4,6



Na základě 18 hodnocení
Objem:
0.2 l- 0.02 l
- 0.2 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář1 650,73 Kč/1kg
523,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Další informace o reklamě
6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče591,81 Kč/1kg
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie591,81 Kč/1kg
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
921 161,94 Kč/1kg
483,61 Kč
Prodejce: Di-Life

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution starter kit, Lenor Aprilfrisch
13 297,00 Kč/1l
265,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8006540233467 febreze náplň do lahvičky 3Volution, Golden Orchid
15 161,00 Kč/1l
303,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze, Jablko & Skořice, Osvežovač vzduchu, 300ml.
253,17 Kč/1kg
101,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Febreze 3Volution ELEKTROZAZENÍ S NÁPLNÍ Vanilka a Magnólie 20 ml
18 473,50 Kč/1l
369,47 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090842312 febreze Duftstecker Alpen Apfelstrudel fruchtig 20,0 ml, 1 Set
13 286,00 Kč/1l
265,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8700216258722 febreze Raumspray Frühlingserwachen frisch 2x185 ml, 2 St.
992,00 Kč/1l
367,04 Kč
Prodejce: somnia24

Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch
349,46 Kč/1l
174,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
15 026,67 Kč/1l
112,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090735386 Osvěžovač vzduchu do koupele "Vanilka" 7,5 ml
7 911,25 Kč/1l
111,81 Kč
-48,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Febreze Osvěžovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - pokojová vůně (1 balení)
871,13 Kč/1l
261,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
30 849,00 Kč/1l
616,98 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Patentovaná a osvědčená technologie Febreze: Stejně jako osvěžovač textilií Febreze je i Febreze Fresh Breath založen na patentované a osvědčené technologii odstraňování nepříjemných pachů: molekuly cukru uspořádané do kruhu, které se získávají z přírodního kukuřičného škrobu, na sebe vážou molekuly nepříjemných pachů. Tím v mžiku neutralizují nepříjemný zápach a zanechávají vzduch v místnosti příjemně svěží. |
Vonná zátka 3Volution Odstraňuje pachy, místo aby je maskovala, a zanechává lehkou svěží vůni - Vonná zátka s technologií odstraňování pachů nepřetržitě zbavuje vzduch přetrvávajících pachů - Zanechává lehkou svěží vůni, která vydrží až 90 dní (při používání 12 hodin denně na nejnižší úrovni intenzity) - každých 45 minut automaticky přepíná mezi 3 doplňkovými vysoce kvalitními vůněmi - vytváří nepřetržitý zážitek svěžesti - zástrčku Febreze 3Volution používejte pouze s plnicími lahvičkami Febreze 3Volution - dodá vašemu domovu svěží vůni, kterou budete vnímat den po dni, týden po týdnu - s nastavitelnou vonnou zátkou můžete nastavit intenzitu vůně podle svých preferencí - Vytvořte svěží atmosféru, kterou si můžete užívat až 90 dní - Rozsah dodávky: vonná zátka není naplněna Náplň: 3 doplňkové, vysoce kvalitní vůně - obsah: 20 ml - pro použití ve vonné zátce 3Volution Příklady použití: - v celém obytném prostoru |
- Vonná zátka Febreze 3Volution odstraňuje zápach a střídá 3 doplňkové vůně pro dlouhotrvající svěžest
- Vydrží až 90 dní (při používání 12 hodin denně při nízkém nastavení)
- Nastavitelná intenzita vůně
- 3Volution střídá doplňkové vůně každých 45 minut pro znatelnou svěžest
- Vonné zátky Febreze pro váš domov dostupné v široké škále vysoce kvalitních vůní
Vonná zátka Febreze 3Volution nepřetržitě odstraňuje pachy ze vzduchu a střídá 3 doplňkové vůně pro dlouhotrvající svěžest až po dobu 90 dní*. U jiných vonných zátek si nos rychle zvykne na stejnou vůni a stane se "pachově slepým", takže vůni po nějaké době přestane vnímat.
Vonný difuzér Febreze 3Volution tento problém řeší, protože každých 45 minut automaticky přepíná mezi 3 doplňujícími se vysoce kvalitními vůněmi, čímž vytváří nepřetržitý zážitek ze svěžesti. Použijte náplňovou lahvičku Febreze 3Volution s vonnou zátkou Febreze 3Volution a dodejte svému domovu svěží vůni, kterou budete vnímat den co den, týden co týden.
S nastavitelnou vonnou zátkou můžete nastavit intenzitu vůně podle svých preferencí. Vytvoříte tak svěží atmosféru, kterou si můžete užívat po dobu 90 dní*.
Vyzkoušejte svěžest a vyzkoušejte také další výrobky Febreze s jedinečnou technologií odstraňování zápachu, např. osvěžovač textilu Febreze a osvěžovač vzduchu a auta.
*pro 12 hodin používání denně při nízké intenzitě
S vonnou zástrčkou Febreze 3Volution do zásuvky bude váš domov vždy připraven přivítat hosty. Vonnou zástrčku používejte pouze s náplněmi 3Volution. Febreze 3Volution s technologií FreshAir pro provonění místností. Speciální náplně (nejsou součástí balení) mají tříkomorový systém se třemi sladěnými vůněmi, které se mění každých 45 minut, takže váš nos nebude mít stále stejnou vůni. Díky tomu můžete neustále vnímat svěží vůni. Den za dnem po dobu přibližně 90 dní (při používání 12 hodin denně na nejnižší úrovni intenzity).
Každá vůně v náplni do vonné tyčinky Febreze 3Volution má vícevrstvou směs vysoce kvalitních vůní s vrchními, srdečními a základními tóny, které hýčkají vaše smysly. Jednoduše ji zapojte a uvolněně se nadechněte.
Technologie odstraňování pachů identifikuje nepříjemné pachové molekuly, změní jejich strukturu a odstraní je ze vzduchu pro čistý zážitek z vůně.
Součástí dodávky je:
Součástí balení je vonná zásuvka Febreze 3Volution
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Objem
- 0.2 l
- Výrobce
- Febreze
- Obsah balení
- febreze vonná zátka 3Volution
- Hmotnost
- 0.1 g
- Kód EAN
- 8001090839305
- Číslo produktu
- 2059338
- Objem
- 0.2 l
- Výrobce
- Febreze
- Obsah balení
- febreze vonná zátka 3Volution
- Hmotnost
- 0.1 g
- Kód EAN
- 8001090839305
- Číslo produktu
- 2059338
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
921 161,94 Kč/1kg
483,61 Kč
Prodejce: Di-Life

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution starter kit, Lenor Aprilfrisch
13 297,00 Kč/1l
265,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8006540233467 febreze náplň do lahvičky 3Volution, Golden Orchid
15 161,00 Kč/1l
303,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
76 805,00 Kč/1l
1 536,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Ambi Pur 3volution flakon s vonnou zátkou Caribbean Escape, 20 ml
8 247,00 Kč/1l
659,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
15 026,67 Kč/1l
112,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Febreze 3Volution ELEKTROZAZENÍ S NÁPLNÍ Vanilka a Magnólie 20 ml
18 473,50 Kč/1l
369,47 Kč
Prodejce: somnia24

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Airw.Start.Set Som.Vergn.250ml
1 061,92 Kč/1l
265,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch
349,46 Kč/1l
174,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typ A (standardní), HDMI Typ A (standardní), Černá
214,33 Kč/1m
588,35 Kč
-266,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
321,49 Kč
Prodejce: BRaUN_Elektro

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
72% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
72%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%17% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
17%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. června 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příjemná vůně
Objem 0,2 l
Vonná tyčinka je skvělá. Během krátké doby se po bytě šíří velmi příjemná vůně. Po 45 minutách se vůně změní, takže nedochází k efektu návyku. Vůně Lenor voní jako čerstvě vyprané prádlo :). Při nízkém nastavení si můžete skvělou vůni užívat až 3 měsíce.
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Objem 0,2 l
S článkem jsem velmi spokojen a doporučil bych ho svým přátelům.
Ohodnoceno dne 12. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vonné knoty
Objem 0,02 l
Jsem velmi spokojený a velmi rychlé dodání
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Objem 0,2 l
Velmi praktické
Ohodnoceno dne 16. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé rychlé zpracování a dodání
Objem 0,2 l
Jsem velmi spokojen!!!
Ohodnoceno dne 29. května 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Objem 0,2 l
Velmi se mi líbí. Skvělá vůně, která vám dodá pocit čerstvě vypraného oblečení! Držím ji na minimu, protože jinak je pro mě příliš silná.
Ohodnoceno dne 16. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Objem 0,2 l
Dobrý
Ohodnoceno dne 9. června 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Objem 0,2 l
Febreze 3Volution je opravdu skvělá.vůně je opravdu skvělá a dlouho vydrží.doporučuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 954 400,05 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

HOMLA NARAVE elektrický difuzér vlnitý bílý 100 ml
964,00 Kč
Prodejce: HelloHomla
1 853,85 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 420,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 840,96 Kč/1l

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 069,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 448,65 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK

ARÔME Třešeň
49,00 Kč
Prodejce: TradeConcept
490,00 Kč/1kg