3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml80,23 Kč/1l
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou příchutí 800 ml 6 balení828,87 Kč/1l
663,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela kečup s kořením na šašlik se speciálním kořením 800ml balení po 4 kusech166,53 Kč/1l
532,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml96,71 Kč/1l
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý s originálním kořením Hela 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,80 Kč/1l
59,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hela šašlik se speciálním kořením 800ml
130,37 Kč/1l
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
166,37 Kč/1l
133,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Zeisner Curry 800ml láhev
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
287,28 Kč/1l
488,37 Kč
Prodejce: somnia24

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml
1 846,07 Kč/1l
763,64 Kč
-209,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
553,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hela koření kečup šašlik pikantní příchuť láhev 300 ml
238,07 Kč/1l
71,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela - Curry koření kečup - omáčka - 800 ml
209,86 Kč/1l
167,89 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
154,43 Kč/1l
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Kruiden Kečup Curry Extra Hot, 300 g – Pikantní, pálivá kari omáčka s kečupem
524,10 Kč/1kg
157,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Develey, kečup s kari, 875 ml
363,66 Kč/1l
318,20 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hela Kořeněný kečup s kari, mírně pikantní, originální chuť, 800 ml, balení po 6 kusech
Přehled produktu
Hela kořeněný kečup Curry mírně pikantní originální chuť 800 ml, balení po 6 ks kombinuje ovocné rajčata se známým kořením Hela Curry a jemně vyváženými kořeními, jako je pepř, chilli a paprika. Příjemná mírná pikantnost zajišťuje vyvážený chuťový zážitek, který zůstává kořeněný, aniž by působil příliš intenzivně. Díky praktickému balení po 6 kusech, každý o objemu 800 ml, je kořeněný kečup s kari ideální pro rodiny, grilování, gastronomii a všechny, kteří si chtějí oblíbenou chuť Hela vychutnat z zásoby.
Hlavní vlastnosti
Receptura kombinuje sluncem zralá rajčata s originálním kořením Hela Curry a zajišťuje tak vyváženou chuť z jemné sladkosti, pikantní kari tóny a příjemné lehké pikantnosti. Zejména u vydatných pokrmů tak vzniká typická chuť kečupu s kari, která chuťově doplňuje četná jídla.
Díky krémové konzistenci se kečup rovnoměrně roztírá a lze jej použít na mnoho způsobů. Zejména k hamburgerům, currywurst nebo hranolkám dodává omáčka další chuť a jemně kořeněnou rajčatovou notu.
Receptura je bezlepková i bezlaktózová a je vhodná pro vegetariánskou i veganskou stravu. Zároveň je kečup s kari kořením vyráběn bez konzervačních látek a je zárukou osvědčené kvality Hela.
Praktické balení po 6 kusech s lahvemi o objemu 800 ml je ideální pro rodiny, grilování, zásoby nebo pravidelné použití v kuchyni a gastronomii.
Tipy k použití
Kečup Hela s kořením Curry s lehce pikantní chutí rozvine svou jemně kořeněnou kari příchuť obzvláště dobře zejména k párkům, currywurstu nebo grilovanému masu. Mírná pikantnost skvěle ladí s BBQ pokrmy a dodává další chuť při grilování nebo na večírcích.
Kořeněný kečup Curry se ideálně hodí také k hranolkám, hamburgerům nebo sendvičům a dodává pokrmům příjemnou kořeněnou rajčatovou chuť. Zejména při rodinných jídlech nebo větších akcích zajišťuje zásobní balení praktické a nekomplikované použití.
Kromě klasického použití se kečup skvěle hodí také jako dip nebo k dochucení marinád a pikantních omáček. Kdo rád vaří pestrou kuchyni, může s ním navíc chuťově dotvořit masové pokrmy nebo grilované recepty.
Časté
Jak pikantní je kečup Hela s kořením kari „lehce pikantní“?
Kečup má příjemně jemnou pikantnost s vyváženou kari příchutí.
K jakým pokrmům se kečup obzvláště hodí?
Skvěle se hodí ke currywurstu, hamburgerům, grilovanému masu, hranolkám a snackům.
Je kořeněný kečup s kari bezlepkový?
Ano, receptura je bezlepková a bezlaktózová.
Je kečup vhodný pro veganskou stravu?
Ano, kečup s kari kořením je vhodný pro vegetariánskou a veganskou stravu.
Obsahuje kečup konzervační látky?
Při výrobě se nepoužívají konzervační látky.
Hela Gewürzwerk Hermann Laue GmbHBeiweg 11
22926 Ahrensburg
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 4.8 l
- Seznam přísad
- Rajčatová šťáva, cukr, dextróza, jedlá sůl, kari (HOŘČIČNÁ MOUKA, pepř, paprika, chilli papričky, hřebíček, koření), lihový ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, regulátor kyselosti: kyselina citronová, zahušťovadlo: (guma guar, guma ze svatojánského chleba), bylinky (obsahuje CELER), regulátor kyselosti: mléčnan sodný, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 577 kJ / 136 kcal Tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 31,6 g, z toho cukr: 29,4 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 2,5 g
- Potravinářský podnik
- Hela GewürzwerkHermann Laue GmbH Beimoorweg 11 22926 Ahrensburg
- Prodejní název
- Kečup/kořenící kečup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 28222-1
- Kód EAN
- 4251753727041
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 4.8 l
- Seznam přísad
- Rajčatová šťáva, cukr, dextróza, jedlá sůl, kari (HOŘČIČNÁ MOUKA, pepř, paprika, chilli papričky, hřebíček, koření), lihový ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, regulátor kyselosti: kyselina citronová, zahušťovadlo: (guma guar, guma ze svatojánského chleba), bylinky (obsahuje CELER), regulátor kyselosti: mléčnan sodný, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 577 kJ / 136 kcal Tuky: 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 31,6 g, z toho cukr: 29,4 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 2,5 g
- Potravinářský podnik
- Hela GewürzwerkHermann Laue GmbH Beimoorweg 11 22926 Ahrensburg
- Prodejní název
- Kečup/kořenící kečup
- Výrobce
- Číslo produktu
- 28222-1
- Kód EAN
- 4251753727041
K tomu se hodí také

