5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack150,16 Kč/1kg
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení268,47 Kč/1l
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack161,96 Kč/1l
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco hrnec s kuřecími nudlemi jemné kuře s nudlemi 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,39 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Rindfleisch Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Lübecká svatební polévka s knedlíčky a zeleninou 390 ml 3 balení
201,03 Kč/1l
235,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
149,11 Kč/1kg
119,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Erasco – dušené ječmenné kroupy s velkým množstvím ječmenných krup a čerstvé zeleniny, 800 g, balení po 3 ks
Chutný Erasco hrnec s kroupami, obsahující ječné kroupy, mrkev, brambory, celer a kostičky šunky.
GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-10023560 Lübeck
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 2.4 l
- Seznam přísad
- Voda, 14 % zelenina (mrkev, pórek, CELER), 6,0 % JEČMENNÉ HROUBKY (lepek), brambory, 3,1 % plecko a kostky šunky (vepřové maso, voda, sůl, sušený glukózový sirup, stabilizátor: Řepkový olej, kouř), sůl, aroma (obsahuje CELERY), kvasničný extrakt, petrželová nať, barvivo extrakt kurkumy, zahušťovadlo: guma guar, dextróza. Může obsahovat stopy PŠENICE (LEPEK), MLÉKA, SÓJI, HOŘČICE a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 149 kJ Kalorická hodnota v kcal 35 kcal Tuky 0,3 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,9 g Cukr 0,7 g Bílkoviny 1,6 g Sůl 1,0 g Vláknina 0,9 g
- Potravinářský podnik
- GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Prodejní název
- Hrnec s perlovým ječmenem
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 24074-3
- Kód EAN
- 4251753727805
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 2.4 l
- Seznam přísad
- Voda, 14 % zelenina (mrkev, pórek, CELER), 6,0 % JEČMENNÉ HROUBKY (lepek), brambory, 3,1 % plecko a kostky šunky (vepřové maso, voda, sůl, sušený glukózový sirup, stabilizátor: Řepkový olej, kouř), sůl, aroma (obsahuje CELERY), kvasničný extrakt, petrželová nať, barvivo extrakt kurkumy, zahušťovadlo: guma guar, dextróza. Může obsahovat stopy PŠENICE (LEPEK), MLÉKA, SÓJI, HOŘČICE a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 149 kJ Kalorická hodnota v kcal 35 kcal Tuky 0,3 g Nasycené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 5,9 g Cukr 0,7 g Bílkoviny 1,6 g Sůl 1,0 g Vláknina 0,9 g
- Potravinářský podnik
- GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100 23560 Lübeck
- Prodejní název
- Hrnec s perlovým ječmenem
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 24074-3
- Kód EAN
- 4251753727805
K tomu se hodí také

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco hrnec s kuřecími nudlemi jemné kuře s nudlemi 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco dušené bílé fazole s jemným salámem a zeleninou 800g 3-pack
147,22 Kč/1kg
353,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
161,96 Kč/1l
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
378,06 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
150,16 Kč/1kg
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minute Terrine Hrnec s brokolicovými nudlemi Zeleninový hrnec s nudlemi 51g
1 091,40 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 400g balení po 3 kusech
189,00 Kč/1kg
226,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Erasco 128676008 Erasco Erbsen-Eintopf "Hubertus" 800,0 g
316,72 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Brennenstuhl H03VVH2-F, 3 m
56,30 Kč/1m
168,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco 148395006 Erasco Weiße Bohnen-Eintopf 800,0 g
325,70 Kč/1kg
260,56 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hrnec na ječmen Erasco
Vynikající, vždy potěší.
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
5
Byl jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg