping Complex
- pro okamžitý objem vlasů
- poskytuje lehkou hydrataci
- ideální pro jemné a řídké vlasy
O produktu Alterna Caviar Volume:
Každý z produktů Caviar Volume obsahuje patentovaný komplex Marine Plumping Complex, který posiluje jemné vlasy, obnovuje jejich přirozenou tloušťku a lámavost, přičemž zvedá vlasy z oblasti pokožky hlavy. Marine Plumping Complex obsahuje směs výtažku z kaviáru, charakteristické složky Seasilk od Alty a složek keratinu, panthenolu a biotinu, které vlasy zpevňují. Produkty poskytují okamžité zvětšení objemu a postupem času dodávají vlasům stále větší hustotu a plnost.
Objemový a obnovující kondicionér
Kondicionér Alterna Caviar Anti-Aging Volume Boosting nabízí obnovující složení, které dodává jemným vlasům objem a vlhkost, aniž by je zatěžovalo. Složení bez sulfátů dodává vlasům esenciální aminokyseliny, které posilují strukturu a zlepšují pružnost a obsah vlhkosti. Výsledkem jsou jemné a lámavé vlasy, které vypadají a působí plnější, silnější a zdravější.
Kondicionér Alterna Caviar pro zvětšení objemu
- Kondicionér Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner pro větší objem a lehkou hydrataci. Ideální pro rovné, vlnité, kudrnaté, natočené a pevně natočené vlasy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny pro jemné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Care Kondicionér pro zvětšení objemu. Tento kondicionér je vhodný pro tenké a starší vlasy, kterým chybí vitalita a objem. Kondicionér dodává vlasům objem, aniž by je zatěžoval. Křehké vlasy jsou obnoveny. Neobsahuje parabeny a sulfáty. Použití: Slouží k úpravě vlasů, které jsou odolné proti poškození: Aplikujte kondicionér na ručníkem vysušené vlasy. Poté opláchněte.
Kaviárový kondicionér pro zvětšení objemu
ALTERNA_Caviar Multiplying Volume Conditioner 250ml
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 0873509027935873509027935
- Číslo produktu
- 2419916
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 0873509027935873509027935
- Číslo produktu
- 2419916
K tomu se hodí také

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo čisticí šampon pro oslabené vlasy 250 ml
2 883,41 Kč/1kg
778,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Suchý olej ve spreji pro nepoddajné a krepaté vlasy Caviar Anti-Aging (Smoothing Anti-Frizz Dry Oil Mist) 147 ml
5 360,54 Kč/1l
788,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml
1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner kondicionér pro hydrataci vlasů 250 ml
2 650,57 Kč/1kg
795,17 Kč
Prodejce: Tersorte

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Shampoo šampon pro poškozené vlasy 250 ml
2 991,32 Kč/1l
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo šampon pro zvětšení objemu 1000 ml
1 801,09 Kč/1kg
1 981,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Šampon Pro Barvené Vlasy Caviar Anti-Aging Infinite Color 250ml -> šampon pro zbarvené vlasy s proti stárnutí technologií Infinite Color 250ml.
2 046 899,90 Kč/1kg
614,07 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kondicionér pro větší objem jemných vlasů Caviar Anti-Aging (Multiplying Volume Conditioner), 40 ml
8 725,25 Kč/1l
349,01 Kč
Prodejce: somnia24

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz Conditioner kondicionér proti krepatění vlasů 250 ml
5 054,28 Kč/1l
1 263,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Pánské, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové dřevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
6 490,00 Kč/1l
649,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
3 403,92 Kč/1l
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo šampon pro hydrataci vlasů 1000 ml
2 303,73 Kč/1kg
2 534,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy 976 ml
1 243,64 Kč/1kg
1 368,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Trussardi Pure Jasmine EDP 90 ml W
10 200,00 Kč/1l
976,00 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
918,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Caron Yatagan, Pánské, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Patchouli, Wood, Musk, Sprej
13 035,12 Kč/1l
1 629,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Haircare Caviar Replenishing Moisture Shampoo, 488 ml, Šampon, Ženy, Kudrnaté vlasy, Suché vlasy, Rovné vlasy, Ochara barvy, Hydratující, Výživa, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, Pumpovacíc lahvička
2 759,47 Kč/1l
1 346,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Arancia di Capri, Sprchový gel, 300 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Čisticí, Hydratující, Změkčující
3 659,20 Kč/1l
1 097,76 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
7 125,00 Kč/1l
712,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Milk_Shake - Integrity Nourishing Shampoo - Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000ml
1 412,96 Kč/1kg
1 412,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan 9 pm EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg