Kořenící sůl - hranolky 200g
124,78 Kč
623,90 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 404g904,35 Kč/1kg
416,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Hungarian Goulash 160g1 082,61 Kč/1kg
249,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Boeuf Bourguignon 150g1 152,63 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Prémiové koření na gyros - koření na gyros na maso, zeleninu a dipy v prémiové kvalitě - pro středomořskou kuchyni - 90g
1 995,44 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiové koření Bruschetta pro přípravu dipů, pomazánek, omáček, salátů, antipasti, grilovacího koření - 125g
1 847,84 Kč/1kg
230,98 Kč
Prodejce: allerFeinst

Koření na pečená kuřata Premium - Mega Chicken - lahodná kořenící sůl na kuřecí maso, marinády, křídla a další - 150g
940,33 Kč/1kg
141,05 Kč
Prodejce: allerFeinst

Ubena sůl pro zvláště křehké maso 1100g
289,85 Kč/1kg
318,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 712250009 UBENA Pommes Frites Gewürzsalz Gewürzmischung, 1,0 kg
261,96 Kč/1kg
371,99 Kč
Prodejce: somnia24

Ankerkraut 4260347893574, Tyčinkové koření, 233 kcal, 977 kJ, 2,2 g, 10 g, 22 g
2 637,82 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi pečené kuře kořenící sůl na křupavé pečené kuře 76g
692,88 Kč/1kg
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi česneková směs koření granulovaná a sušená 52g
1 108,60 Kč/1kg
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
803,70 Kč/1kg
401,85 Kč
Prodejce: somnia24

Ankerkraut 4260347894472, Práškové koření, 215 kcal, 901 kJ, 4,9 g, 7,9 g, 25 g
1 812,30 Kč/1kg
181,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Al Amier Ras el Hanout
2 403,00 Kč/1kg
48,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kořenící sůl - zeleninovo-bramborová 150g
537,07 Kč/1kg
80,56 Kč
Prodejce: taleoo

Směs koření na brambory v roládu - sáček 15g
3 144,67 Kč/1kg
47,17 Kč
Prodejce: taleoo

Kajenský pepř - mletý 50 g, balení po 3 kusech
2 062,60 Kč/1kg
103,13 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato pikantní sůl je krásně pikantní a skvěle se hodí na hranolky. Vedle výrazného nádechu papriky ucítíte ohnivé chilli a ovocnou kurkumu.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Mořská sůl* (66 %), paprika*, cibule*, kurkuma*, pískavice řecké seno*, CELER*, libeček*, chilli*, pepř* obsahuje tyto alergenní složky: celer*z certifikované ekologické produkce
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- LEBENSBAUM
- Prodejní název
- Kořeněná sůl - hranolky 200g | LEBENSBAUM
- Výrobce
- Lebensbaum
- Číslo produktu
- 9T-UU73-O0KZ
- Kód EAN
- 4012346160108
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Mořská sůl* (66 %), paprika*, cibule*, kurkuma*, pískavice řecké seno*, CELER*, libeček*, chilli*, pepř* obsahuje tyto alergenní složky: celer*z certifikované ekologické produkce
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- LEBENSBAUM
- Prodejní název
- Kořeněná sůl - hranolky 200g | LEBENSBAUM
- Výrobce
- Lebensbaum
- Číslo produktu
- 9T-UU73-O0KZ
- Kód EAN
- 4012346160108
K tomu se hodí také

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ostmann 251066006 Ostmann Curry Gewürz, 30,0 g
7 874,67 Kč/1kg
236,24 Kč
Prodejce: somnia24

Prémiové koření Bruschetta pro přípravu dipů, pomazánek, omáček, salátů, antipasti, grilovacího koření - 125g
1 847,84 Kč/1kg
230,98 Kč
Prodejce: allerFeinst

Skořice cejlonská - mletá 50g
1 800,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ankerkraut 4260347893574, Tyčinkové koření, 233 kcal, 977 kJ, 2,2 g, 10 g, 22 g
2 637,82 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi česneková směs koření granulovaná a sušená 52g
1 108,60 Kč/1kg
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347894472, Práškové koření, 215 kcal, 901 kJ, 4,9 g, 7,9 g, 25 g
1 812,30 Kč/1kg
181,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kotanyi pečené kuře kořenící sůl na křupavé pečené kuře 76g
692,88 Kč/1kg
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na pečená kuřata Premium - Mega Chicken - lahodná kořenící sůl na kuřecí maso, marinády, křídla a další - 150g
940,33 Kč/1kg
141,05 Kč
Prodejce: allerFeinst

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Samostarný, Černá, 2000 W, 220 - 240 V
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ostmann uzená paprika mletá náplň do sáčků 50g
1 463,60 Kč/1kg
73,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Fuchs Professional polévkové koření pro zeleninové vývary a čiré bujóny 400g
459,97 Kč/1kg
183,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380779002 Fuchs Oregano gerebelt Gewürz, 250,0 g
1 269,28 Kč/1kg
317,32 Kč
Prodejce: somnia24

GOURMETmaxx skleněné nádoby na potraviny click-it sada 4 ks Vynikající do myčky nádobí mikrovlnné trouby mrazáku vzduchotěsné nepropustné
561,98 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
803,70 Kč/1kg
401,85 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
631,30 Kč/1kg
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

tellofix Classic Klare Brühe 540g
892,65 Kč/1kg
482,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Prémiové koření na gyros - koření na gyros na maso, zeleninu a dipy v prémiové kvalitě - pro středomořskou kuchyni - 90g
1 995,44 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

TRS Tandoori Masala, 100 g
473,40 Kč/1kg
55,90 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Směs koření na těstoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
299,38 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg