5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ksJednorázové112,97 Kč/1l
1 355,69 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - NatumiJednorázové351,21 Kč/1l
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Alpro sójový proteinový nápoj čokoláda s vápníkem balení 1000ml
73,33 Kč/1l
73,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

LIMA SOYA DRINK NATURAL, Sójový nápoj, 1000 l, 1 kusů, Sója, 41 kcal, 173 kJJednorázové
51,88 Kč/1l
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BeriefHafer drink (1000 ml)Jednorázové
332,51 Kč/1l
332,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Mandelový nápoj – neslazený, 1 litr | NATUMIJednorázové
77,66 Kč/1l
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 mlJednorázové
208,08 Kč/1l
208,08 Kč
Prodejce: VISO

Špaldový nápoj - Mandle 1LJednorázové
378,40 Kč/1l
378,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kokosové mléko Aroy-D přírodní kokosové mléko na pečení a vaření 1000mlJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 lJednorázové
91,85 Kč/1l
91,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200mlJednorázové
1 485,30 Kč/1l
297,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj 1 litrJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

Nápoj - Mandel Nature, bez cukru, 200 ml | ECO MILJednorázové
158,25 Kč/1l
31,65 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro sójový nápoj banán obohacený o vápník a vitamíny 1000 mlJednorázové
148,75 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hirsedrink - natur glutenfrei 1L | NATUMIJednorázové
75,23 Kč/1l
75,23 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litrJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mírně vychlazené pro osvěžení, také ve směsi s ovocem, džusy nebo čajem. Nápoje lze použít také s müsli, jako základ dezertů a teplé nebo studené jako mléko na vaření nebo pečení.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
lze skladovat neotevřené a nechlazené po dobu několika měsíců (viz datum minimální trvanlivosti). Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4-5 dnů.
SLOŽENÍ
voda, SÓJA* (9 %) (*certifikovaná ekologická složka)
POPIS
100% rostlinný produkt. Před použitím protřepejte.
UHT výrobek.
Bez přidaných cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 ml
Energetická hodnota - 173 kJ/41 kcal
Tuky - 2,1 g
včetně nasycených mastných kyselin: 0,6 g
mononenasycené mastné kyseliny: 0,6 g
polynenasycené mastné kyseliny: 0,9 g
Sacharidy: 2,0 g
včetně cukrů: 0,8 g
Vláknina: <0,5 g
Bílkoviny: 3,5 g
Sůl: 0,05 g
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Po otevření uchovávejte v chladničce po dobu 4 dnů
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte 4 dny na chladném místě
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- žádné informace
- Deklarovaná nutriční hodnota
- žádné informace
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 2 g
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- žádné informace
- Výrobce
- NATUMI
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- DW4938
- Kód EAN
- 4038375024204
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte 4 dny na chladném místě
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- žádné informace
- Deklarovaná nutriční hodnota
- žádné informace
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 2 g
- Potravinářský podnik
- keine Angaben
- Prodejní název
- žádné informace
- Výrobce
- NATUMI
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- DW4938
- Kód EAN
- 4038375024204
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ovesná nápojová směs - Přírodní, 1 litr | NATUMIJednorázové
51,62 Kč/1l
51,62 Kč
Prodejce: taleoo

alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ksJednorázové
112,97 Kč/1l
1 355,69 Kč
Prodejce: M_plus_L

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpro Sójový nápoj bez cukru čistě rostlinný zcela neslazený 1000ml
75,75 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro sójový proteinový nápoj čokoláda s vápníkem balení 1000ml
73,33 Kč/1l
73,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

alpro Soya Soya Drink Original 8003687 1l
75,54 Kč/1l
75,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LIMA SOYA DRINK NATURAL, Sójový nápoj, 1000 l, 1 kusů, Sója, 41 kcal, 173 kJJednorázové
51,88 Kč/1l
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559 659,97 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BeriefHafer drink (1000 ml)Jednorázové
332,51 Kč/1l
332,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mandelový nápoj – neslazený, 1 litr | NATUMIJednorázové
77,66 Kč/1l
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 mlJednorázové
208,08 Kč/1l
208,08 Kč
Prodejce: VISO

Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)Jednorázové
346,35 Kč/1l
346,35 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: superbrandshop

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 lJednorázové
91,85 Kč/1l
91,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorázové
117,67 Kč/1l
941,33 Kč
Prodejce: somnia24

Kokosové mléko Aroy-D přírodní kokosové mléko na pečení a vaření 1000mlJednorázové
150,10 Kč/1l
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špaldový nápoj - Mandle 1LJednorázové
378,40 Kč/1l
378,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Nápoj - Mandel Nature, bez cukru, 200 ml | ECO MILJednorázové
158,25 Kč/1l
31,65 Kč
Prodejce: taleoo

Frischli Creme Double 45% Krémová smetana pro maximální chuť 1000g
321,97 Kč/1kg
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovesná kaše
Už mnoho let se mi s ní daří velmi dobře.
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
1 355,69 Kč
Prodejce: M_plus_L
112,97 Kč/1l

The BridgeKokosová alternativa smetany na vaření (200ml), 51691
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 676,60 Kč/1l

Cuisine - Mandle 200ml
303,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 517,20 Kč/1l

Nápoj – Mandel Nature, bez cukru, 1 litr |
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1l

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litr
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Ovesný nápoj - Barista 1L
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Ovesná mléčná alternativa s čokoládovou příchutí, 1 litr | NATUMI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
360,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,92 Kč/1l

Sada čtyř barových židlí Chenille, výškově nastavitelné, s podnožkou a opěradlem. Ovesné nápoj
13 166,29 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - Natumi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
351,21 Kč/1l

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

The BridgeSójový nápoj Natur (1L), 20780



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
341,98 Kč
Prodejce: superbrandshop
341,98 Kč/1l

Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)
346,35 Kč
Prodejce: superbrandshop
346,35 Kč/1l

Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,06 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 485,30 Kč/1l

Duplo Plnotučné kokosové oplatky 18 tyčinek s kokosovým mléčným krémem 327g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,42 Kč/1kg

Kokosové mléko 17-18% tuku 1L
134,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
134,00 Kč/1l

Kokosové mléko 400 ml
57,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
142,50 Kč/1l

Alpro Ovesný nápoj Original čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,44 Kč/1l

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
84,32 Kč/1l

Aroy D Coconut Cream Creamy Asia Kitchen Obsah balení 1000 ml
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,32 Kč/1l

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 l



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
91,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
91,85 Kč/1l