Haribo - Chamallows Rebarbora, sklenice po 120 kusech
793,98 Kč
827,06 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vangusto Marshmallows 1000g MIX608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g470,32 Kč/1kg
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g164,89 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck z USA 300 g322,93 Kč/1kg
96,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 47505, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Strawberry, Červená, 1603 kJ, 377 kcal
440,48 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Chamallows Rombiss pastilky s příchutí vanilky a jahody 225g
1 651,60 Kč/1kg
371,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Chamallows Barbecue Marshmallows 260 g – sladké a kořeněné na grilování
449,12 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vanilkové pěny Haribo Chamallows Barbecue, 175 g
476,46 Kč/1kg
83,38 Kč
Prodejce: Katomix

HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g
2 011,66 Kč/1kg
352,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Frisia Kabelspekken - 60 kusů
634,51 Kč/1kg
666,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Slaninová srdíčka Marshmellow se sladkou vanilkovo-jahodovou příchutí 125g
471,36 Kč/1kg
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Strawberry kiss Jahodové pusinky 200 g
423,95 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mellow Mellow slaninová srdíčka s příchutí vanilky a jahod 1000g
234,20 Kč/1kg
281,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Marshmallows ovocné 300 g
566,90 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sedmikrásky barevné s ovocnou příchutí a jemnou konzistencí 900g
328,17 Kč/1kg
295,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apple Mallow 150g
346,20 Kč/1kg
51,93 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
310,40 Kč/1kg
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casali ovocné mini banánové marshmallows s čokoládou 110g
516,18 Kč/1kg
56,78 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kostkované marshmallows s vanilkovou příchutí Jar 120 kusů
Pole
Pole
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, voda, zvlhčující látka: sorbitolový sirup, želatina, dextróza, aroma, barviva: karmín, kurkumin
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1414 kJ/333 kcal; tuky: <0,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g; sacharidy: 80 g; z toho cukry: 68 g; bílkoviny: 3,5 g; sůl: 0,02 g;
- Hmotnost
- 960 g
- Potravinářský podnik
- Haribo Belgien GmbH & Co. KG Duffelsesteenweg 233 2550 Kontich Belgien
- Prodejní název
- Haribo Chamallows Ruitspek
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 118921
- Kód EAN
- 5410358442622
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, voda, zvlhčující látka: sorbitolový sirup, želatina, dextróza, aroma, barviva: karmín, kurkumin
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1414 kJ/333 kcal; tuky: <0,5 g; z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g; sacharidy: 80 g; z toho cukry: 68 g; bílkoviny: 3,5 g; sůl: 0,02 g;
- Hmotnost
- 960 g
- Potravinářský podnik
- Haribo Belgien GmbH & Co. KG Duffelsesteenweg 233 2550 Kontich Belgien
- Prodejní název
- Haribo Chamallows Ruitspek
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 118921
- Kód EAN
- 5410358442622
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
310,40 Kč/1kg
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 47505, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Strawberry, Červená, 1603 kJ, 377 kcal
440,48 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
242,05 Kč/1kg
48,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Venco - Pyramidy - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 1000g
263,90 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vangusto Marshmallows 1000g MIX
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,32 Kč/1kg

Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg

Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg

Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
329,60 Kč/1kg

Trolli Super Kick – pěnové bonbóny s náplní, balení po 4 kusech, 75 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,40 Kč/1kg

Trolli Kiss Minis pěnové cukrové bonbony ovocné žvýkačky balení 150g
31,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
209,67 Kč/1kg

Red Band sladké houby z pěnového cukru s malinovou příchutí 130g
47,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
366,77 Kč/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,53 Kč/1kg

Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,38 Kč/1kg

Mellow bacon balls černé velké kuličky z pěnového cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,38 Kč/1kg

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
356,49 Kč/1kg

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,89 Kč/1kg

Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
283,70 Kč/1kg

American Bakery - Magic Mallows Duhové cereálie s Marshmallows 200g
782,18 Kč
-117,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
664,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 324,55 Kč/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,39 Kč/1kg

Mellow Mellow Marshmallow BBQ včetně dřevěných špízů na grilování 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
130,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
523,12 Kč/1kg

Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,40 Kč/1kg

Mellow bacon balls růžové velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls červené velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg