4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sok Tymbark pomidorowy 1 litrJednorázové422,02 Kč/1kg
422,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Nektar Tymbark czarna porzeczka 1 lJednorázové486,63 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pomarančový džus Rembowscy, 250 mlJednorázové2 043,92 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Rakytníková šťávaVratné1 817,01 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rokitnik 100% šťáva, EkaMedica, 500mlJednorázové
375,98 Kč/1l
196,88 Kč
-8,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,99 Kč
Prodejce: Katomix

Rauch Happy Day brusinkový ovocný džus s cenným vitamínem C 1000mlJednorázové
101,98 Kč/1l
101,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MedicuraNoni va (330ml), 47459Jednorázové
1 174,85 Kč/1l
559,73 Kč
-172,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
387,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Černý Ribízový Nektar, 500 mlJednorázové
1 059,84 Kč/1l
529,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

FOODnakládaný celerový džus 300 mlJednorázové
50 000,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mateřská šťáva z granátového jablka330ml
544,88 Kč/1l
179,81 Kč
Prodejce: apohealth

Šťáva z artyčoku 1000 ml SYMBIOTIKAVratné
240,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kopřivová šťáva lisovaná z celých kopřiv 100% 200ml GRÜNER PILZJednorázové
430,35 Kč/1l
90,19 Kč
-4,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
86,07 Kč
Prodejce: Katomix

Brusinkov dus EkaMedica: 1000ml ist prodn osvenJednorázové
733,09 Kč/1l
733,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Open Food 9120008998565, 1000 ml, 46 kcal, 9,4 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,004 gJednorázové
135,11 Kč/1l
135,11 Kč
Prodejce: taleoo

100% Acerolová šťáva EkaMedica, 500 mlJednorázové
411,58 Kč/1l
215,31 Kč
-9,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
205,79 Kč
Prodejce: Katomix

Šťáva z červené řepy 750mlVratné
139,25 Kč/1l
104,44 Kč
Prodejce: taleoo

Aronia šťáva 750 mlJednorázové
140,00 Kč/1l
105,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dawtona Sok Marchwiowo Cukiniowy 300 mlJednorázové
47,15 Kč/1kg
52,31 Kč
-57%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hortex Nektar ananasowy 1 litrJednorázové
56,75 Kč/1l
96,84 Kč
-41%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
56,75 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sok jabłkowy Hortex 2 litryJednorázové
42,00 Kč/1kg
140,82 Kč
-49,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šťáva z arónie BibFhm, 3 l SAF PZN: 13712498
šťáva z aronie, přímo lisovaná, v praktickém balení na týden (při denní konzumaci 100 ml), je vyrobena z pečlivě vybranýchsurovin a díky přímému lisování může být označena jako "přímo lisovaná". Neobsahuje žádné přísady, jako jsou konzervanty, barviva a aromata (dle zákona). zaručuje nejlepší zpracování z kvalitních surovin. Šetrná technologie zpracování je dalším znakem kvality. Po otevření je produkt bez chlazení skladovatelný až 3 měsíce (díky systému Bag-in-Box).
- Objem
- 3 l
- Seznam přísad
- 100% šťáva z aronie* *z certifikovaného ekologického pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 194,00, Energie (kcal): 46,00, Tuky: 0,50, Nasycené mastné kyseliny: 0,10, Sacharidy: 13,00, Z toho cukry: 6,80, Bílkoviny: 0,50, Sůl: 0,01,
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Aronia ORIGINALNaturprodukte GmbHKö,nneritzstraß,e 701067 Dresden, Deutschland
- Prodejní název
- Arónie - 100% přímý džus, 3 litry | ARONIE
- Výrobce
- Aronia Original
- Číslo produktu
- 116/90429
- Kód EAN
- 425039690429104250396904291
- Objem
- 3 l
- Seznam přísad
- 100% šťáva z aronie* *z certifikovaného ekologického pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 194,00, Energie (kcal): 46,00, Tuky: 0,50, Nasycené mastné kyseliny: 0,10, Sacharidy: 13,00, Z toho cukry: 6,80, Bílkoviny: 0,50, Sůl: 0,01,
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Aronia ORIGINALNaturprodukte GmbHKö,nneritzstraß,e 701067 Dresden, Deutschland
- Prodejní název
- Arónie - 100% přímý džus, 3 litry | ARONIE
- Výrobce
- Aronia Original
- Číslo produktu
- 116/90429
- Kód EAN
- 425039690429104250396904291
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

EASYmaxx sada solárního generátoru 4500mAh
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

