Biotta Breuss Originální zeleninová šťáva bohatá na draslík, 500 ml roztok
120,81 Kč
241,62 Kč / 1l
plus 145,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pharmaton Vitality tablety s extraktem ženšenu, vitamíny a minerály, 100 tablet6 279,45 Kč/1kg
1 249,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CYSTI NORM AKTIV - doplněk stravy na podporu zdraví močových cest, 30 kapslí70 018,23 Kč/1kg
1 190,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
cherry plus 100 % Montmorency višeň v kapslích, 60 kapslí9 970,27 Kč/1kg
747,77 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
NUTRICIA Renilon 7.5 pitná výživa při renální insuficienci s meruňkovou příchutí, 500 ml roztok1 527,26 Kč/1l
763,63 Kč
Prodejce: apohealth

Rabenhorst Rotbäckchen originální roztok s obsahem železa pro tvorbu krve, 330 ml roztoku
339,33 Kč/1l
111,98 Kč
Prodejce: apohealth

Rotbäckchen Vital Iron Formula 450ml
386,53 Kč/1l
173,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

RABENHORST Iron Rich PLUS 450ml
485,76 Kč/1l
218,59 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Schoenenberger bezinková šťáva 330 ml roztok
469,45 Kč/1l
154,92 Kč
Prodejce: apohealth

Skinatrin - originální produkt 30 ml
13 524,67 Kč/1l
405,74 Kč
Prodejce: NewGenMarketing

sanostol multivitamínová šťáva, 230 ml roztok
1 272,87 Kč/1l
292,76 Kč
Prodejce: apohealth

BitterKraft! Originální roztok, 20 ml roztoku
14 333,00 Kč/1l
286,66 Kč
Prodejce: apohealth

sanostol multivitamíny bez přidaného cukru šťáva, 460 ml roztok
917,54 Kč/1l
422,07 Kč
Prodejce: apohealth

Carvomin trávicí kapky, 50 ml roztoku
6 616,40 Kč/1l
330,82 Kč
Prodejce: apohealth

Organická tinktura z extraktu meduňky
3 545,00 Kč/1l
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal

Ostropestec marinsk Silybum marianum L. kapky tinktura 50 ml
2 934,80 Kč/1l
293,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

B. Braun Nutricomp® Polévka, zeleninová - vysokokalorická pitná výživa | balení (4 ks)
635,85 Kč/1l
508,68 Kč
Prodejce: apohealth

Pro-Symbioflor Immune, 100 ml roztoku
8 848,80 Kč/1l
884,88 Kč
Prodejce: apohealth

Schoenenberger Naturreiner Zeleninová šťáva Celer, 200 ml roztok
1 111,30 Kč/1l
222,26 Kč
Prodejce: apohealth

Schoenenberger Prodn bylinn npoj esnek 200 ml
1 111,30 Kč/1l
222,26 Kč
Prodejce: apohealth

BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 rostlinných kapslí
7 096,33 Kč/1l
638,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Biotta Breuss Juice DE 500 ml - Prezentace: Juice
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Mrkev, Solanum tuberosum, Beta vulgaris, kyselina mléčná, Apium graveolens, Raphanus sativus
- Hmotnost
- 802 g
- Potravinářský podnik
- Biotta AG
- Prodejní název
- Biotta Breuss Originální zeleninová šťáva bohatá na draslík, 500 ml roztok
- Výrobce
- Biotta
- Model
- Breuss
- Počet kusů
- 500
- Doporučená spotřeba
- Perorální roztok
- Číslo produktu
- 12147783
- Kód EAN
- 761850094872707618500948727
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Mrkev, Solanum tuberosum, Beta vulgaris, kyselina mléčná, Apium graveolens, Raphanus sativus
- Hmotnost
- 802 g
- Potravinářský podnik
- Biotta AG
- Prodejní název
- Biotta Breuss Originální zeleninová šťáva bohatá na draslík, 500 ml roztok
- Výrobce
- Biotta
- Model
- Breuss
- Počet kusů
- 500
- Doporučená spotřeba
- Perorální roztok
- Číslo produktu
- 12147783
- Kód EAN
- 761850094872707618500948727
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Rabenhorst Rotbäckchen originální roztok s obsahem železa pro tvorbu krve, 330 ml roztoku
339,33 Kč/1l
111,98 Kč
Prodejce: apohealth

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,80 Kč/1l
329,01 Kč
Prodejce: somnia24

Momentový klíč na kola (17 / 19 / 21mm) 1/2"
2 409,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 954 400,05 Kč/1kg
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Regenerace 750mlJednorázové
165,21 Kč/1l
123,91 Kč
Prodejce: taleoo

Olympia 40138, Lampa napodobující plamen, Bílá, CE, LED, Baterie, CR2025, AAA
451,73 Kč
Prodejce: somnia24

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
365,03 Kč
-25,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
339,82 Kč
Prodejce: taleoo

Breuss® - Gemüsesaft Antioxidant 500ml | BIOTTA AG
208,88 Kč/1l
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Masážní hrot Elina - Kvalitní design pro stimulaci pleti, Ideální velikost 11x6cm
302,12 Kč
Prodejce: MANADA

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Elektrická vyhřívací podložka 60x30cm šedá, vyhřívací podložka s 6 nastaveními teploty, automatické vypnutí, lze prát v pračce
1 159,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Rotbäckchen Vital Iron Formula 450ml
386,53 Kč/1l
173,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Rotbäckchen Mama Iron plus 450 ml
417,24 Kč/1l
187,76 Kč
Prodejce: apohealth

Mateřská šťáva z granátového jablka330ml
544,88 Kč/1l
179,81 Kč
Prodejce: apohealth

Rauch Happy Day brusinkový ovocný džus s cenným vitamínem C 1000mlJednorázové
101,98 Kč/1l
101,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rabenhorst Rotbäckchen Immunstark speciální náplň, 330 ml roztoku
397,00 Kč/1l
131,01 Kč
Prodejce: apohealth

RABENHORST Iron Rich PLUS 450ml
485,76 Kč/1l
218,59 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Kancelářská židle - ergonomický sedák Naspaluro - křeslo s 90° sklopnou područkou - bederní opěrka - výškově nastavitelné
1 763,99 Kč
-64,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg