5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sok Tymbark pomidorowy 1 litrJednorázové422,02 Kč/1kg
422,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Nektar Tymbark czarna porzeczka 1 lJednorázové486,63 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pomarančový džus Rembowscy, 250 mlJednorázové2 043,92 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Rakytníková šťávaVratné1 817,01 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kopřivová šťáva lisovaná z celých kopřiv 100% 200ml GRÜNER PILZJednorázové
430,35 Kč/1l
90,19 Kč
-4,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
86,07 Kč
Prodejce: Katomix

100% rakytníková šťáva, vylisovaná z celého plodu 200ml GREEN PressJednorázové
60 710,00 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Černý Ribízový Nektar, 500 mlJednorázové
1 059,84 Kč/1l
529,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Šťáva z artyčoku 1000 ml SYMBIOTIKAVratné
240,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Klobouková šťáva 750 ml - NATURAVENAJednorázové
88,75 Kč/1l
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Arónie - 100% přímý džus, 3 litry | ARONIEJednorázové
210,55 Kč/1l
631,64 Kč
Prodejce: taleoo

Brusinkov dus EkaMedica: 1000ml ist prodn osvenJednorázové
733,09 Kč/1l
733,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

MedicuraNoni va (330ml), 47459Jednorázové
1 174,85 Kč/1l
559,73 Kč
-172,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
387,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

100% Acerolová šťáva EkaMedica, 500 mlJednorázové
411,58 Kč/1l
215,31 Kč
-9,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
205,79 Kč
Prodejce: Katomix

Rauch Happy Day brusinkový ovocný džus s cenným vitamínem C 1000mlJednorázové
101,98 Kč/1l
101,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9120008998565, 1000 ml, 46 kcal, 9,4 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,004 gJednorázové
135,11 Kč/1l
135,11 Kč
Prodejce: taleoo

ORGANICKÁ HRUŠKOVÁ ŠŤAVA 270 ml - DÁRKY PŘÍRODYJednorázové
196,30 Kč/1l
53,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Citronová šťáva čistá 100% organická 250 ml EkoWitalJednorázové
53 390,00 Kč/1kg
53,39 Kč
Prodejce: Katomix

Granátové jablko 1000ml - SYMBIOTIKAJednorázové
186,00 Kč/1l
186,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Aronia šťáva 750 mlJednorázové
140,00 Kč/1l
105,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Šťáva z granátového jablka 100% 750 ml TargrochJednorázové
103 000,00 Kč/1kg
103,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
POPIS Rakytník řešetlákový díky obsahu vitaminu C podporuje imunitu, ovlivňuje energetický metabolismus a chrání buňky před oxidativním stresem, čímž zpomaluje proces stárnutí.
Podporuje látkovou výměnu a zvyšuje činnost trávicího systému. Podporuje činnost srdce. Pomáhá udržovat správnou hydrataci sliznic a udržuje pokožku zdravou zevnitř.
< SILNÉ SLOŽENÍ Rakytníková šťáva 100 % - vyrobená z pyré z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides L.), standardizovaných plodů camu camu (Myrciaria dubia), včetně přírodního vitaminu C.
Denní dávka 50 ml obsahuje 75 mg standardizovaného extraktu z plodů camu camu, včetně 15 mg přírodního vitaminu C, což odpovídá 18 % RWS. % RWS, což odpovídá denní referenční hodnotě pro příjem dospělého člověka.
DÁVKOVÁNÍ Dvakrát denně po 25 ml půl hodiny před jídlem. Nepřekračujte doporučené porce pro denní spotřebu. Přípravek nelze používat jako náhradu pestré stravy. Před každým použitím protřepejte. Sediment přírodního původu.
KONTRAINDIKACE Přecitlivělost na některou ze složek přípravku. Těhotné a kojící ženy by se měly poradit s lékařem.
NÁVOD NA SKLADOVÁNÍ Po otevření uchovávejte v chladu. Spotřebujte do 21 dnů od otevření. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Bez přidaného cukru - obsahuje přirozeně se vyskytující cukr
100% šťáva z plodů rokitníku, bez přídavku koncentrátů či cukru. Vychutnejte si lahodnou chuť a prospěšné účinky této šťávy od renomovaného výrobce EkaMedica. Balení obsahuje 500ml lahodné šťávy plné živin a antioxidantů pro Vaše zdraví a vitalitu. Dodejte svému tělu potřebné doplňky s touto skvělou šťávou z rokitníku.
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce. Spotřebujte do 21 dnů od otevření. Před použitím protřepejte.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- v popisu
- Hmotnost
- 0.5 g
- Potravinářský podnik
- in Beschreibung
- Prodejní název
- Rakytníková šťáva 100%
- Výrobce
- EKAMEDICA
- Označení množství
- 500 ml
- Kód EAN
- 5902596671129
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce. Spotřebujte do 21 dnů od otevření. Před použitím protřepejte.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- v popisu
- Hmotnost
- 0.5 g
- Potravinářský podnik
- in Beschreibung
- Prodejní název
- Rakytníková šťáva 100%
- Výrobce
- EKAMEDICA
- Označení množství
- 500 ml
- Kód EAN
- 5902596671129
Bezpečnostní pokyny
Označování obalů podle zákona o obalech
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

100% rakytníková šťáva, vylisovaná z celého plodu 200ml GREEN PressJednorázové
60 710,00 Kč/1kg
60,71 Kč
Prodejce: Katomix

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Černý Ribízový Nektar, 500 mlJednorázové
1 059,84 Kč/1l
529,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g
517,96 Kč/1l
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arónie - 100% přímý džus, 3 litry | ARONIEJednorázové
210,55 Kč/1l
631,64 Kč
Prodejce: taleoo

Bolsius 103630308800, Kulatý, Bílá, 4 h, 100 kusů
744,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

Wolketon Dětská vanička Děti skládací Skládací koupání Bezpečné 3 v 1 0-6 let
1 007,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Ochranný Panel PVC - Samolepicí Vinylové Dlaždice na Stěnu - 100 x 50 - Elegantní mramor a zlato
2 600,00 Kč/1m²
1 300,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TastyPrints

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Voděodolný chránič matrace 90 x 200 - bezpečná ochrana matrace
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Kopřivová šťáva lisovaná z celých kopřiv 100% 200ml GRÜNER PILZJednorázové
430,35 Kč/1l
90,19 Kč
-4,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
86,07 Kč
Prodejce: Katomix

Šťáva z artyčoku 1000 ml SYMBIOTIKAVratné
240,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Brusinkov dus EkaMedica: 1000ml ist prodn osvenJednorázové
733,09 Kč/1l
733,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Klobouková šťáva 750 ml - NATURAVENAJednorázové
88,75 Kč/1l
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

MedicuraNoni va (330ml), 47459Jednorázové
1 174,85 Kč/1l
559,73 Kč
-172,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
387,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

100% Acerolová šťáva EkaMedica, 500 mlJednorázové
411,58 Kč/1l
215,31 Kč
-9,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
205,79 Kč
Prodejce: Katomix

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rakytníková šťáva
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 817,01 Kč/1l

Kdoulový sirup s medem - Miodziś
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 687,20 Kč/1l

Třešňový džus
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 557,36 Kč/1l

Pomarančový džus Rembowscy, 250 ml
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1l

Excellence Malinový sirup 2 L
508,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
254,07 Kč/1l

Nektar Tymbark czarna porzeczka 1 l
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,63 Kč/1l

Černý Ribízový Nektar, 500 ml
529,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 059,84 Kč/1l

Caprio Nápoj z černého rybízu 2 l
429,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
214,74 Kč/1l

Napój jabłkowo-aroniowo-wiśniowy Caprio 2L
429,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
214,74 Kč/1l

Sok Tymbark pomidorowy 1 litr
422,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
422,02 Kč/1kg

Citronová Šťáva Nfc 100%1 L -Planéta
513,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
0,51 Kč/1l

Tymbark Owoce Świata Nápoj Multifruit Mango 1 l
416,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
416,81 Kč/1l

Smoothie owocowe jagoda brzoskwinia Owolovo 250 ml
342,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 369,88 Kč/1kg

Šťáva z artyčoku 1000 ml SYMBIOTIKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
240,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
240,00 Kč/1l

PLANET Zitronensaft NFC250 ml
322,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 291,20 Kč/1l

Naturavena Sok Cytrynowy 250 ml
336,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 345,56 Kč/1l

Mateřská šťáva z granátového jablka330ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
179,81 Kč
Prodejce: apohealth
544,88 Kč/1l

Henseljablečný ocet čirý, 750 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,66 Kč
Prodejce: apohealth
234,21 Kč/1l

Capri Sun Orange, 200 ml, Oranžová, Pomeranč, Barvivo, Konzervant, 40 kcal, 168 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
141,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
706,40 Kč/1l