4,9



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení238,95 Kč/1l
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Heinz Hořčice středně ostrá sáček 100x17ml 1700g288,90 Kč/1l
491,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix fíková a hořčičná omáčka1 023,66 Kč/1l
573,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně ostrá krémová pikantní v balení 20x200ml
106,09 Kč/1l
424,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Podávejte středně ostrou hořčici Löwensenf v tubě 100 ml
270,46 Kč/1kg
35,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Podávejte středně ostrou hořčici Löwensenf v balení 10 kusů po 1000 ml
351,36 Kč/1l
351,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne středně ostrá hořčice klasická krémová v tubě 875ml
105,81 Kč/1l
92,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CateringLine – Středně pikantní hořčice, 1 kg | BYODO
145,83 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Löwensenf středně ostrá hořčice krémová jemně pikantní v tubě 200 ml
274,83 Kč/1kg
49,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Středně ostrá hořčice Händlmaier ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
205,32 Kč/1l
82,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf hořčice středně ostrá krémová jemná v tubě 200 ml 6 balení
247,54 Kč/1l
297,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice - středně ostrá 200 ml
252,90 Kč/1l
50,58 Kč
Prodejce: taleoo

Senf - mittelscharf 200ml | GREEN ORGANIC
242,25 Kč/1l
51,88 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Roleski Hořčice dijonská 175 G
138,89 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kühne hořčice extra krémová středně ostrá jemně pikantní ve sklenici 250ml
270,60 Kč/1l
67,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní hořčice Sarepska Develey 270 g
118,85 Kč/1kg
57,05 Kč
Prodejce: Katomix

Händlmaier Der Pikant Sladká hořčice středně ostrá bavorská sladká 225ml
271,60 Kč/1l
61,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Středně ostrá hořčice 175 ml
445,43 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčice - dijonská 200ml
650,50 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hořčice Bautzner středně pikantní, krémová a kořeněná v praktickém balení 4x1 l
Přehled produktu
Hořčice Bautzner středně pikantní, krémová a kořeněná v praktickém balení 4000 ml nabízí klasickou chuť hořčice známé tradiční značky v velkém balení. Čtyři láhve po 1000 ml zajistí dostatek hořčice pro kuchyň, grilování nebo gastronomii. Díky své krémové konzistenci a vyvážené středně pikantní chuti se tato hořčice hodí k mnoha pokrmům a dodává jim příjemnou hořčičnou notu.
Hlavní vlastnosti hořčice „
“ Tato středně pikantní hořčice přesvědčí svou jemně kořeněnou chutí a krémovou konzistencí, která se snadno dávkuje. Vyrobená z vybraných hořčičných semen vytváří harmonickou chuť, která není ani příliš ostrá, ani příliš jemná. Značka Bautzner je již mnoho let synonymem tradiční výroby hořčice a trvale vysoké kvality z Německa. Receptura je založena na pečlivě vyvážených ingrediencích a zajišťuje autentickou hořčičnou chuť, která je oceňována v mnoha kuchyních. Praktické zásobní balení se čtyřmi lahvemi je vhodné zejména pro domácnosti s vysokou spotřebou, stejně jako pro gastronomii, catering nebo větší akce.
Tipy na použití hořčice
Středně ostrá hořčice Bautzner se skvěle hodí k smaženým klobásám, vídeňským karbanátkům nebo grilovaným pokrmům a mnoha masovým jídlům dodává příjemnou pikantnost. Aromatickou hořčičnou notu dodá také Leberkäse, sýrovým talířům nebo vydatným svačinám. V kuchyni lze hořčici použít k dochucení salátů, dresinků, marinád nebo omáček. Díky své vyvážené chuti se hodí jak k studeným, tak k teplým pokrmům.
Často kladené otázky k hořčici
Hořčice Bautzner Senf mittelscharf je čistě rostlinného původu, a proto je vhodná i pro veganskou stravu. Neotevřené láhve lze skladovat několik měsíců, pokud jsou uchovávány v chladu a suchu. Po otevření se doporučuje hořčici skladovat v ledničce, aby si co nejdéle zachovala chuť a čerstvost.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 4 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, hořčičná semínka, lihový ocet, sůl, cukr, koření, přírodní aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 449 kj Energie kcal: 108 kcal - Sacharidy: 2,2 GRM - Sacharidy, z toho cukr: 2 GRM - Bílkoviny: 6,1 GRM - Tuky: 6,7 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,9 GRM
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Potravinářský podnik
- Bautzner Senf & Feinkost GmbHGroßdubrauer Str. 36, 02625 Bautzen
- Prodejní název
- Hořčice Bautzen středně ostrá
- Výrobce
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo produktu
- s23173-4
- Kód EAN
- 4251753722114
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 4 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, hořčičná semínka, lihový ocet, sůl, cukr, koření, přírodní aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 449 kj Energie kcal: 108 kcal - Sacharidy: 2,2 GRM - Sacharidy, z toho cukr: 2 GRM - Bílkoviny: 6,1 GRM - Tuky: 6,7 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,9 GRM
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Potravinářský podnik
- Bautzner Senf & Feinkost GmbHGroßdubrauer Str. 36, 02625 Bautzen
- Prodejní název
- Hořčice Bautzen středně ostrá
- Výrobce
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo produktu
- s23173-4
- Kód EAN
- 4251753722114
K tomu se hodí také

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 571,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Money Maker Pravá kožená dámská peněženka s RFID ochranou Červená peněženka 9x3x13 OPJ701R
618,92 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE

Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice Bautzen středně ostrá krémová pikantní v balení 20x200ml
106,09 Kč/1l
424,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Der Pikant Sladká hořčice středně ostrá bavorská sladká 225ml
271,60 Kč/1l
61,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml
366,20 Kč/1l
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Händlmaier grilovací hořčice pikantní a pálivá v tubě Vegan 200 ml
206,10 Kč/1l
41,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bavorská sladká domácí hořčice Händlmaier v tubě o objemu 200 ml
300,70 Kč/1l
60,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 800ml
104,78 Kč/1kg
104,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Figo 19 Šatní skříň (bílá/bílá)
5 939,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
193,10 Kč/1kg
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g
351,87 Kč/1kg
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Makita DUM111ZX, 11 cm, Černá, Modrá, Nabíjecí, Lithium-ion (Li-ion), 18 V, 6 Ah
1 817,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hořčice - jemná 160 ml
338,94 Kč/1l
54,23 Kč
Prodejce: taleoo

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Kuehne Hot Dog Mustard mild ready to serve ve sklenici 250ml
270,92 Kč/1l
67,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
161,58 Kč/1kg
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super hořčice
Vyzkoušel jsem mnoho jiných, ale vždy se vracím k hořčici z Budyšína. Je bezkonkurenční.
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá hořčice
Velmi dobrý produkt, kupujeme ho pravidelně
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Zejména pro klobásy
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře
Dobře
Ohodnoceno dne 22. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nakupování online
Rychlé dodání hořčice Bautzen je doporučeno
Ohodnoceno dne 30. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
hořčice
skvělé
Ohodnoceno dne 14. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bautznerova hořčice
Super
Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantní hořčičně-koprová omáčka k rybám a salátům
489,20 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 846,04 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 100 ml balení 20 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
730,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,19 Kč/1l

Pommery Moutarde de Meaux Francouzská zrnitá hořčice v hliněné nádobě 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
348,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
697,06 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,95 Kč/1l

Thomy hořčice pálivá extra pikantní klasická v tubě 200ml balení po 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,40 Kč/1l

Ubena Rub malinová hořčice kořenící přípravek pikantní koření 650g
571,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,45 Kč/1kg

Händlmaiers domácí hořčice sladký sáček 15ml 200 balení
704,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
234,79 Kč/1l

Lacroix fíková a hořčičná omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 023,66 Kč/1l

Develey sladká bílá klobásová hořčice sáček 200x15ml balení 3000ml
615,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,48 Kč/1kg

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
366,20 Kč/1l

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
407,52 Kč/1kg

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
204,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
136,41 Kč/1kg

Hořčice Thomy Hot Mustard 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,85 Kč/1l

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,13 Kč/1l

Kuehne středně ostrá hořčice klasická krémová v tubě 875ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
92,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,81 Kč/1l

Löwensenf hořčice středně ostrá krémová jemná v tubě 200 ml 6 balení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,54 Kč/1l

Grashoffova hořčičná omáčka z červených fíků na sýrové a masové pokrmy 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
322,78 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
70,60 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně ostrá krémová pikantní v praktickém vývaru 4x1l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
319,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,84 Kč/1l

Thomy Delikatess středně ostrá hořčice klasika ve sklenici 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
252,20 Kč/1l