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý s originálním kořením Hela 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari mírně pálivý a pikantní 300ml
195,97 Kč/1l
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
96,71 Kč/1l
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
80,23 Kč/1l
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hela šašlik se speciálním kořením 800ml
130,37 Kč/1l
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela koření kečup kari jemný s krásným pikantním nádechem 500ml
159,72 Kč/1kg
79,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,80 Kč/1l
59,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou příchutí 800 ml 6 balení
828,87 Kč/1l
663,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari kořením jemný sladce pikantní nádech 800 ml 6 balení
130,28 Kč/1l
625,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
336,67 Kč/1l
269,34 Kč
Prodejce: somnia24

Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
166,37 Kč/1l
133,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Originální rajčatový kečup bez přidaného cukru Láhev 300 ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kořením na šašlik se speciálním kořením 800ml balení po 4 kusech
166,53 Kč/1l
532,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
287,28 Kč/1l
488,37 Kč
Prodejce: somnia24

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení po 6 kusech
130,28 Kč/1l
625,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
551,88 Kč/1l
237,31 Kč
Prodejce: somnia24

Kečup Zeisner Curry 800ml láhev
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hela Rajčatový kečup ovocný originál z vyzrálých rajčat 300ml
284,67 Kč/1l
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kečup - Rajčatový 500ml
154,86 Kč/1l
77,43 Kč
Prodejce: taleoo

Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
212,31 Kč/1kg
74,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.
319,22 Kč/1l
255,38 Kč
Prodejce: somnia24

Hela - Curry koření kečup - omáčka - 800 ml
209,86 Kč/1l
167,89 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatně dodaná položka
Vzhledem k tomu, že kečup Hela "hot" nebyl k dostání již mnoho měsíců, byla jsem ráda, že jsem si ho mohla vybrat právě zde. Bohužel moje radost netrvala dlouho - byl dodán pouze "mírně pálivý"! Velmi zvláštní. Žádný komentář od dodavatele; ani jedna informace! Jaká škoda.
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg

Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l

Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
436,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 454,17 Kč/1kg

Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l

Goong Light sójová omáčka 150 ml
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 860,27 Kč/1l

Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l

Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg

BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l

Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l

Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l

Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l

DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l

Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
179,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
381,33 Kč/1kg

Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg

Hela kečup s kari kořením jemný sladce pikantní nádech 800 ml 6 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
625,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l

Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou příchutí 800 ml 6 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
828,87 Kč/1l

Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg