2,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů1 609,86 Kč/1l
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy3 411,20 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy2 067,37 Kč/1l
620,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Taft Volume Mousse pro všechny typy vlasů 150ml956,93 Kč/1l
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250ml
1 796,00 Kč/1l
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Syoss Pěna Volume Lift – 250 ml
12 454,00 Kč/1l
622,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Syoss Pěna na vlasy Volume Lift 250 ml
893,12 Kč/1l
223,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Wellaflex, Extra silná pěna na vlasy, 200 ml
399,25 Kč/1l
293,70 Kč
-213,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 445,60 Kč/1l
258,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Silně tužící pěna na vlasy Silhouette (Mousse Super Hold), 200 ml
1 396,75 Kč/1l
279,35 Kč
Prodejce: NutraBestBG

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 285,33 Kč/1l
685,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

SYOSS KERATIN, Pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml, Fixační, 48 h, 1 kusů
1 099,00 Kč/1l
274,75 Kč
Prodejce: somnia24

Pěnové tužidlo pro objem a kontrolu vlasů Stylesign Volume (Bodifying Control Mousse), 300 ml
1 378,27 Kč/1l
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Morfose Hair Mousse Ultra Strong pěnové tužidlo pro ultra silnou fixaci 350 ml
611,34 Kč/1l
213,97 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Londa Professional Lift It Root Mousse 200 ml
1 254,75 Kč/1l
250,95 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oreal, Paris Studio, Pasta na vlasy, 150 ml
9 254 332,89 Kč/1kg
1 388,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 300 - Wella Professionals
2 104,77 Kč/1l
631,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'Oréal Professionnel tecni.art Volume Lift 250 ml
Vysoce kvalitní pěna ve spreji pro objem kořínků
- L'Oréal Professionnel tecni.art Volume Lift je pěna ve spreji pro větší objem kořínků.
- Jemná pěna vytváří pevnost a objem u kořínků, aniž by zatěžovala délky a konečky vlasů.
Obsah: 250 ml
Tip: Jak se dostat k vlasům?
- Ideální pro částečnou aplikaci
O značce L'Oréal Professionnel tecni.art
První stylingové produkty, které přenesou vzhled ze zákulisí přímo k vám domů!
- Respekt k vašim vlasům - jedinečné textury, které nelepí, nezanechávají zbytky a snadno se vyčesávají.
- Bez výsledek - Všechna složení byla několikrát testována více než 300 000 kadeřníky po celém světě, aby nabízela výjimečnou kvalitu. Snadné použití všech výrobků podporuje dosažení profesionálních výsledků.
- Kompletní řada na míru - Slouží všem vašim potřebám, ať už jde o fixaci, objem, uhlazení nebo lesk, tecni.art je kompletní odpovědí na všechny vaše potřeby v oblasti vzhledu.
- Objevte ten správný kulisový produkt z řady pro vaše stylingové potřeby!
Value2: AQUA / WATER - DIMETHYL ETHER - ALCOHOL DENAT. - ISOBUTAN - POLYQUATERNIUM-11 - BUTYLESTER KOPOLYMERU PVM/MA - TRIETANOLAMIN - AMODIMETIKON - POLYQUATERNIUM-4 - POLYSORBÁT 20 - HYDROXYPROPYL GUAR - CETRIMONIUM CHLORID - TRIDECETH-15 - TRIDECETH-3 - LINALOOL - BENZYL SALICYLÁT - BENZYL BENZOÁT - BENZYLALKOHOL - FENOXYETHANOL - CITRONELLOL - LIMONEN - KYSELINA OCTOVÁ - PARFUM / VŮNĚ
{Dopřejte svým vlasům objem od kořínků pomocí pěny L'Oréal Tecni Art Root Lift Mousse, která poskytuje dlouhotrvající objem a zvednutí. Je ideální pro vytváření plných, živých účesů s přirozeným vzhledem}
Alternativa: Hledáte alternativu k L'Oréal Tecni Art? Objevte stylingové produkty Yunsey Creationyst, které rovněž nabízejí vynikající výsledky pro vytváření objemných a živých účesů.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tužidla na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Tecni.Art byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
TecniArt Volume Lift vám pomůže při problémech s řídkými a jemnými vlasy. Pokud vaše vlasy nemají dostatečný objem, nabízí L'Oréal Professionnel přesvědčivé řešení v podobě pěny ve spreji TecniArt Volume Lift. Pěna ve spreji se velmi snadno používá, a to jak na suché, tak na vlhké vlasy. Pěna se používá u kořínků a vaše vlasy v délkách a konečcích nezatěžuje. Tento přípravek obnovuje plnost jemných vlasů nebo vlasů bez objemu. Díky zpevnění a zvětšení objemu u kořínků můžete také vytvářet velmi zvláštní účesy.
Objevte pěnu pro objem vlasů L'Oreal Professionnel Tecni Art, která je ideální pro ty, kteří si chtějí užít okouzlující objem a plnost vlasů. Tento specializovaný stylingový přípravek nabízí podporu objemu 3. úrovně, která vám pomůže dodat vašim vlasům dlouhotrvající objemný vzhled. Tato pěna je vhodná zejména pro všechny typy vlasů, optimálně nadzvedává kořínky a dodává jim větší objem a texturu, aniž by je zatěžovala. Snadno použitelné složení zajistí, že vaše vlasy budou vypadat přirozeně a živě, a zároveň maximálně zpevní. Dopřejte svým vlasům extra objem a zažijte rozdíl při každém stylu. Ideální pro každodenní použití nebo pro zvláštní příležitosti, kdy je vyžadován působivý vzhled vlasů. Používejte pěnu pro objem vlasů L'Oreal Professionnel Tecni Art root a užijte si objemných a plnějších vlasů, které se budou líbit všem.
pro zvětšení objemu vlasů
L'Oréal Professionnel Tecni Art Volume Lift Rootlift Spray Mousse Force 3 250ml
L'Oréal Tecni.art Volume Lift Spray Mousse - ( 250 ml )
- Hmotnost
- 290 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Hodnota2: VODA - DIMETHYLETHER - ALKOHOL DENAT. - ISOBUTAN - POLYQUATERNIUM-11 - BUTYLESTER KOPOLYMERU PVM/MA - TRIETANOLAMIN - AMODIMETIKON - POLYQUATERNIUM-4 - POLYSORBÁT 20 - HYDROXYPROPYL GUAR - CETRIMONIUM CHLORID - TRIDECETH-15 - TRIDECETH-3 - LINALOOL - BENZYL SALICYLÁT - BENZYL BENZOÁT - BENZYLALKOHOL - FENOXYETHANOL - CITRONELLOL - LIMONEN - KYSELINA OCTOVÁ - PARFUM / VŮNĚ
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 301602620000030160262
- Číslo produktu
- 716
- Hmotnost
- 290 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Hodnota2: VODA - DIMETHYLETHER - ALKOHOL DENAT. - ISOBUTAN - POLYQUATERNIUM-11 - BUTYLESTER KOPOLYMERU PVM/MA - TRIETANOLAMIN - AMODIMETIKON - POLYQUATERNIUM-4 - POLYSORBÁT 20 - HYDROXYPROPYL GUAR - CETRIMONIUM CHLORID - TRIDECETH-15 - TRIDECETH-3 - LINALOOL - BENZYL SALICYLÁT - BENZYL BENZOÁT - BENZYLALKOHOL - FENOXYETHANOL - CITRONELLOL - LIMONEN - KYSELINA OCTOVÁ - PARFUM / VŮNĚ
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 301602620000030160262
- Číslo produktu
- 716
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250ml
1 796,00 Kč/1l
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L´Oréal Professionnel Infinium Infinium Pure Strong lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml
3 224,58 Kč/1l
1 612,29 Kč
Prodejce: VogueVista

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů
1 609,86 Kč/1l
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Puder w sprayu nadający objętość włosom Force 4, 250ml
3 224 499,85 Kč/1kg
967,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml
2 660,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Pure Savage Panache pudrový sprej pro objem vlasů 250 ml
1 951,40 Kč/1l
487,85 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oreal Paris Tecni Art Super Dust - Volumizující pudr 7ml
54 142,86 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepatění vlasů 250 ml
1 484,00 Kč/1l
371,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ardell Accent Lashes 301 Black
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Prodlužující a objemová řasenka Lash Sensational Sky High Mascara 7,2 ml, Burgundy Haze
15 069,00 Kč/1kg
301,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Design sprej pro silnou fixaci 200 ml
2 614,90 Kč/1l
522,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Shampoo posilující šampon pro barvené, chemicky ošetřené a zesvětlené vlasy 1500 ml
665,00 Kč/1kg
1 390,93 Kč
-326,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 064,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na řasy Dark Tone 5 g
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Wahl 3027252 Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
4 315,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Ardell 74764368522, Magnetické řasy, Černá, Ženy
467,45 Kč
Prodejce: somnia24

Ogx kokosový zázračný olej posilující vlasový šampon
830,94 Kč/1l
319,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Clinique Happy Heart, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Hyacint, Santalové dřevo
5 110,00 Kč/1l
511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

DKNY Be Delicious Extra - Parfém s osvěžujícími tóny - 100 ml
8 469,70 Kč/1l
846,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Objemová řasenka Panorama (Mascara) 9,9 ml, All Night Black
34 204,04 Kč/1l
338,62 Kč
Prodejce: Visage

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator Broad Spectrum SPF 25, Obličej, 40 ml, 12 h, Univerzální pleť, Střední, Ženy
18 447,50 Kč/1l
737,90 Kč
Prodejce: somnia24

Estée Lauder DayWear, Ženy, 50 ml, Krém, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Normální pokožka, Den a noc, Proti únavě, Hydratační, Ochana, Osvěžující
20 746,40 Kč/1l
1 037,32 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ardell Natural Lashes 6 Pairs umělé řasy 120
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Estée Lauder Denní hydratační ochranný krém SPF15 pro suchou pleť 50ml
23 258,00 Kč/1l
1 162,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mega prodlužující řasenka Vampire (Mega Long Lashes) 8 ml, černá
37 887,50 Kč/1l
303,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Real Techniques Setting Brush, Štětec na pudr, Zaoblený, Hustý, Syntetický, Černá, Růžová
139,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Michael Kors Gorgeous!, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, ALCOHOL DENAT ., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LIMONENE,...
16 940,00 Kč/1l
847,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ardell 74764704757, Páskové řasy, Černá, Ženy, 2 kusů
200,96 Kč
Prodejce: MANADA

Estée Lauder DayWear, Ženy, 30 ml, Krém, Smíšená pleť, Suchá pokožka, Normální pokožka, Den a noc, Proti únavě, Hydratační, Ochana, Osvěžující
29 764,67 Kč/1l
892,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Donna Karan Nectar Love, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej
12 180,00 Kč/1l
609,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
No, čekal bych víc
Pokud máte čerstvě umyté vlasy a pak si dáte na vlasy pudr pro objem, máte opravdu super objem aaaaaber druhý den jsou vlasy tak slepené, že se přes ně nedá dostat kartáčem ani prsty!!!! Takže mytí vlasů každý den kvůli tomu nepřipadá v úvahu......
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 609,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 073,10 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 162,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 629,00 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 411,20 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
755,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 889,72 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
665,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 436,27 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
620,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,37 Kč/1l