4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack176,70 Kč/1kg
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Ankor Holubi v rajčatové omáčce 850 G658,42 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Bretonské fazole 900 G581,70 Kč/1kg
523,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ankor Hovězí dršťky ve vývaru 900 G648,90 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

biofix - Gratinovaná brokolice 22,58g
1 741,59 Kč/1kg
39,36 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Smažené nudle Bami Goreng 15,81g
2 642,77 Kč/1kg
50,58 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,02 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - suchá pasta 29,81g
1 459,03 Kč/1kg
65,12 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,02 Kč
Prodejce: taleoo

Boloňské vegetariánské 360g
216,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Zapiekanka Winiary z szynką 35 g
1 016,86 Kč/1kg
35,59 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Zapiekanka ziemniaczana z kiełbasą 41 g
850,24 Kč/1kg
34,86 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Klopsiki v rajčatové omáčce 590 g
430,08 Kč/1kg
107,52 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Danie makaróny Bolognese 60 g
762,71 Kč/1kg
53,39 Kč
Prodejce: Katomix

Minestrone s rýží 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Rajčatová pyré 500g | NATURATA
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Těstoviny Bolognese 160 g
655,47 Kč/1kg
111,43 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary lovecká omáčka 30 g
1 381,67 Kč/1kg
41,45 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Teriyaki nudle s omáčkou 65 g
491,14 Kč/1kg
34,38 Kč
Prodejce: Katomix

Żurek Knorr z grzankami 17 g
975,00 Kč/1kg
19,50 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Panierka Chrupiący Kurczak Papryczkowy 70 G
707,00 Kč/1kg
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Carbonara s anglickou slaninou 153 g
661,38 Kč/1kg
105,82 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ještě nikdy nebylo tak snadné přinést na stůl kouzlo středomořské kuchyně - a to ze 100% přírodních surovin!
Use
Koření probíhá ve dvou krocích: Jemné koření se uvolňuje během smažení a dodává pokrmu autentickou chuť. Chuť se pak zjemní ochucením aromatickými bylinkami, které se vmíchají do omáčky. Koření a bylinky se dokonale spojí s čerstvými surovinami: Plný přírodní chuťový zážitek!
Dokonale vyvážené a rychle připravené – Beltane biofix Těstoviny s lososem Beltane biofix Těstoviny s lososem přináší do vaší kuchyně harmonickou kořeněnou základnu pro krémové a aromatické těstovinové jídlo. Jemně vyvážená směs chuťově doplňuje rybu a těstoviny. Beltane je synonymemkvality a pečlivě vyvinutých receptur. S tímto Biofixem je příprava jednoduchá a spolehlivá. Koření je optimálně sladěno s typickými pokrmy z těstovin s lososem. S několika čerstvými ingrediencemi vznikne v mžiku vyvážené jídlo. Směs zajišťuje rovnoměrné dochucení během vaření. Je tak ideální pro všechny, kteří ocení nekomplikovanou a všestrannou kuchyni. Všestranné kombinace – čtyři nápady pro vaši kuchyni Biofix se klasicky hodí k těstovinám s lososem a smetanou nebo rostlinnými alternativami. Lze jej také kombinovat se zeleninou, jako je špenát nebo cuketa. Směs se hodí i k rýžovým nebo bramborovým pokrmům s rybou. Lze ji použít i pro rychlá jídla z pánve s mořskými plody. Rychlé použití – správný čas na přípravu Biofix Beltane se přidává přímo během vaření k ostatním ingrediencím. Hodí se zejména pro rychlá jídla v každodenním životě nebo spontánní kuchařské nápady. Větší výběr pro vás – objevte podobné produkty Kromě lososových těstovin existují i další směsi Biofix pro těstovinová nebo rybí jídla. Podobné možnosti použití nabízejí také hotové omáčky nebo bylinkové směsi. Podle vašich preferencí lze kombinovat různé produkty. Vzniká tak pestrá pro různé recepty a chutě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Seznam přísad
- Kořenící směs 1 na osmažení: mořská sůl, koriandr*, kyselina citronová, nové koření*, bobkový list*, jalovcové bobule*. Složení kořenící směsi 2 na vaření: rýžová mouka*, bramborový škrob*, mořská sůl, cibule*, třtinový cukr*, bílý pepř*, petržel*, pažitka*, kurkuma*, kopr*, citronový olej*, slunečnicový olej*. *z kontrolovaného ekologického zemědělství. Stopové množství: celer, hořčice, sója
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce 100 gramů Energie (kJ) 749,00 kJ Energie (kcal) 179,01 kcal Tuky 9,8 gramů z toho: - Nasycené mastné kyseliny 3,6 gramů Sacharidy 13,4 gramů - Cukry 0,7 gramů Bílkoviny 9,4 gramů
- Hmotnost
- 0.014 g
- Potravinářský podnik
- Beltane Naturkost GmbH Adolf-Kolping-Str. 36 86381 Krumbach (Schwaben)
- Prodejní název
- Beltane těstoviny s lososem - 14,2 g - 1 balení
- Výrobce
- Beltane
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- F2-MW41-OVL9
- Kód EAN
- 4260133141322
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Seznam přísad
- Kořenící směs 1 na osmažení: mořská sůl, koriandr*, kyselina citronová, nové koření*, bobkový list*, jalovcové bobule*. Složení kořenící směsi 2 na vaření: rýžová mouka*, bramborový škrob*, mořská sůl, cibule*, třtinový cukr*, bílý pepř*, petržel*, pažitka*, kurkuma*, kopr*, citronový olej*, slunečnicový olej*. *z kontrolovaného ekologického zemědělství. Stopové množství: celer, hořčice, sója
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce 100 gramů Energie (kJ) 749,00 kJ Energie (kcal) 179,01 kcal Tuky 9,8 gramů z toho: - Nasycené mastné kyseliny 3,6 gramů Sacharidy 13,4 gramů - Cukry 0,7 gramů Bílkoviny 9,4 gramů
- Hmotnost
- 0.014 g
- Potravinářský podnik
- Beltane Naturkost GmbH Adolf-Kolping-Str. 36 86381 Krumbach (Schwaben)
- Prodejní název
- Beltane těstoviny s lososem - 14,2 g - 1 balení
- Výrobce
- Beltane
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- F2-MW41-OVL9
- Kód EAN
- 4260133141322
K tomu se hodí také

biofix - Gyros, 17,1 g | BELTANE
2 833,33 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Thajské kari 20,95g
2 420,10 Kč/1kg
50,58 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Chili con Carne, 28,02 g | BELTANE
1 730,36 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Lachsgratin 17,69g
2 548,02 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: taleoo

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

biofix - Gratinovaná brokolice 22,58g
1 741,59 Kč/1kg
39,36 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Toskánská zelenina 19,37g
2 039,38 Kč/1kg
39,36 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Smažené nudle Bami Goreng 15,81g
2 642,77 Kč/1kg
50,58 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,02 Kč
Prodejce: taleoo

biofix - Tajine Maroko 23,57g
1 366,67 Kč/1kg
39,36 Kč
Prodejce: taleoo

Velká klec pro andulky, kanáry a papoušky s venkovním posezením a příslušenstvím
2 965,71 Kč
-89,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 875,75 Kč
Prodejce: kk-shopping

Pouzdro na mobilní telefon pro Samsung Galaxy A51 Flip cover Bookcase Flip cover Pouzdro na mobilní telefon Barva: tmavě hnědá
1 419,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Klec pro ptáky Yaheetech 59 x 59 x 145 cm, klec pro andulky s odnímatelným stojanem, voliéra pro andulky a papoušky, černá barva
3 308,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Continental RideTour, 28", Silnice, Bezdušová pneumatika, Technologie folding bead, Černá, 180 TPI (počet vláken na palec)
389,00 Kč
Prodejce: Holokolo

Dětská koloběžka 24622, s XXL koly, nožním stojánkem, třecí brzdou zadního kola, modrá
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Adler AD 8051, Horní plnění, 3 kg, Modrá, Bílá
1 528,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: velmontask

plast team 22430800 plast team úložný box HOME BOX BEDROLLER XL, 49 litrů
1 203,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Masážní křeslo otočné o 360°, látkové relaxační křeslo s vyhříváním, houpací funkce, ručně nastavitelné, křeslo na sledování televize, masážní funkce, polohovací funkce, TV křeslo, čalouněné křeslo, šedé
6 774,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Elektrický zvedák VEVOR, zařízení pro zvedání starších osob z podlahy, nastavitelná výška 77-507 mm, nosnost až 140,6 kg, sklon 45° pro pohodlné opření, pro seniory, starší osoby
6 786,99 Kč
-1 985,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Natur Compagnie 4680, Krémová polévka, 20 g, Rajčatový, 2 min, Palmový olej, 136 kJ
1 089,83 Kč/1kg
65,39 Kč
Prodejce: taleoo

Rila Bulgur
276,84 Kč/1kg
69,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-KM 1063, 1,75 l, Černá, Nerezová ocel, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 260 mm
2 331,65 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Roborock F25 ALT multifunkční vysavač na mokro i sucho s 20 000 Pa, kolečky s podporou AI, samočisticí funkcí za vysokých teplot a sušením horkým vzdu
12 097,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Robotický vysavač MEDION se sací stanicí a funkcí mopování X21 SW (laserová navigace, silný sací výkon 3000 Pa, robotický vysavač 2v1, přesné mapování, oblasti Go & No Go, více podlah)
8 130,32 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Omáčka Bolognese s mletým masem, 400 g | ÖKOLAND
292,00 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Tomatensauce - Ratatouille 340g
83,17 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,02 kg
Ohodnoceno dne 28. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,02 kg
Ohodnoceno dne 19. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,027 kg
Ohodnoceno dne 14. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,02 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
416,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
594,57 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,41 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg