4,8



Na základě 35 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)1 957 900,05 Kč/1kg
195,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář1 650,73 Kč/1kg
523,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24

Další informace o reklamě
Náplně do osvěžovače vzduchu Ambi Pur Febreze, 4 x 20 ml9 757,38 Kč/1l
780,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Pajoma sada vůní do pokoje Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dřevěným nástavcem 100ml3 885,90 Kč/1l
388,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
923 809,56 Kč/1kg
485,00 Kč
Prodejce: Di-Life

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
78 730,00 Kč/1l
1 574,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

febreze 8006540233467 febreze náplň do lahvičky 3Volution, Golden Orchid
15 238,50 Kč/1l
304,77 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090842312 febreze Duftstecker Alpen Apfelstrudel fruchtig 20,0 ml, 1 Set
13 342,00 Kč/1l
266,84 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, Jablko & Skořice, Osvežovač vzduchu, 300ml.
253,17 Kč/1kg
101,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
15 042,67 Kč/1l
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Airw.Start.Set Som.Vergn.250ml
1 061,92 Kč/1l
265,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Febreze 3Volution ELEKTROZAZENÍ S NÁPLNÍ Vanilka a Magnólie 20 ml
12 963,50 Kč/1l
259,27 Kč
Prodejce: M_plus_L

Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch
350,08 Kč/1l
175,04 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8001090735386 Osvěžovač vzduchu do koupele "Vanilka" 7,5 ml
7 911,25 Kč/1l
111,81 Kč
-48,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Febreze osvěžovač textilu Aprilfrisch pro svěží vůni 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Febreze Osvěžovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - pokojová vůně (1 balení)
872,67 Kč/1l
261,80 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 7093 febreze Raumspray Madagaskar Vanille Vanille 300 ml, 1 St.
340,80 Kč/1l
102,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

febreze 8700216258722 febreze Raumspray Frühlingserwachen frisch 2x185 ml, 2 St.
994,97 Kč/1l
368,14 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
febreze vonná zátka 3Volution starter kit, Lenor Aprilfrisch
Rozsah dodávky: vonná zátka včetně 1 náplně
poskytuje 90 dní svěžesti, obsah: 20 ml
(8001090839138)
Vonná zátka 3Volution - startovací sada
Odstraňuje pachy, místo aby je maskovala, a zanechává lehkou svěží vůni
- Vonná zátka s technologií odstraňování pachů nepřetržitě zbavuje vzduch přetrvávajících pachů
- zanechává lehkou svěží vůni, která vydrží až 90 dní (při používání 12 hodin denně na nejnižší úrovni intenzity)- automaticky přepíná mezi 3 doplňkovými, vysoce kvalitními vůněmi každých 45 minut
- vytváří nepřetržitý zážitek svěžesti
- zátku Febreze 3Volution používejte pouze s plnicími lahvičkami Febreze 3Volution
- dodá vašemu domovu svěží vůni, kterou budete vnímat den po dni, týden po týdnu
- s nastavitelnou vonnou zátkou můžete nastavit intenzitu vůně podle svých preferencí
- Vytvořte svěží atmosféru, kterou si můžete užívat až 90 dní
- Rozsah dodávky: vonná zátka vybavená 1 plnicí lahvičkou
Startovací sada Febreze 3Volution
Startovací sada vonných zátek Febreze 3Volution s technologií odstraňování pachů nepřetržitě odstraňuje ze vzduchu přetrvávající pachy a zanechává lehkou svěží vůni, která vydrží až 90 dní (při používání 12 hodin denně na nejnižší úrovni intenzity).
- Odstraňování zápachu a zážitek z vůně až po dobu 90 dní (při používání 12 hodin denně na nejnižší úrovni intenzity)
- Odstraňuje pachy místo jejich maskování a zanechává lehkou svěží vůni
- 'Lenor Aprilfrisch' kombinuje vůni čerstvě vypraného prádla se svěží vůní Febreze
- 3 vůně se mění každých 45 minut, takže si jich vždy všimnete
- Nastavitelná intenzita vůně
Rozsah dodávky:
- součástí dodávky je 1 vonná zástrčka
- 1 plnicí lahvička
- 1 vonná zátka
- 1 plnicí lahvička
Voňící difuzér 3Volution s názvem "Aprilfrisch" od Febreze, vybavený automatickým systémem uvolňování vůně, zajišťuje trvalé odstraňování zápachů a poskytuje dlouhotrvající svěžest až na 90 dní (při používání 12 hodin denně na nízké intenzitě). Jeho výhodou je, že každých 45 minut se střídá mezi třemi vzájemně doplňujícími se vůněmi, čímž zabraňuje, aby se čich stal necitlivý. Osvěžující vůně "Aprilfrisch" je inspirována jarní svěžestí značky Lenor a naplňuje místnost pocitem klidu. Intenzitu vůně lze individuálně regulovat, čímž vytváříte svěží atmosféru, kterou si můžete užívat den co den a týden co týden.
- Objem
- 0.02 l
- Výška
- 0.163 m
- Výrobce
- Febreze
- Hmotnost
- 20 g
- Kód EAN
- 8001090839138
- Číslo produktu
- 1124-8168324-April
- Typ vůně
- Čerstvý duben
- Objem
- 0.02 l
- Výška
- 0.163 m
- Výrobce
- Febreze
- Hmotnost
- 20 g
- Kód EAN
- 8001090839138
- Číslo produktu
- 1124-8168324-April
- Typ vůně
- Čerstvý duben
Pozor
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Odstraňte obsah/obal ...
P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/...
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.K tomu se hodí také

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
923 809,56 Kč/1kg
485,00 Kč
Prodejce: Di-Life

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 957 900,05 Kč/1kg
195,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
78 730,00 Kč/1l
1 574,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

febreze 8006540233467 febreze náplň do lahvičky 3Volution, Golden Orchid
15 238,50 Kč/1l
304,77 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
15 042,67 Kč/1l
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 319,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ambi Pur 3volution flakon s vonnou zátkou Caribbean Escape, 20 ml
8 261,88 Kč/1l
660,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
302,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
901,45 Kč
Prodejce: somnia24

filtrační sprchová hlavice 3 v 1 Sprchová hlavice s úspornou sprchou s iontovým filtrem Filtr proti vodnímu kameni a 3 typy paprsků (styl A/modrá)
428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Borunteam

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 406,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Savic Katzentoilette Nestor - weiß/blau
447,46 Kč/1kg
804,85 Kč
-100,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
704,75 Kč
Prodejce: PolisElectro

LED sněhová vločka pohádkové světla barevné světlo opona 8 světelných režimů vnitřní strana zahrada okno Vánoční osvětlení
701,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Bílá, Analogový/digitální, Tlačítko domů, Tlačítko napájení, Knoflíky
9 797,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Tefal Hard Titanium PRO G28919, Kulatý, Wok / Stir-fry pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
3 822,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Swiffer 5413149750470
10 441,67 Kč/1m²
613,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Plastový věšák s kolejničkou na kalhoty - černý / balení 50 ks - věšák na saka košile halenky s kravatou a držákem na opasek
493,50 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. května 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý neutralizátor zápachu
Vonná zátka Febreze 3Volution je geniální. Nemaskuje pachy, ale neutralizuje je, což je podle mě skvělé. Velmi snadno se sestavuje a ihned používá. Navíc ji lze nastavit na 3 úrovně. Nám stačí nejmenší nastavení, protože vůně je velmi intenzivní. Navíc je vonná zátka velmi produktivní, protože vůně je neutralizována již po krátké době v zásuvce. Používáme ji ve velkých místnostech, jako je kuchyň/obývací pokoj (jedna místnost). Bohužel vonná zátka nemá integrované vypínací tlačítko a po použití se musí ze zásuvky vyjmout. Vůně je k dispozici v různých variantách. Nám se líbí vůně April Freshness - nádherná vůně čerstvého prádla.
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vonná zátka Febreze
Zásilka dorazila nepoškozená. Její uvedení do provozu bylo velmi snadné. Vůně Aprilfrisch se mi velmi líbí. Jediné, co je třeba mít na paměti, je, že zástrčka spotřebovává elektrickou energii. Pokud s tím dokážete žít, koupí vonné zátky Febreze neuděláte chybu.
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vonná zátka
Dodání bylo velmi rychlé. Moje první vonná zátka a jsem ohromena, super!!! Moc děkuji a vždy se ráda vrátím.
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkové
Špičková kvalita a skvělá cena
Ohodnoceno dne 19. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásné vůně
Jsem spokojený
Ohodnoceno dne 22. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobré
vše dobré
Ohodnoceno dne 28. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně
Špunty jsou velmi dobré, skvělá vůně
Ohodnoceno dne 23. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,79 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 957 900,05 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri Náplň do difuzéru Cipresso Nobile 500 ml
1 090,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
2 180,00 Kč/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 427,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 855,44 Kč/1l

HOMLA NARAVE elektrický difuzér vlnitý bílý 100 ml
964,00 Kč
Prodejce: HelloHomla
1 853,85 Kč/1kg

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 075,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 458,97 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

RITUÁLY | RITUÁL JING | Osvěžovač vzduchu
1 305,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 611,70 Kč/1l

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg