5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření SPG 340g1 192,31 Kč/1kg
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Fajita Seasoning 340g1 022,50 Kč/1kg
409,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Podravka Vegeta koření 800 G699,57 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mořská vločková sůl houbová 125g Falksalt1 032,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko

tellofix Classic Klare Brühe 540g
892,65 Kč/1kg
482,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs koření Al Amier Ras el Hanout
2 399,50 Kč/1kg
47,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cap Bon Harissa pálivá kořenící pasta tuniského typu ve sklenici 70g
531,00 Kč/1l
37,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cape Herb and Spice Rub Louisiana Cajun směs koření a soli 100g
1 096,50 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347898890, Práškové koření, 184 kcal, 772 kJ, 2,2 g, 5,4 g, 23 g
1 968,90 Kč/1kg
196,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Umami kořenící přípravek - bez glutamátu - Pikantní univerzální koření - 100g
1 924,40 Kč/1kg
192,44 Kč
Prodejce: allerFeinst

Směs koření na těstoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ankerkraut 4260347899033, Práškové koření, 364 kcal, 1532 kJ, 9,9 g, 7,6 g, 55 g
1 934,40 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ankerkraut Gulasch Gewürz, Práškové koření, Piment, Bobkový list, Černý pepř, Kmín, Česnek, Citronová kůra, Majoránka, Cibule,..., Konzervant, 80 g, Skleněná nádoba, 1 kusů
2 764,50 Kč/1kg
221,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347893574, Tyčinkové koření, 233 kcal, 977 kJ, 2,2 g, 10 g, 22 g
2 637,82 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Kräuterbutter Gewürz, Práškové koření, Green paprika granules, Bazalka, Kopr, Fried onion, Česnek, Majoránka, Oregano, Petržel,..., Konzervant, 65 g, Skleněná nádoba, 1 kusů
2 902,62 Kč/1kg
188,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chmeli Suneli Originální gruzínské koření ve sklenici 240 G Fine
2 920,60 Kč/1l
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal

Pravé vanilkové lusky – pravá bourbonová vanilka, 18–20 cm – celé vanilkové lusky (3 ks)
192 196,66 Kč/1kg
1 153,18 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
Se směsí koření na houby Ankerkraut na pánev snadno připravíte lahodné houbové pokrmy, omáčky a dipy. Výborné jsou také kloboučky hub plněné smetanovým sýrem z grilu.
Kořenící směs jednoduše přidejte během pečení nebo ji vmíchejte do omáček. Neobsahuje zvýrazňovače chuti a konzervační látky. Vychutnejte si čistou chuť precizně vybraných surovin, když si pochutnáte na koření Ankerkraut.
Doporučené dávkování:Přibližně 1 čajová lžička na 250 g hub.
Ankerkraut GmbHTempowerkring 2
21079 Hamburg
Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.15 l
- Seznam přísad
- Mořská sůl, cibule, rajčatové lupínky (rajčata, kukuřičný škrob), česnek, sladká paprika, petržel, rozmarýn, CELER, oregano, majoránka, koriandr, tymián, citronová kůra, nové koření, semena pískavice. Může obsahovat stopy HOŘČICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1016 kJ/242 kcal Tuky: 3,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 33 g, z toho cukr: 19 g Bílkoviny: 10 g Sůl: 23,2 g
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- Ankerkraut GmbHTempowerkring 2 21079 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Příprava koření na houby
- Výrobce
- Ankerkraut
- Číslo produktu
- 868725
- Kód EAN
- 4260347893826
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.15 l
- Seznam přísad
- Mořská sůl, cibule, rajčatové lupínky (rajčata, kukuřičný škrob), česnek, sladká paprika, petržel, rozmarýn, CELER, oregano, majoránka, koriandr, tymián, citronová kůra, nové koření, semena pískavice. Může obsahovat stopy HOŘČICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1016 kJ/242 kcal Tuky: 3,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 33 g, z toho cukr: 19 g Bílkoviny: 10 g Sůl: 23,2 g
- Hmotnost
- 75 g
- Potravinářský podnik
- Ankerkraut GmbHTempowerkring 2 21079 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Příprava koření na houby
- Výrobce
- Ankerkraut
- Číslo produktu
- 868725
- Kód EAN
- 4260347893826
K tomu se hodí také

Směs koření na těstoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Přenosná skládací stolička - FOLDYSEAT
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AREBOS 3dílná sada pivního stanu, stůl + 2 lavice, skládací, ratanový vzhled černá
2 648,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Blackview Acebook 10, notebook s 18,5" displejem, rozlišením FHD IPS, procesorem Intel, 16 GB RAM a 512 GB úložiště, systém Windows 11 Pro. Blackview N6000, displej FHD+ IPS, silikonová ochrana klávesnice (verze pro Německo)
12 890,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
1 244,00 Kč
-255,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Ankerkraut Gulasch Gewürz, Práškové koření, Piment, Bobkový list, Černý pepř, Kmín, Česnek, Citronová kůra, Majoránka, Cibule,..., Konzervant, 80 g, Skleněná nádoba, 1 kusů
2 764,50 Kč/1kg
221,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347890245, Práškové koření, 100 g, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Jalapeño, Hořčičné semeno, Surová..., 273 kcal, 1148 kJ, 4,6 g
1 527,16 Kč/1kg
145,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chmeli Suneli Originální gruzínské koření ve sklenici 240 G Fine
2 920,60 Kč/1l
146,03 Kč
Prodejce: PHRoyal

Ankerkraut 4260347898890, Práškové koření, 184 kcal, 772 kJ, 2,2 g, 5,4 g, 23 g
1 968,90 Kč/1kg
196,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cap Bon Harissa pálivá kořenící pasta tuniského typu ve sklenici 70g
531,00 Kč/1l
37,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Al Amier harissa v prášku
1 958,80 Kč/1kg
48,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Mattel Games Phase 10, Karetní, 7 rok/roky
395,28 Kč
Prodejce: M_plus_L

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347892393, Práškové koření, Piment, Kmín, Kardamom, Kajenský pepř, Chilli paprička, Hřebíček, Koriandr, Pískavice..., 352 kcal, 1357 kJ, 4,8 g, 7 g
1 684,33 Kč/1kg
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PWD Style Sense Comfort 100
798,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Prémiové koření Bruschetta pro přípravu dipů, pomazánek, omáček, salátů, antipasti, grilovacího koření - 125g
1 847,84 Kč/1kg
230,98 Kč
Prodejce: allerFeinst

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Steak Gewürz, Práškové koření, Černý pepř, Chilli paprička, Římský kmín, Fenykl, Česnek, Levandule, Cibule, Surová..., 100 g, Skleněná nádoba, 1 kusů
1 464,40 Kč/1kg
146,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odolná mučenka Passiflora edulis 'Frederick' cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
116,85 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Monin skořicový sirup intenzivní chuť přírodní aroma 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347892287, Práškové koření, 256 kcal, 2,5 g, 7,5 g, 34 g, 41 g
1 451,33 Kč/1kg
130,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

3D adventní hvězda se 40 LED diodami v teplé bílé barvě - 60 cm - venkovní vánoční dekorace na okno s časovačem
571,63 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pánev na houby
Toto koření vylepší nejeden pokrm.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg