5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Cafe Creme aromatický, harmonický 1000g848,95 Kč/1kg
848,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Espresso aromatické, harmonické 1000g845,41 Kč/1kg
845,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
579,17 Kč/1kg
579,17 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Káva Arabica FairTrade - celozrnná 250g
821,00 Kč/1kg
205,25 Kč
Prodejce: taleoo

Barista Crema - ganze Bohne 500g | MOUNT HAGEN
583,80 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: taleoo

Pražená káva Peru - celozrnná 500g
646,06 Kč/1kg
323,03 Kč
Prodejce: taleoo

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
681,18 Kč/1kg
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
793,71 Kč/1kg
793,71 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Espresso Appassionato - ganze Bohne 1kg | LA SELVA
851,83 Kč/1kg
851,83 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - Káva v zrnkové formě, 500g | ALTOMAYO
677,36 Kč/1kg
338,68 Kč
Prodejce: taleoo

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Tchibo Barista Espresso ganze Bohne, 1 kg
838,68 Kč/1kg
838,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g
1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
456,43 Kč/1kg
456,43 Kč
Prodejce: velmontask

Gepa Café Orgánico | Organic | ganze Bohne | 250g
680,68 Kč/1kg
170,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bio espresso zrna od Mount Hagen – Fairtrade požitek pro jemné espresso
Udržitelný požitek s bio espreso zrny
Bio espresso zrna od Mount Hagen nabízejí milovníkům kávy jemný a plný zážitek z espressa. Vyrobená z kontrolovaného ho pěstování a oceněná pečetí Fairtrade, tato zrna představují kvalitní kávový zážitek a sociální odpovědnost. S každým douškem podporujete spravedlivé pracovní podmínky a pěstování šetrné k životnímu prostředí.
Chuťový zážitek s jemným charakterem
Fairtrade espresso od Mount Hagen přesvědčí svou jemností a plnou chutí. Pečlivě vybrané zrna jsou pražená s velkou odborností, aby vzniklo dokonalé espresso. Vychutnejte si harmonickou vůni a vyváženou kyselost, které z tohoto espressa dělají skutečný chuťový zážitek.
Důraz na udržitelnost
Bio espresso zrna od Mount Hagen jsou pěstována s ohledem na principy udržitelnosti. Zcela se upouští od chemických hnojiv a pesticidů, aby se chránilo životní prostředí a podporoval zdravý způsob pěstování. Použitím pečetě Fairtrade jsou navíc zaručeny spravedlivé pracovní podmínky a spravedlivá odměna pro kávové farmáře.
Všestranné možnosti přípravy
Bio espresso zrna Mount Hagen se skvěle hodí pro různé způsoby přípravy. Ať už jako klasické espresso, jako základ pro cappuccino nebo jako základ pro kávové speciality – tato zrna vám nabízejí rozmanitou škálu požitků. Vytvořte si svůj dokonalý kávový zážitek přesně podle svého vkusu.
Objevte jemnou chuť espressa s Mount Hagen
S bio espresso zrny od Mount Hagen si nevybíráte jen kvalitní espresso, ale také dáváte najevo svůj zájem o udržitelnost a fair trade. Vychutnejte si jemný charakter a harmonickou vůni této kávy a zároveň podpořte kávové farmáře a ochranu životního prostředí. Objednejte si hned bio espresso zrna od Mount Hagen a zažijte udržitelný kávový zážitek ve své kuchyni.
Opulentní směs z vysokých nadmořských výšek Papuy-Nové Guineje, Peru a Mexika, ručně sbíraná, dlouho jemně pražená, lahodná, jemná, kořeněná, s jemnou ovocnou kyselostí.
Použití
Kávovary, infuzní filtry a french press.
Pokyny pro manipulaci a skladování
Otevřené balení vždy pevně uzavřete. Po otevření rychle spotřebujte, skladujte na suchém místě, chraňte před světlem a teplem.
SLOŽENÍ
pražená zrnková káva Arabica Espresso* (100%) (*certifikovaná ekologická složka)
POPIS
Káva je vhodná pro všechny typy kávovarů.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Uchovávejte těsně uzavřenou v chladničce.
- Skladování a použití
- Uchovávejte těsně uzavřené v chladničce.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- pražená zrnková káva arabica Espresso* (100 %) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Prodejní název
- FAIR TRADE ARABICA 100 % ESPRESSO BEAN COFFEE 1 kg - MOUNT HAGEN
- Výrobce
- Mount Hagen
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 84/10934
- Kód EAN
- 4000799109348
- Skladování a použití
- Uchovávejte těsně uzavřené v chladničce.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- pražená zrnková káva arabica Espresso* (100 %) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Prodejní název
- FAIR TRADE ARABICA 100 % ESPRESSO BEAN COFFEE 1 kg - MOUNT HAGEN
- Výrobce
- Mount Hagen
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 84/10934
- Kód EAN
- 4000799109348
K tomu se hodí také

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
579,17 Kč/1kg
579,17 Kč
Prodejce: taleoo

Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g
912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Káva Arabica FairTrade - celozrnná 250g
821,00 Kč/1kg
205,25 Kč
Prodejce: taleoo

Barista Crema - ganze Bohne 500g | MOUNT HAGEN
583,80 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
748,84 Kč/1kg
187,21 Kč
Prodejce: taleoo

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Pražená káva Peru - celozrnná 500g
646,06 Kč/1kg
323,03 Kč
Prodejce: taleoo

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Peru Espresso - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g
4 406,40 Kč/1kg
440,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
681,18 Kč/1kg
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Gorenje R619EES5, 398 l, SN-ST, 38 dB, E, Šedá, Metalická
15 926,73 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Barista Espresso - ganze Bohne 500g | MOUNT HAGEN
583,80 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: taleoo

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
793,71 Kč/1kg
793,71 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
730,26 Kč/1kg
730,26 Kč
Prodejce: Di-Life

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

GOURMETmaxx skleněné nádoby na potraviny click-it sada 4 ks Vynikající do myčky nádobí mikrovlnné trouby mrazáku vzduchotěsné nepropustné
561,98 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá bio káva
Když jsem otevřel balíček, vůně byla úžasná. Nejenže balení vypadá elegantně, ale káva chutná tak lahodně a je lehce stravitelná. Zůstávám u Mount Hagen, protože pěstování je spravedlivé a farmáři dostávají spravedlivé mzdy, na plantážích nepracují děti, takže mi chutná dvakrát tak dobře. Uchovávám ji v mrazáku, kde se chuť zachovává, protože káva nemrzne.
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg