5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml11 354,56 Kč/1l
1 419,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe599,67 Kč/1l
239,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Balzám na holení s aloem - Osvežující hydratační péče pro dokonalý zážitek ze holení 150 ml.2 460,00 Kč/1l
369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce2 425,67 Kč/1l
363,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrescante Pianka do golenia z eukaliptusem, 100ml
622,50 Kč/1l
62,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Green pěna na holení Shaving Foam pro muže 400 - PRORASO
2 651,90 Kč/1l
1 060,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Cestovní pěna na holení pro citlivou pokožku White Zelený čaj (Shaving Foam) 50 ml
2 740,00 Kč/1l
137,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso pěna na holení sensitive pelli sensibili 300ml
320,10 Kč/1l
104,37 Kč
-8,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Soaphoria Pěna na holení Žena 50 ml
3 900,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Avène Pěna na holení 50ml
6 945,00 Kč/1l
347,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Isdin Medicis Dermoespuma Pěna na holení 200
2 947,00 Kč/1l
589,40 Kč
Prodejce: somnia24

Proraso Pěna na Holení S Eukalyptem a Mátou, 300 ml
421,27 Kč/1l
126,38 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Gillette Sensitive Foam pěna na holení 200 ml
1 581,10 Kč/1l
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
623,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revillon pěna na holení 150 ml
3 067,73 Kč/1l
460,16 Kč
Prodejce: Rareparfum

Pěna na holení Gillette Series Sensitive 250 ml
340,20 Kč/1l
85,05 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rasiergel Floïd Floïd 150 ml (pro ženy)
1 998,53 Kč/1l
299,78 Kč
Prodejce: somnia24

Gel na holení Bulldog - 175 ml
1 102,86 Kč/1l
193,00 Kč
Prodejce: pronepo

SERIES vyživující pěna na holení 250 ml
1 099,28 Kč/1l
274,82 Kč
Prodejce: somnia24

Ahava Men T.T.E. krém na holení bez pěny
2 980,75 Kč/1l
596,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
1x Proraso Nutrient pěna na holení 400 ml
Pěna na holení PRORASO s kakaovým máslem je ideální volbou pro muže, kteří ocení tradiční péči o vousy a plnovous. Tato pěna, oceňovaná milovníky klasického holení, kombinuje účinnost s pohodlím pro snadné a důkladné oholení.
Klíčové složky:
- Kakaové máslo: hlavní složka pěny, která intenzivně hydratuje pokožku a změkčuje vousy pro snadnější oholení. Díky jeho vyživujícím vlastnostem zůstává pokožka po holení jemná a hladká.
- Hydratační složení: Tato pěna byla vyvinuta pro důkladné oholení a správnou péči o pokožku obličeje, zejména pro ty, kteří mají suchou pleť nebo tvrdé vousy.
Objem: 400 ml
Pěna na holení PRORASO s kakaovým máslem je ideální volbou pro muže, kteří chtějí pečovat o svou pleť a vousy a zároveň si užívat tradiční, pohodlné holení.
Výhody: Vhodná pro všechny, kteří chtějí používat holicí strojek, a pro všechny, kteří chtějí používat holicí strojek:
- Snadné a přesné oholení: Pěna změkčuje vousy, usnadňuje přesné holení a minimalizuje riziko podráždění.
- Dlouhodobé používání: Objem 400 ml zajišťuje dlouhotrvající výkon, díky čemuž je tento výrobek ekonomickou volbou.
- Ochrana a hydratace: Kakaové máslo ve složení poskytuje intenzivní hydrataci a výživu pokožky a chrání ji před vysušením a podrážděním.
Návod k použití: Vložte do košíku a nechte ho odkapat:
- Před použitím lahvičku protřepejte.
- Naneste přiměřené množství pěny na vlhký obličej.
- Rovnoměrně rozetřete na oblast holení.
- Začněte se holit a užívejte si pohodlí a důkladnosti holení.
- Po dokončení holení opláchněte pleť vodou a vychutnejte si hebkost pokožky.
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 8004395009497
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 8004395009497
K tomu se hodí také

Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe
599,67 Kč/1l
239,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Proraso pěna na holení sensitive pelli sensibili 300ml
320,10 Kč/1l
104,37 Kč
-8,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Green pěna na holení Shaving Foam pro muže 400 - PRORASO
2 651,90 Kč/1l
1 060,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrescante Pianka do golenia z eukaliptusem, 100ml
622,50 Kč/1l
62,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Cestovní pěna na holení pro citlivou pokožku White Zelený čaj (Shaving Foam) 50 ml
2 740,00 Kč/1l
137,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Lotion Proraso Zelená voda po holení
2 101,80 Kč/1l
229,00 Kč
-18,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
210,18 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Proraso Protective Pianka do golenia, 300 ml
606 250,02 Kč/1kg
194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Krém na holení s cypřišem a vetiverem Cypress & Vetyver (Shaving Cream) 275 ml
1 321,43 Kč/1l
370,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Haslinger Mýdlo na holení z ovčího mléka, 60 g Kód 6065
2 414,17 Kč/1kg
144,85 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nenuco Classic kolínská voda 650ml
338,46 Kč/1l
220,00 Kč
Prodejce: LifeMeansBeauty

Apple Smartphone iPhone 11 15,5 cm (6,1 palce), Velikost: 128 GB, Barva: Fialová
Zrepasovaný
4 178,12 Kč
Prodejce: JANADO

Nivea Men, Nawilżający balsam po goleniu Protect Care, 100 ml
1 511 250,04 Kč/1kg
181,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Proraso Pěna na Holení S Eukalyptem a Mátou, 300 ml
421,27 Kč/1l
126,38 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dior Fahrenheit, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka
26 336,70 Kč/1l
2 633,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 150 ml, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Dávkovač
1 133,33 Kč/1l
170,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alpa Windsor voda po holení 100ml
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Stan CampFeuer Super+ pro 4 osoby, šedý / černý, XXL tunelový stan se 2 vchody a markýzou
2 687,18 Kč
Prodejce: CS-Trading

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzální, 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso krém na holení zelený krém na holení Tutte Le Barbe
750,00 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Brut | Voda po holení 147 ml
2 435,31 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Proraso Shaving Soap Refreshing, Mýdlo na holení, Pánské, Univerzální pleť, 500 ml, Hydratující, Osvěžující, Tuba
521,86 Kč/1l
295,34 Kč
-34,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Mýdlo na holení PRORASO s eukalyptovým olejem a mentolem 150 ml
933 333,32 Kč/1kg
168,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Weleda Mužský Holicí Krém - Hydratační Bezpečná Formule, 75 ml
2 050,67 Kč/1l
153,80 Kč
Prodejce: apohealth

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
677,50 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

125mm úhlová bruska na baterie s 2 bateriemi + nabíječka
1 594,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Proraso Pre-Shave Cream Refreshing, Krém na holení, Pánské, Univerzální pleť, 300 ml, Čisticí, Osvěžující, Dávkovač
893,33 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spolehlivé dodání, špičková ochrana
Rychlé dodání, velmi pečlivě zabaleno
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Proraso dárková sada Wood And Spice Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
759,06 Kč
Prodejce: Serica
759,06 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
394,52 Kč
Prodejce: Serica
2 630,13 Kč/1l

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
1 419,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 354,56 Kč/1l

Gillette Sensitive Foam pěna na holení 200 ml
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 581,10 Kč/1l

Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
239,87 Kč
Prodejce: Serica
599,67 Kč/1l

Lierac pěna na holení Mousse de Rasage Anti - Irritations Assouplit & Hydrate 150 ml
370,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370 989,98 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce
363,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 425,67 Kč/1l

Balzám na holení s aloem - Osvežující hydratační péče pro dokonalý zážitek ze holení 150 ml.
369,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 460,00 Kč/1l

Floris No. 89 krém na holení 100 ml
959,03 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 590,30 Kč/1l

Cestovní osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 50 ml
226,07 Kč
Prodejce: Serica
3 229,57 Kč/1kg

Šetné Mýdlo v Tubě Bílá 150 ml Proraso šetné mýdlo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
89,22 Kč
-13%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
512,87 Kč/1l

Gillette Fusion5 Ultra Sensitive gel na holení 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
178,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

Nivea Men, Gel na holení pro ochranu pokožky, 200 ml
300,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 504,95 Kč/1l

Nivea Men Fresh Kick, Żel do golenia, 200 ml
300,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 203 959,94 Kč/1kg

Gillette Sensitive Pianka do golenia, 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
155,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
673 913,03 Kč/1kg

Nivea Men Sensitive Recovery, Regenerująca pianka do golenia, 200 ml
280,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 123 959,95 Kč/1kg

Nivea Citlivá Mužská Pleť Osvěžující Krém 100ml
264,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 649,90 Kč/1l

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
187,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
623,33 Kč/1l

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
169,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
938 888,87 Kč/1kg