Vázací drát pro konektor výztuže DTR 180 umožňuje rychlou a efektivní práci. Tato spojka výztuže od společnosti Makita je vhodná pro automatické spojování výztužných sítí (tyčí). Přesné umístění vázacího drátu na armovací pletivo není žádný problém. Na jeden drátěný buben je možné připojit až 120 spojů. Provádění práce běžným způsobem je namáhavé a stresující, s armovací spojkou jste vytvořili spolehlivé řešení.
Technické údaje:
- pro spojky výztuže Makita DTR 180
- Množství: 10 kusů
- Průměr: 0,8 mm
- Až 120 spojů na plechovku
- Pro komerční použití, dodržujte prosím stavební předpisy!
V případě komerčního využití dodržujte stavební předpisy!
Vázací drát Makita 10 ks pro konektory výztuže DTR 180
1 224,72 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 069,00 Kč-155,72Kč
5 938,89 Kč / 1m
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
čt 1. – út 6. října
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Vázací drát pozinkovaný - Ø 0,9 mm - 14 Kg - Měkká ocel - 2800 Mb
119,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 679,28 Kč
4% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Z_P_H_JAN
Další informace o reklamě
Armovací drát - Fi 3,0 mm - 450 m - Kalený - Odolný proti korozi - 25 kg
72,11 Kč/1kg
1 802,81 Kč
4% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Z_P_H_JAN
Další informace o reklamě
Vázací drát pozinkovaný - 1,4 mm - 20 kg - žíhaný - multifunkční
99,20 Kč/1kg
1 984,07 Kč
4% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Z_P_H_JAN
Další informace o reklamě
Vyztužovací drát - Fi 2,0 mm - svitek 14 Kg - kalený - odolný proti korozi
102,01 Kč/1kg
1 428,18 Kč
4% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Z_P_H_JAN
Drát vázací 0.6mmx30m ZN 42203
0,49 Kč/1m
14,62 Kč
Prodejce: MCProfi
Drát vázací, 3 mm x 8 m, poplastovaný
4,63 Kč/1m
37,05 Kč
Prodejce: MCProfi
Vázací drát 1,4 mm/50 m zinek FESTA
56,54 Kč
Prodejce: MCProfi
Drát vázací cívka se střihem 30m 45043
0,76 Kč/1m
22,74 Kč
Prodejce: MCProfi
drát vázací PH 0.6mm/30m ZE
0,57 Kč/1m
17,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Spojovací vodič LiYv, 0,25 mm², cívka 25 m, žlutý
53,21 Kč/1m
1 330,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
4 kusy 110 m 0,8 mm ocelového výztužného drátu pro automatický stroj na vázání výztuže
565,27 Kč/1kg
1 022,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Alberts 530471 Cívka na drát, pozinkovaná, průměr drátu 1,1 mm, délka 50 m, sada 2 ks
787,25 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-425,00 Kč
362,25 Kč
Prodejce: Alberts
Eaton Electric GmbH Přípojnicový adaptér NZM1-XAD160 (104554)
333 468,01 Kč/1kg
3 334,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Pozinkovaný vázací drát - Průměr 1,9 mm - Délka 150 m - Měkký - Pružný
189,69 Kč/1kg
625,98 Kč
4% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Z_P_H_JAN
CONNEX COX422614 CONNEX Rödeldraht braun, 1 St.
4 298,57 Kč/1m
601,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Pozinkovaný vázací drát, pro pláště trubek, průměr: 0,65 mm Délka: cca 38 m
10,57 Kč/1m
401,57 Kč
Prodejce: qpool24
Modelářský drát, 1x0,09, cívka 40 m, hnědý
1 338,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Plotový drát napínací pozinkovaný pro zahradu sad pro stavebnictví d-3,0 L- 50m
631,24 Kč
Prodejce: ORBITREXEU
Tvrdý ocelový drát - 0,8 mm - 6250 M - Svařování - 25 kg
86,03 Kč/1kg
2 150,71 Kč
4% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Z_P_H_JAN
Sada drátů, 0,5 mm, barvy: červená, černá, modrá, zelená, žlutá
Vázací drát pro konektor výztuže DTR 180 umožňuje rychlou a efektivní práci. Tato spojka výztuže od společnosti Makita je vhodná pro automatické spojování výztužných sítí (tyčí). Přesné umístění vázacího drátu na armovací pletivo není žádný problém. Na jeden drátěný buben je možné připojit až 120 spojů. Provádění práce běžným způsobem je namáhavé a stresující, s armovací spojkou jste vytvořili spolehlivé řešení.
Technické údaje:
- pro spojky výztuže Makita DTR 180
- Množství: 10 kusů
- Průměr: 0,8 mm
- Až 120 spojů na plechovku
- Pro komerční použití, dodržujte prosím stavební předpisy!
V případě komerčního využití dodržujte stavební předpisy!
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
21 101,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET
Makita DTR181ZJ, 1 kusů
20 932,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET
Automatický stroj na vázání výztužných drátů s 2 dobíjecími bateriemi Nástroj na vyztužování oceli 8-34 mm 4500 mAh Vázací stroj na vyztužení
3 600,00 Kč
Prodejce: Easybuy
PremiumX 100m EIB KNX BUS kabel J-Y(ST)Yh 2x2x0,8 Eca sběrnicový kabel Datový kabel zelený
33,47 Kč/1m
3 347,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
10 kusů ocelového vázacího drátu 110m 0,8 mm ocelového vázacího drátu pro automatický stroj na vázání výztuže
2 524,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
TJEP ULTRA GRIP 40 12-40mm bezdrátový vázací stroj Vázací stroj na vázání drátu
42 176,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Makita Drut Do Wiązania Zbrojeń 0,8Mm /50Szt. Powlekany
6 571,41 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE
Elektrický vázací stroj Rebar Wire Binding Machine dobíjecí s vázacím drátem + 2x baterie (modrá)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 649,71 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(677)Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Ochranný Panel PVC - Samolepicí Vinylové Dlaždice na Stěnu - 100 x 50 - Elegantní mramor a zlato
2 600,00 Kč/1m²
1 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TastyPrints
SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 100 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(40)Počet hodnocení: 40
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ekoflam
Pánské hodinky s chronografem, kožený řemínek - Seiko Model: SSB383P1
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
5 577,73 Kč
Prodejce: SolarCosa
Makita DDF482RFJ, Vrtačka s pistolovým držadlem, Černá, Modrá, 1,3 cm, 1900 ot/min, 3,8 cm, 1,3 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(77)Počet hodnocení: 77
5 761,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH
DeWALT DCK422P3T-QW, 34000 bpm, 4 cm, 12,5 cm, 1,74 kg, Baterie
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
19 829,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Pozinkovaný ostnatý drát, 500 m, 1,6 mm, dvojitý, odolný proti povětrnostním vlivům, ostrý bezpečnostní drát pro oplocení a ochranu pozemku
2 679,88 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
5,36 Kč/1m
Pozinkovaný vázací drát - Fi 0,8 mm - Cívka 14 kg - Odolný - Odolný proti korozi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 609,44 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
114,96 Kč/1kg
Pozinkovaný drát pro ohrazení pastvin - Ø 1,5 mm - 1000 M - Ochrana proti korozi - Hmotnost 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 697,43 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
121,25 Kč/1kg
Vázací drát pozinkovaný - Ø 0,9 mm - 14 Kg - Měkká ocel - 2800 Mb
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 679,28 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
119,95 Kč/1kg
Pozinkovaný drát pro ohrazení pastvin - 1,9 mm - 500 Mb - Ochrana proti korozi - Hmotnost 11 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,24 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
108,75 Kč/1kg
Pozinkovaný vázací drát - 1,4 mm - 10 kg - Odolný - Všestranný
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 331,62 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
133,16 Kč/1kg
Pozinkovaný vázací drát 1,4 mm, 25 kg, 2000 m, měkký ocelový drát, odolný proti korozi, pro oplocení a stavební práce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 568,71 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
0,93 Kč/1m
Pozinkovaný drát pro ohrazení pastvin - 1,5 mm - 500 Mb - Hmotnost 7 Kg - Ochrana proti korozi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,59 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
163,94 Kč/1kg
Pozinkovaný drát pro ohrazení pastvin - Fi 1,2 mm - 1000 Mb - Ochrana proti korozi - Hmotnost 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 078,76 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
107,88 Kč/1kg
Pozinkovaný drát pro oplocení pastvin - 1,2 mm - 500 Mb - Hmotnost 4,5 kg - Ochrana proti korozi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
709,92 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
141,98 Kč/1kg
Armovací drát - Fi 0,8 mm - svitek 14 kg - žíhaný - odolný proti korozi
1 497,76 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
106,98 Kč/1kg
Vyztužovací drát - Fi 2,0 mm - svitek 14 Kg - kalený - odolný proti korozi
1 428,18 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
102,01 Kč/1kg
Armovací drát - Fi 3,0 mm - 450 m - Kalený - Odolný proti korozi - 25 kg
1 802,81 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
72,11 Kč/1kg
Armovací drát - Fi 4,0 mm - 250 m - Kalený - Odolný proti korozi - 25 kg
1 802,30 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
72,09 Kč/1kg
Armovací drát - Fi 1,8 mm - 1250 m - Kalený - Odolný proti korozi - 25 kg
1 942,22 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
77,69 Kč/1kg
Výztužný drát, tepelně zpracovaný, 5,0 mm, 160 běžných metrů, 25 kg, vysoká pevnost, ohebný, odolný proti korozi, pro stavební výztuž, oplocení, průmysl, tmavě šedý
1 802,81 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
11,27 Kč/1m
Armovací drát - Fi 1,0 mm - svitek 14 kg - žíhaný - odolný proti korozi
1 428,18 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
102,01 Kč/1kg
Rám z pozinkovaného drátu pro úly - 5,6 mm - 128 Mb - Svařování - 25 kg
1 976,51 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
79,06 Kč/1kg
Pozinkovaný vázací drát 1,0 mm, 25 kg, 4000 m, měkký ocelový drát, odolný proti korozi, pro oplocení a stavební práce
2 568,71 Kč
Doprava zdarma4% poukaz
Prodejce: Z_P_H_JAN
0,64 Kč/1m
Vázací drát pozinkovaný - 1,4 mm - 20 kg - žíhaný - multifunkční