TecTake 403413, Šedá, Polyester, Ocel, 110 kg, 6,2 kg
1 250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

POWERLIX ortéza na kotník 2 kusy, profesionální ortéza na kotník pro ženy/muže
1 159,86 Kč/1m
325,52 Kč
-71,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
254,01 Kč
Prodejce: Restposten-Shop

Rabenhorst Rotbäckchen originální roztok s obsahem železa pro tvorbu krve, 330 ml roztoku
339,33 Kč/1l
111,98 Kč
Prodejce: apohealth

Duvet winter duvet 200 x 135 cm - Duvet bed quilt quilt quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
412,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

XTROBB 22149 Bezdrátový vysavač do auta 90 W
1 089,00 Kč
Prodejce: INTEREST

SONGMICS Věšák na kabáty na kolečkách, věšák na kabáty, výsuvná tyč na oděvy, nosnost až 150 kg
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Infowerk Tiskárny papír Kopírovací papír 2500 listů 5 x 500 A4 80g prémiový bílý PEFC certifikovaný
808,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Unitedprint

Relaxdays 10024092, 1 kusů
635,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Rokitnik 100% šťáva, EkaMedica, 500mlJednorázové
375,98 Kč/1l
196,88 Kč
-8,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,99 Kč
Prodejce: Katomix

Vysavač do auta, suchý vysavač, vhodný na jakýkoliv povrch malý příruční vysavač, přenosný dlouhá pracovní doba, výkon motoru 120W Retoo
409,99 Kč
Prodejce: Retoo

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

Samsung EP-TA20, Vnitřní, USB, Bílá
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Vyhřívací deka HOTseries 3 nastavení teploty 60 W
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Happy People 16325, Vícebarevný, 29 cm, Krabice
105,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

Kávovar na espresso a cappuccino 1100 W, 15 bar, 2 filtry na mletou kávu, černý
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sirge

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Yara Tous EDP 100 ml W
5 225,00 Kč/1l
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
6 066,70 Kč/1l
606,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Premium Kolagenový prášek s ovocnou chutí, 400g
925 000,02 Kč/1kg
379,00 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Blumtal prostěradlo 180x200 cm - Prodyšné a měkké prostěradlo z mikrovlákna v šedé barvě - 180x200 cm Prostěradlo pro maximální pohodlí
376,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Ovomaltine Crunchy Cream křupavá roztíratelná smetana s příchutí čokolády 380g
850,45 Kč/1kg
323,17 Kč
Prodejce: somnia24

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a bezplatné doručení.
Můžete ji dobře zapít minerální vodou. Nyní objednáno znovu.
Ohodnoceno dne 25. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu!
Rychlé dodání, zboží tip-top!
Ohodnoceno dne 18. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rakytníková šťáva
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 817,01 Kč/1l

Kdoulový sirup s medem - Miodziś
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 687,20 Kč/1l

Třešňový džus
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 557,36 Kč/1l

Pomarančový džus Rembowscy, 250 ml
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1l

Excellence Malinový sirup 2 L
508,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
254,07 Kč/1l

Nektar Tymbark czarna porzeczka 1 l
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,63 Kč/1l

Černý Ribízový Nektar, 500 ml
529,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 059,84 Kč/1l

Caprio Nápoj z černého rybízu 2 l
429,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
214,74 Kč/1l

Napój jabłkowo-aroniowo-wiśniowy Caprio 2L
429,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
214,74 Kč/1l

Sok Tymbark pomidorowy 1 litr
422,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
422,02 Kč/1kg

Citronová Šťáva Nfc 100%1 L -Planéta
513,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
0,51 Kč/1l

Tymbark Owoce Świata Nápoj Multifruit Mango 1 l
416,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
416,81 Kč/1l

Smoothie owocowe jagoda brzoskwinia Owolovo 250 ml
342,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 369,88 Kč/1kg

Šťáva z artyčoku 1000 ml SYMBIOTIKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
240,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
240,00 Kč/1l

PLANET Zitronensaft NFC250 ml
322,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 291,20 Kč/1l

Naturavena Sok Cytrynowy 250 ml
336,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 345,56 Kč/1l

Mateřská šťáva z granátového jablka330ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
179,81 Kč
Prodejce: apohealth
544,88 Kč/1l

Henseljablečný ocet čirý, 750 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,66 Kč
Prodejce: apohealth
234,21 Kč/1l

Capri Sun Orange, 200 ml, Oranžová, Pomeranč, Barvivo, Konzervant, 40 kcal, 168 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
141,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
706,40 Kč/1l