4,7



Na základě 3 hodnocení
Nejprodávanější
Hmotnost:
1000 g- 1000 g
- 6000 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g1 204,96 Kč/1kg
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 004,81 Kč/1kg
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Cafe Creme aromatický, harmonický 1000g848,95 Kč/1kg
848,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Káva Arabica FairTrade - celozrnná 250g
821,00 Kč/1kg
205,25 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mount Hagen Bio Espresso ganze Bohne 1kg
689,06 Kč/1kg
689,06 Kč
Prodejce: taleoo

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
681,18 Kč/1kg
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Peru Espresso - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická zrnková 1kg
0,02 Kč/1kg
746,65 Kč
Prodejce: BioCare

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barista Crema - ganze Bohne 500g | MOUNT HAGEN
583,80 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,00 Kč/1kg
538,00 Kč
Prodejce: somnia24

Pražená káva Peru - celozrnná 250g
788,40 Kč/1kg
197,10 Kč
Prodejce: taleoo

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
846,77 Kč/1kg
846,77 Kč
Prodejce: somnia24

Espresso Appassionato - ganze Bohne 1kg | LA SELVA
851,83 Kč/1kg
851,83 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mletá káva Mount Hagen Crema – jedinečný zážitek z kávy
Vysoce kvalitní pražená káva z Papuy-Nové Guineje
Celozrnná pražená káva Mount Hagen Crema pochází z vysokohorských oblastí Papuy-Nové Guineje a nabízí milovníkům kávy výjimečný chuťový zážitek. Kávová zrna jsou pečlivě ručně sbírána a tříděna, aby byla zajištěna a jedinečný požitek. Tato pražená káva je pěstována podle zásad kontrolovaného ho zemědělství, což vám zaručuje kávový zážitek v nejlepší bio kvalitě.
Nové balení bez hliníku pro maximální čerstvost
Mletá káva Mount Hagen Crema se nyní prezentuje v novém balení bez hliníku. To chrání kávu před vzduchem, vlhkostí a světlem a zachovává tak její čerstvost a aroma. Nové balení podporuje nejen udržitelnost, ale také zachovává kvalitu kávy až do poslední šálky.
Bio a Fairtrade – odpovědnost za člověka a přírodu
Pražená káva Mount Hagen Crema představuje nejvyšší standardy v oblasti udržitelnosti a sociální odpovědnosti. Kávová zrna se pěstují podle přísných požadavků kontrolovaného ho zemědělství a jsou navíc certifikována pečetí Fairtrade. Vychutnejte si svou kávu s čistým svědomím a zároveň podpořte lidi a přírodu v Papui-Nové Guineji.
Jedinečná chuť z ručně sbíraných zrn
Díky pečlivému výběru a pražení kávových zrn rozvíjí mletá káva Mount Hagen Crema své výjimečné aroma a plnou chuť. Zažijte harmonickou směs jemných nuancí a příjemné cremy. Celá zrna vám umožňují individuální přípravu podle vašich preferencí a zaručují požitek z kávy, který vás bude každý den znovu nadchnout.
Objevte požitek z praženého kávy Mount Hagen Crema
Nyní je ten pravý čas objevit mletou kávu Mount Hagen Crema v celých zrnech. Ponořte se do světa kávového požitku a vychutnejte si bio kvalitu, fair trade a nezaměnitelnou chuť této kávy. Objednejte si nyní praženou kávu Mount Hagen Crema u Kamelur a zažijte kávový moment, který vám přinese ručně sbíraná zrna z Papuy-Nové Guineje přímo k vám domů.
SLOŽENÍ
pražená zrnková káva Arabica* (100 %) (*certifikovaná ekologická složka)
POPIS
Káva je vhodná pro všechny typy kávovarů.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Uchovávejte těsně uzavřenou v chladničce.
Faitrade Röstkaffee Crema ganze Bohne
- Skladování a použití
- Uchovávejte těsně uzavřené v chladničce.
- Objem
- 1 l
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- pražená kávová zrna Arabica* (100 %) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Prodejní název
- ARABICA 100 % CREMA FAIR TRADE BEAN COFFEE 1 kg - MOUNT HAGEN
- Výrobce
- Mount Hagen
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 5K-3QIS-N233
- Kód EAN
- 4000799109331
- Skladování a použití
- Uchovávejte těsně uzavřené v chladničce.
- Objem
- 1 l
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- pražená kávová zrna Arabica* (100 %) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Prodejní název
- ARABICA 100 % CREMA FAIR TRADE BEAN COFFEE 1 kg - MOUNT HAGEN
- Výrobce
- Mount Hagen
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 5K-3QIS-N233
- Kód EAN
- 4000799109331
K tomu se hodí také

Elektrické auto dětské auto Mercedes Gtr, s 2.4G dálkovým ovládáním, LED světlomety, MP3, klakson a hudba, černá
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Mount Hagen Bio Espresso ganze Bohne 1kg
689,06 Kč/1kg
689,06 Kč
Prodejce: taleoo

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SILVERCREST Monsieur Cuisine SKMS 1200 A1, 4,5 l, 130 °C, 125 ot/min, 5500 ot/min, 37 °C, Boil, Smažení, Hnětění, Pyré, Opláchnutí, Sauce, Slow cooking, Pára
12 419,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Instant Cappuccino - Family Dose 400g | MOUNT HAGEN
395,00 Kč/1kg
158,00 Kč
Prodejce: taleoo

Káva Arabica FairTrade - celozrnná 250g
821,00 Kč/1kg
205,25 Kč
Prodejce: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
681,18 Kč/1kg
340,59 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Espresso - Minero Bohne 1kg
634,86 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická zrnková 1kg
0,02 Kč/1kg
746,65 Kč
Prodejce: BioCare

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 6x1kg
688,05 Kč/1kg
4 128,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Caffee Cream Solea ganze Bohne 1kg
0,01 Kč/1kg
634,86 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická mletá 500g
1 088,02 Kč/1kg
544,01 Kč
Prodejce: taleoo

Pražená káva Peru - celozrnná 500g
646,06 Kč/1kg
323,03 Kč
Prodejce: taleoo

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Peru Espresso - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,00 Kč/1kg
538,00 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
793,71 Kč/1kg
793,71 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Barista Crema - ganze Bohne 500g | MOUNT HAGEN
583,80 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: taleoo

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Espresso - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
748,84 Kč/1kg
187,21 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávová směs (zrno)
628,59 Kč/1kg
628,59 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
833,58 Kč/1kg
833,58 Kč
Prodejce: somnia24

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Barista Espresso - ganze Bohne 500g | MOUNT HAGEN
583,80 Kč/1kg
291,90 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro kávovar
Hmotnost 1 kg
Objednávám znovu a znovu, velmi dobrá chuť
Ohodnoceno dne 19. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva Mount Hagen
Hmotnost 1 kg
Objednávka fungovala dobře, káva velmi chutné!!!
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg