4,4



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN822,80 Kč/1kg
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Poensgen chléb se slunečnicovými semínky krájený bez lepku balení 500g
243,94 Kč/1kg
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SchnitzerToastbrot Rustic, 430 g, Ječmen, Vejce, Vlčí, Sezamová semínka, Sója, Německo, 185 kcal, 779 kJ, 3 g
272,23 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb Šüttelbrot z Jižního Tyrolska, 170g |GOURMET
714,59 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento keto chléb je bezlepkový a certifikovaný jako takže si ho můžete vychutnat bez pocitu viny. Bez přidaného cukru.
Pokyny pro manipulaci a skladování
skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 1 týdne.
Panifactum LowCarb Bread The Fine je chléb, který má o 95 % nižší obsah sacharidů než běžný smíšený chléb.
Upozornění: Výrobek může obsahovat stopy mandlí, ořechů, sezamu, lupiny, mléka a vajec.
Obsah: 160 g
Vlastnosti: Složení obsahuje: 1:
| Složení | Mleté zlaté lněné semínko* 19 %, slunečnicová semínka (mletá)*, zlatá lněná mouka (částečně odolejovaná*), slupky psyllia*, vaječný bílek v prášku*, lněný olej*, jablečný ocet*, kamenná sůl, směs koření (koriandr*, kmín*, fenykl*), okyselující látka: (čistý vinný kámen), kokosová mouka* (částečně odmaštěná), kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda) |
| Pokyny pro skladování | Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do týdne. |
| zodpovědná potravinářská společnost | Hofmann Lowcarb Food GmbH, Mühlwehrstr. 28, 74214 Schöntal, Německo |
| Kontrolní středisko ÖKO | DE-ÖKO-007 (zemědělství EU/země mimo EU) |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota | 1237 kJ / 300 kcal |
| Tuk | 22,7 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 2,6 g |
| Sacharidy | 0,7 g |
| - z toho cukr | 0,7 g |
| Vláknina | 18,7 g |
| Bílkoviny | 13,3 g |
| Sůl | 1,4 g |
- Seznam přísad
- Zlaté lněné semínko* drcené (19 %), slunečnicová semínka* drcená, zlatý lněný olej* (částečně odmaštěný), slupky psyllia*, vaječný bílek v prášku*, lněný olej*, jablečný ocet*, kamenná sůl, směs koření* (koriandr*, kmín*, fenykl*), okyselovadlo: (čistý vinný kámen), kokosová mouka* (částečně odmaštěná), kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 1237 kJ, kalorická hodnota v kcal: 300 kcal, tuky: 22,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6 g, sacharidy: 0,7 g, z toho cukr: 0,7 g, bílkoviny: 13,3 g, sůl: 1,4 g
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- PANIFACTUM
- Prodejní název
- Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
- Výrobce
- Panifactum
- Číslo produktu
- 163018
- Kód EAN
- 4260492959989
- Seznam přísad
- Zlaté lněné semínko* drcené (19 %), slunečnicová semínka* drcená, zlatý lněný olej* (částečně odmaštěný), slupky psyllia*, vaječný bílek v prášku*, lněný olej*, jablečný ocet*, kamenná sůl, směs koření* (koriandr*, kmín*, fenykl*), okyselovadlo: (čistý vinný kámen), kokosová mouka* (částečně odmaštěná), kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 1237 kJ, kalorická hodnota v kcal: 300 kcal, tuky: 22,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,6 g, sacharidy: 0,7 g, z toho cukr: 0,7 g, bílkoviny: 13,3 g, sůl: 1,4 g
- Hmotnost
- 160 g
- Potravinářský podnik
- PANIFACTUM
- Prodejní název
- Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
- Výrobce
- Panifactum
- Číslo produktu
- 163018
- Kód EAN
- 4260492959989
K tomu se hodí také

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - Pure&Free 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupavý chléb s nízkým obsahem sacharidů - slunečnicová semínka 200g
485,70 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Princess 182020, Horkovzdušná fritéza, 3,2 l, 0,8 kg, Rapid Air, 10 °C, 200 °C
3 836,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,39 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4260492951327, e960, e968, süßungsmittel: (erythrit, 1% walnuss, zimt, 9, 5, 1% kakaopulver, Mandelmehl (teilentölt),..., 580 kcal, 19 g, 25 g, 2,2 g
1 040,20 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,00 Kč/1kg
53,82 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,44 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Ořechový koláč s nízkým obsahem sacharidů 100g
1 677,10 Kč/1kg
167,71 Kč
Prodejce: taleoo

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
767,60 Kč/1kg
57,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%14% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
14%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega lahodné
Manželovi chléb moc chutná a mně samozřejmě také - teď si ho budeme objednávat častěji.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno šlo skvěle
Jsem velmi spokojený
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý článek
Moc se mi to líbilo
Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Panifactum
Velmi dobré.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatné
Jsou to 4 plátky a vůbec to nechutná
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg

Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,56 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg