5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lockhart's - Mýdlo na holení - Mydło do golenia 113g2 260,74 Kč/1kg
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Lockhart's - Fire & Brimstone - Mýdlo na holení 113g3 633,33 Kč/1kg
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Krém na holení Tobacco Leaf (150 gramů)5 823,33 Kč/1kg
873,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Další informace o reklamě
Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g5 823,33 Kč/1l
873,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Depot krém na holení No. 405 Moisturizing Shaving Cream 125 ml
2 590,08 Kč/1l
323,76 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Barburys Spray Bandido po holení
14 580,00 Kč/1kg
729,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Keune 1922 Superior krém na holení 150ml
3 163,80 Kč/1l
474,57 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vyživující pěna na holení Proraso 400 ml
437,50 Kč/1l
175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Noxzema krém na holení s kakaovým máslem 300 ml
2 096,20 Kč/1l
628,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Krém na holení 75 ml
306,56 Kč
Prodejce: VISO

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
623,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Krémový krém na holení The Bluebeards Revenge
3 120,00 Kč/1l
468,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Proraso Dřevitě Osvěžující Krém na holení, 500ml
598,00 Kč/1l
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Creme Red krém před holením
1 500,00 Kč/1l
203,66 Kč
-53,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Tabac Original krém na holení (100 ml)
1 920,00 Kč/1l
192,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Osvěžující krém před a po holení Eukalyptus 300 ml
1 125,00 Kč/1l
337,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Avène Pěna na holení 50ml
4 005,20 Kč/1l
200,26 Kč
Prodejce: PolisElectro

Kvitok Tuhý šampon na vousy a holení Štramák 25 g
5,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Gel na holení Bulldog - 175 ml
1 271,77 Kč/1l
222,56 Kč
Prodejce: VISO

Ahava Men T.T.E. krém na holení bez pěny
2 971,85 Kč/1l
594,37 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Organic Colour Systems Status Quo Shampoo je jemný čisticí roztok, který udržuje barvu vlasů a zanechává ji zářivou a svěží.
• Zachovává intenzitu barvy.
• Vyživuje a jemně čistí.
• Vhodné pro barvené vlasy.
Reuzel krém na holení 283,5g
Krém na holení Reuzel je vysoce koncentrovaný, bohatý sametový přípravek, který vám pomůže dosáhnout hladkého oholení bez poranění. Jedinečná směs olejů a lubrikantů na holení v kombinaci se silným kondicionérem zanechává pokožku jemnou a pružnou. Čepel po pokožce klouže bez námahy. Pěnu na holení Reuzel můžete použít se štětkou na holení nebo bez ní. Změkčuje vousy pro precizní a zároveň pohodlné oholení. Bohatá pěna s jemnými póry chrání pokožku před zbytečným podrážděním. Pěna pomáhá redukovat pořezání, zářezy, škrábance a trhliny.
Reuzel krém na holení Jemný krém na holení, který pomáhá při holení. Zabraňuje poraněním způsobeným žiletkou. Použití Masírujte pokožku horkou vodou po dobu 30 sekund ve sprše nebo u umyvadla. Naneste krém na holení se štětkou na holení nebo bez ní
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Reuzel se řadí pod holení pokožky, epilace, depilace a byl vytvořen speciálně pro muže. Toto balení obsahuje 283,5 g vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
Krém na holení Reuzel v balení 283,5 g je vysoce kvalitní přípravek, který zajišťuje hladké a pohodlné oholení a zanechává pokožku svěží a vyživenou.- Bohatá krémová textura pro oholení.- Zabraňuje pálení žiletkou a podráždění pokožky.- Obohacený o hydratační vlastnosti pro jemnou a hydratovanou pokožku.
Krém na holení Reuzel® je lehký a vysoce koncentrovaný krém na holení, který udržuje pokožku zdravou a příjemnou. Obsahuje jedinečné složení s pečujícím prostředkem, který pomůže holicímu strojku snadno klouzat po povrchu pokožky a minimalizuje podráždění a výskyt drobných nerovností. Chrání a ošetřuje pokožku - Zajistí vám co nejpohodlnější oholení - Minimalizuje podráždění a výskyt drobných záděr - Zanechává pokožku jemnou a hladkou Použití: Naneste na ruku nebo štětku. Rozetřete na čistou, umytou tvář a jemně vmasírujte. Oholte se, opláchněte studenou vodou a naneste vodu po holení Reuzel.
- Hmotnost
- 375 g
- Objem
- 283.5 ml
- Složení
- Water (Aqua), Stearic Acid, Glycerin, Sorbitol, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cetyl Alcohol, Equisetum Arvense (Horsetail Root) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Hydrolyzed Quinoa, Rosmarinus Officinalis ( Rosemary) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Stearyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid
- Výrobce
- Kód EAN
- 8598470063510859847006351
- Číslo produktu
- 35700055
- Hmotnost
- 375 g
- Objem
- 283.5 ml
- Složení
- Water (Aqua), Stearic Acid, Glycerin, Sorbitol, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cetyl Alcohol, Equisetum Arvense (Horsetail Root) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Hydrolyzed Quinoa, Rosmarinus Officinalis ( Rosemary) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Stearyl Alcohol, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sorbic Acid
- Výrobce
- Kód EAN
- 8598470063510859847006351
- Číslo produktu
- 35700055
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Pink Pomade Grease Heavy Hold 113 g
2 607,14 Kč/1kg
365,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pomáda pro lesk vlasů (Red Pomade Water Soluble), 113 g
2 753,27 Kč/1l
311,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
561 149,97 Kč/1kg
336,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Concrete Hold Matte Pomade pomáda na vlasy pro silnou fixaci 340 g
2 735,29 Kč/1kg
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
4 706,67 Kč/1kg
160,93 Kč
-5,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Clean & Fresh Beard Wash 200 ml
1 730,00 Kč/1l
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 150 ml, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Dávkovač
1 133,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
3 878,80 Kč/1kg
193,94 Kč
Prodejce: MANADA

Reuzel Hair Tonic, Vlasové mléko, Pánské, 350 ml, Láhev, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 kusů
900,00 Kč/1l
315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Scrub Shampoo, 1000 ml, Šampon, Neprofesionální, Pánské, Všechny vlasy, Všechny barvy
416,00 Kč/1l
416,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matující krém na vlasy (Surf Cream) 95 g
3 600,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Reuzel, Reuzel, Soft & Hydrated, Pre-Shaving Cream, 95 g
204,59 Kč/1l
196,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
12 904 500,33 Kč/1kg
516,18 Kč
Prodejce: Katomix

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
368,65 Kč/1kg
368,65 Kč
Prodejce: Tersorte

Reuzel Blue Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační
1 531 300,04 Kč/1kg
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Daily Shampoo, 100 ml, Šampon, Neprofesionální, Pánské, Všechny vlasy, Láhev
1 501,50 Kč/1l
150,15 Kč
Prodejce: MANADA

Reuzel Pink Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
3 868,60 Kč/1kg
193,43 Kč
Prodejce: MANADA

Reuzel Suchy szampon do brody bez spłukiwania Refresh, 200ml
1 321 439,94 Kč/1kg
330,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

REUZEL Styling Green Pomade Grease Medium Hold 113 g
2 310,96 Kč/1kg
345,00 Kč
-30,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pěna na vousy Reuzel Beard Foam Mousse A Barbe 70 ml
3 439,57 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Clay Spray stylingový sprej pro lehkou fixaci 100 ml
847 200,02 Kč/1kg
198,08 Kč
-28,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Balsam do brody z masłem shea, 35g
277,00 Kč/1kg
277,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ALFAPARF - Žlutý šampon LISS 500ML
545,86 Kč/1l
279,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

De’Longhi EN 80.B, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1260 W, Černá
2 094,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Reuzel - Clay Spray - Spray for a matte effect 355ml
298,22 Kč/1kg
298,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo Color Brilliance Mask (hrubé vlasy) 150 ml
1 610,20 Kč/1l
241,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vosk na vousy The Stache (Mustache Wax) 28 g
8 337,86 Kč/1kg
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Concrete Hold - Modelující Vosk pro Dokonalý Styl 35g
3 724 750,09 Kč/1kg
203,95 Kč
-54,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
259,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olej na vousy Captain Fawcett Triumphant 50ml
1 002,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
5 568,89 Kč/1kg

Krém na holení Tobacco Leaf (150 gramů)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
873,50 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
5 823,33 Kč/1kg

Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
873,50 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
5 823,33 Kč/1l

Taylor of Old Bond Street Jermyn Street krém na holení Sensitive 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
695,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
9 266,67 Kč/1l

Dear Barber - sada pro péči o holení - krém na holení 100 ml, balzám po holení 100 ml, olej na holení 30 ml
736,91 Kč
-37,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 994,40 Kč/1l

Proraso dárková sada Wood And Spice Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
759,06 Kč
Prodejce: Serica
759,06 Kč/1kg

Lockhart's - Fire & Brimstone - Mýdlo na holení 113g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 633,33 Kč/1kg

Lockhart's - Mýdlo na holení - Mydło do golenia 113g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
394,52 Kč
Prodejce: Serica
2 630,13 Kč/1l

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
1 415,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 320,32 Kč/1l

Pěnový gel na holení L3VEL3 Ice, 500 ml
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
475,07 Kč/1kg

Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
239,87 Kč
Prodejce: Serica
599,67 Kč/1l

Lierac pěna na holení Mousse de Rasage Anti - Irritations Assouplit & Hydrate 150 ml
370,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370 989,98 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce
363,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 425,67 Kč/1l

Gillette Sensitive Foam pěna na holení 200 ml
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 581,10 Kč/1l

Balzám na holení s aloem - Osvežující hydratační péče pro dokonalý zážitek ze holení 150 ml.
362,14 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 414,27 Kč/1l

Cestovní osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 50 ml
225,20 Kč
Prodejce: Serica
3 217,14 Kč/1kg

Floris No. 89 krém na holení 100 ml
956,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 561,60 Kč/1l

Nivea Men, Gel na holení pro ochranu pokožky, 200 ml
309,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 549,95 Kč/1l