5,0



Na základě 2 hodnocení
Hmotnost:
500 g- 500 g
- 1000 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g1 246,24 Kč/1kg
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 004,81 Kč/1kg
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn1 078,11 Kč/1kg
1 078,11 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Organic Schirmer Espresso aromatické, harmonické 1000g845,41 Kč/1kg
845,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Julius Meinl Premium Caffe Crema 1 kg zrnista
717,49 Kč/1kg
717,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
833,58 Kč/1kg
833,58 Kč
Prodejce: somnia24

Julius Meinl 95331 Julius Meinl Vienna Melange Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
879,06 Kč/1kg
879,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Julius Meinl 97745 Julius MeinlVienna MelangeKaffeebohnen, Arabicabohnen 900,0 g
877,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

MINGES V699033 MINGES Corico CremaKaffeebohnen, Arabica- und Robustabohnen 500,0 g
999,38 Kč/1kg
499,69 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g
1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Käfer V305025 Käfer Selektion Schümli Crema Kaffeebohnen, Arabica- und Robustabohnen 1,0 kg
694,52 Kč/1kg
694,52 Kč
Prodejce: somnia24

Kawa mielona Woseba Rodzinna 250 g
566,40 Kč/1kg
176,89 Kč
-35,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,60 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
1 042,34 Kč/1kg
521,17 Kč
Prodejce: somnia24

Zrnková káva Lucaffé Brasile 100% Arabica
992,72 Kč/1kg
248,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Dallmayr 10000033 Dallmayr ESPRESSO GUSTO BAR Kaffeebohnen, Arabica- und Robustabohnen 1 kg
762,88 Kč/1kg
762,88 Kč
Prodejce: somnia24

Intermezzo Grani 2x1kg Kaffee - Segafredo
482,36 Kč/1kg
1 134,74 Kč
-170,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
964,72 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mletá káva Woseba Rodzinna 80 g
633,88 Kč/1kg
50,71 Kč
Prodejce: Katomix

illy® 10003886 illy® Intenso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
2 254,82 Kč/1kg
561,45 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g
885 429,96 Kč/1kg
885,43 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Julius Meinl Prasident je vynikající kompozice vytvořená v renomované vídeňské pražírně. Jejím základem jsou pečlivě vybraná zrna arabiky (100 %) ze Střední Ameriky, Jižní Ameriky a jihovýchodní Asie. Výsledkem kombinace různých odrůd je vynikající káva s hlubokým a zároveň jemným aroma a plným tělem. Káva Julius Meinl Prasident je při vší bohatosti svého buketu téměř zcela bez kyselosti. Vynikající jako espresso - krémová a hustá. Skvělý základ pro variace s mlékem.
Balení obsahuje 500 g kávy.
| Informace: | |||
Datum spotřeby | 30. ledna 2026 | Datum pražení | Leden 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 6/10 |
Vlastnosti | Arabica 100% | Hmotnost | 500g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 7/10 | Sladkost | 6/10 |
Pěna | 7/10 | Obsah kofeinu | 5/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 8/10 | Černá káva | 6/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 7/10 |
Kávovary s filtrem | 6/10 | Kávovary, moka konvice | 7/10 |
Julius Meinl 47 Julius Meinl Vienna Präsident Kaffeebohnen, Arabica- und Robustabohnen 500,0 g
- Seznam přísad
- coffee beans
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Julius Meinl Austria GmbH Julius Meinl Gasse 3-7 1160 Wien Österreich
- Prodejní název
- Julius Meinl Prasident 0,5 kg
- Výrobce
- Julius Meinl
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JMPrasident500g
- Kód EAN
- 9000400003077
- Seznam přísad
- coffee beans
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Julius Meinl Austria GmbH Julius Meinl Gasse 3-7 1160 Wien Österreich
- Prodejní název
- Julius Meinl Prasident 0,5 kg
- Výrobce
- Julius Meinl
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JMPrasident500g
- Kód EAN
- 9000400003077
K tomu se hodí také

Julius Meinl 95331 Julius Meinl Vienna Melange Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
879,06 Kč/1kg
879,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Julius Meinl 43 Julius Meinl Vienna Jubiläum Kaffeebohnen, Arabica- und Robustabohnen 500,0 g
1 091,92 Kč/1kg
545,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
833,58 Kč/1kg
833,58 Kč
Prodejce: somnia24

Julius Meinl Premium Caffe Crema 1 kg zrnista
717,49 Kč/1kg
717,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Julius Meinl Premium Espresso 1 kg
1 113,06 Kč/1kg
1 113,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Julius Meinl 99113 Julius Meinl Vienna Snídaňová káva, mletá, z kávových zrn odrůd Arabica a Robusta, 500,0 g
987,86 Kč/1kg
493,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 554,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Zrnková káva Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
991,33 Kč/1kg
2 974,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Skye Decor, Sable - Travertin, konferenční stolky, travertin, 119 x 40 x 60 cm
2 514,99 Kč
-713,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 801,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sterling

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

muuwmi Aluminium Scooter Neon - koloběžka, 125 mm, ABEC 5, homologovaná GS, výškově nastavitelná, LED světelná kola, zeleno-černá
1 765,51 Kč
Prodejce: somnia24

Granitan - Granitový dřez - Dřez 44,5x41,5 cm - Kuchyňský dřez černý - s baterií a sifonem - TEOR
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

Sáňky z masivního bukového dřeva S odnímatelným opěradlem, látkovým potahem a tažným lanem
3 736,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Upínací zatemňovací roleta bez vrtání Okenní roleta Termo roleta Žaluzie, Barva:černá, Šířka:40 cm, Délka:160cm
95,60 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

SONGMICS HOME Koberec, 160 x 230 cm, koberec do obývacího pokoje, protiskluzový, nadýchaný
1 331,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
3 540,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aga Domácí ventilátor 41 cm Bílý
1 499,00 Kč
Prodejce: Aga24

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
793,71 Kč/1kg
793,71 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

Profesionální zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů, přesný modelování, stříhání vousů, 4 řezné Délky, Akumulátorové 2 hodiny práce Retoo
1 135,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 24 palců - černozelené
5 502,70 Kč
-564,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 938,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Hmotnost 0,5 kg
V pojode
Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg