4,9



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krakersy Bekon Laj 100 g4 180,60 Kč/1kg
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g4 207,90 Kč/1kg
420,79 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku0,42 Kč/1kg
542,36 Kč
Prodejce: LaProve

Matzen – Pšenice einkorn, 200 g | PURAL
485,70 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Löffelbiskuits - Dinkel 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Polenta se sýrem, 400 g.
571,55 Kč/1kg
228,62 Kč
Prodejce: italia-genuss

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

E'sener špaldový chléb - plátky 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Plátky - černá quinoa 250g
335,80 Kč/1kg
83,95 Kč
Prodejce: taleoo

Bułka proteinowa 260 g
316,74 Kč/1kg
138,23 Kč
-52,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
85,52 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pumpernickel 250g
174,16 Kč/1kg
43,54 Kč
Prodejce: taleoo

OBENTO Panko strouhanka 200g - japonská strouhanka
530,55 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

E'sener 3-zrnný chléb demeter 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný žitný chléb 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkové krekry "4-Korn" - 175 g | WERZ
743,43 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Baguettini - bílé 200g
307,15 Kč/1kg
95,22 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,43 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Leimer Breadcrumbs Gold - Drobky Extra Gold - Výrobce: LEIMER KG, Kotzinger Str. 16, 83278 Traunstein 1 balení
| Název | LEIMER Strouhanka Extra-Gold s paprikou |
| Hmotnost | 5 kg |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na suchém místě |
| Upozornění | pro obzvláště zlatavě hnědou pečeni |
| Složení | PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl. |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědná potravinářská společnost | LEIMER KG D-83278 Traunstein |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1.510kj/357kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 1,9g |
| Tuk | 0,4g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 70,2g |
| Sacharidy | 4,3g |
| z toho cukr | 12,2g |
| Bílkoviny | 1,8g |
| Sůl | 4,9g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl paprika
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1510 kj Energie kcal 357 kcal Tuky 1,9GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4GRM Sacharidy 70,2GRM Sacharidy, z toho cukr 4,3GRM Bílkoviny 12,2GRM Sůl 1,7GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Prodejní název
- Drobky Extra Gold
- Výrobce
- Leimer
- Číslo produktu
- 34103
- Kód EAN
- 4000186016709
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl paprika
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1510 kj Energie kcal 357 kcal Tuky 1,9GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,4GRM Sacharidy 70,2GRM Sacharidy, z toho cukr 4,3GRM Bílkoviny 12,2GRM Sůl 1,7GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- LEIMER KGKotzinger Str. 16, 83278 Traunstein
- Prodejní název
- Drobky Extra Gold
- Výrobce
- Leimer
- Číslo produktu
- 34103
- Kód EAN
- 4000186016709
K tomu se hodí také

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka
85,36 Kč/1kg
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Strouhanka Leimer z extra pečeného pšeničného chleba typu 1050 5000g
80,07 Kč/1kg
400,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g
76,87 Kč/1kg
384,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer krutony bez příchutě
281,12 Kč/1kg
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer cornflakes strouhanka
139,83 Kč/1kg
209,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
427,04 Kč/1kg
427,04 Kč
Prodejce: somnia24

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Croq' Ovesný sezamový chia chléb bez lepku 160g
487,19 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
356,08 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
332,80 Kč/1kg
69,42 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
115,42 Kč/1kg
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Matzen - Špalda 200g
630,50 Kč/1kg
126,10 Kč
Prodejce: taleoo

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo

Nekynutý klasický chléb Jerusalem Matzos 500 g
230,00 Kč/1kg
115,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Chléb - Chia+Quinoa 500g
114 219,99 Kč/1kg
114,22 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4585, 360 g, 180 g, 2 kusů, 209 kcal, 882 kJ
428,72 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
193,55 Kč/1kg
38,71 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4523, 500 g, 250 g, 2 kusů, 886 kcal, 211 kJ
243,50 Kč/1kg
121,75 Kč
Prodejce: taleoo

Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
139,78 Kč
Prodejce: taleoo

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Kargs Rustinis horský sýr a luční bylinky křupavý 125g
654,38 Kč/1kg
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Knedlíkový chléb s velmi dobrým receptem
Kvalita knedlíkového chleba je vynikající. Pokud budete přesně dodržovat vytištěný recept, získáte báječné houskové knedlíky, které chutnají opravdu každému.
Ohodnoceno dne 10. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zpracování a doručení objednávek super
Kaufland vyřadil ze sortimentu v obchodě strouhanku. Nyní si ji musíte objednat online. Zpracování objednávky super, doručení přišlo až po 3 dnech, ale i tak včas na další Klossovo jídlo! Děkuji
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chlebové knedlíky
Díky množství na zadní straně si knedlíky stoprocentně vychutnáte !!! Plný počet hvězdiček i pro začátečníky
Ohodnoceno dne 5. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 4. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Drobky
Vše fungovalo
Ohodnoceno dne 12. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kostky chleba
Chlebové kostky Leimer jsou prostě nejlepší. Kvalita je špičková!
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Praktická stránka
Chlebové knedlíky si tak můžete rychle připravit sami.
Ohodnoceno dne 8. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a nekomplikované dodání
Trochu moc informací, ale jinak si není na co stěžovat. Rádi znovu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg