zelené olivy bez pecky v bylinkovém oleji mariande 200g
120,71 Kč
603,55 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g693,50 Kč/1l
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Těstovinová omáčka s česnekem a chilli628,05 Kč/1kg
119,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g662,11 Kč/1kg
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
377,97 Kč/1kg
109,61 Kč
Prodejce: taleoo

Bruschetta s olivami 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Zelené olivy v olivovém oleji 280g
650,86 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Artrocie v slunečnicovém oleji, 1530 g - Demetra
749,76 Kč/1kg
1 147,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Grilované lilky v slunečnicovém oleji, 760 g - Demetra
554,42 Kč/1kg
421,36 Kč
Prodejce: italia-genuss

Kapary v olivovém oleji, 120g | TERRASANA
1 129,75 Kč/1kg
135,57 Kč
Prodejce: taleoo

Olivy Amphissa, zelené, bez pecek, 315g | RAPUNZEL
357,21 Kč/1kg
128,79 Kč
-16,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,52 Kč
Prodejce: taleoo

Směs oliv bez pecek, ochucená bylinkami, v oleji, 170 g | RAPUNZEL
714,59 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Grilované cukety v slunečnicovém oleji, 790 g - Demetra
543,47 Kč/1kg
429,34 Kč
Prodejce: italia-genuss

Zelené olivy - s fenyklovými semínky a růžovým pepřem 185g
867,61 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Grilované žampiony, 780 g - Demetra
620,31 Kč/1kg
483,84 Kč
Prodejce: italia-genuss

Amogusti Oliven plněné lanýži, 200 g - Jemné aromatické olivy
344,00 Kč/1kg
68,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jablka kapary v octě 180g
443,17 Kč/1kg
79,77 Kč
Prodejce: taleoo

Kapary v octě 180g
431,44 Kč/1kg
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Černé olivy bez pecek sušené a marinované 120g
1 166,67 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: taleoo

Žampiony s rajčaty, 1600 g - Demetra
505,11 Kč/1kg
808,17 Kč
Prodejce: italia-genuss

Hříbky v olivovém oleji, 800 g - Demetra
1 515,32 Kč/1kg
1 212,26 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Olivy jsou marinovány a rafinovány vverde s vysoce kvalitním olejem a čerstvými bylinkami.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Olivyverde jsou ideální pro obohacení salátů, středomořských pokrmů nebo talířů antipasti.
Po otevření je skladujte v chladničce a dbejte na to, aby byly olivy vždy zalité olejem.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- zelené olivy* (60 %), slunečnicový olej*, olivový olej*, mořská sůl, bylinky*(1 % - petržel*, bazalka*, rozmarýn*, tymián*, oregano*)*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gReferenční výživová hodnota: na základě odkapaného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 797 kJ / 193 kcalTuky: 19 gz toho nasycené mastné kyseliny: 3 gSacharidy: 4,6 gz toho cukr: < 0,5 gBílkoviny: 1,3 gSůl: 3,5 gVýživové hodnoty stanovené analýzou výrobku: Analýza
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- ISANA BIOVERDE
- Prodejní název
- zelené olivy bez pecky v bylinkovém oleji mariande 200g
- Výrobce
- ISANA BIOVERDE
- Kód EAN
- 4000915101317
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- zelené olivy* (60 %), slunečnicový olej*, olivový olej*, mořská sůl, bylinky*(1 % - petržel*, bazalka*, rozmarýn*, tymián*, oregano*)*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gReferenční výživová hodnota: na základě odkapaného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 797 kJ / 193 kcalTuky: 19 gz toho nasycené mastné kyseliny: 3 gSacharidy: 4,6 gz toho cukr: < 0,5 gBílkoviny: 1,3 gSůl: 3,5 gVýživové hodnoty stanovené analýzou výrobku: Analýza
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- ISANA BIOVERDE
- Prodejní název
- zelené olivy bez pecky v bylinkovém oleji mariande 200g
- Výrobce
- ISANA BIOVERDE
- Kód EAN
- 4000915101317
K tomu se hodí také

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
578,25 Kč/1kg
92,52 Kč
Prodejce: taleoo

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesná nápojová směs - Přírodní, 1 litr | NATUMIJednorázové
51,62 Kč/1l
51,62 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Innichner máslový sýr z mléka od krav pasoucích se na loukách, cca 600 g - Sennerei Drei Zinnen
872,87 Kč/1kg
523,72 Kč
Prodejce: italia-genuss

Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
0,23 Kč/1kg
28,15 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Artyčoková srdíčka v bylinkovo-olejové marinádě 200g
777,80 Kč/1kg
155,56 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0263, 156 kcal, 643 kJ, 1 g, 15 g, 3,7 g, 3,6 g
377,97 Kč/1kg
109,61 Kč
Prodejce: taleoo

Omáčka Bolognese s mletým masem, 400 g | ÖKOLAND
292,00 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Rajčatová omáčka - bazalka 340g
236,18 Kč/1l
80,30 Kč
Prodejce: taleoo

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Olivy smíchané s kr. v olivovém oleji 280g
478,64 Kč/1kg
134,02 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na pečení - Brownies Cheesecake 350g
275,60 Kč/1kg
96,46 Kč
Prodejce: taleoo

Dinkel - Bandnudeln Vollkorn 500g | NATURATA
194,80 Kč/1kg
97,40 Kč
Prodejce: taleoo

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
692,25 Kč/1l
115,62 Kč
-4,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,76 Kč
Prodejce: Katomix

Okurky - bez přidaného cukru 720ml
216,90 Kč/1l
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
268,89 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Katomix

Barilla Fusilli bezlepkové 400 g italské bezlepkové těstoviny ve tvaru spirál
181,78 Kč/1kg
81,80 Kč
Prodejce: foodperium

pomazánka z papriky s kešu oříšky
583,92 Kč/1l
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Těstoviny - Spirálová krupice 500g
96,92 Kč/1kg
48,46 Kč
Prodejce: taleoo

Allos 384212, Zeleninové paté, 135 g, Německo, 864 kcal, 208 kJ, 16,2 g
457,70 Kč/1kg
61,79 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1202520, 492 kcal, 2026 kJ, 53 g, 0,5 g, 1,4 g, 1,7 g
442,30 Kč/1kg
182,24 Kč
-34,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,17 Kč
Prodejce: taleoo

Hofgemüse - Rolandův křen z červené řepy 135g
716,30 Kč/1kg
96,70 Kč
Prodejce: taleoo

Olivy Kalamata fialové, bez pecek, 315g | RAPUNZEL
379,08 Kč/1kg
119,41 Kč
Prodejce: taleoo

Velké fazole v rajčatové omáčce 230g | RAPUNZEL
258,43 Kč/1kg
59,44 Kč
Prodejce: taleoo

Výrazné červené ovocné želé
366,89 Kč/1kg
139,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pomazánka - Ořechová paprika 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Delikatesy Dittmann kapary jemně pikantní nakládané ATG 60g sklenice 90 g
635,00 Kč/1kg
67,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Těstovinová omáčka s česnekem a chilli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
628,05 Kč/1kg

Casa Rinaldi Bruschetta Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 932,80 Kč/1kg

Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
77,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,80 Kč/1kg

Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
693,50 Kč/1l

La Costena Jalapeno Nachos 440 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,09 Kč/1kg

Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
662,11 Kč/1kg