5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dolomitkalk Kalkdünger 25kg7,74 Kč/1kg
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF Garten hubič plevele a hnojivo na trávník 2 v 1 trávník
251,29 Kč/1kg
2 261,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

WOLF-Garten® 3841020 WOLF-Garten® RA SW 100 Moos Unkrautvernichter 3,5 kg
250,60 Kč/1kg
877,09 Kč
Prodejce: somnia24

WOLF-Garten® 3840720 WOLF-Garten® SQ 120 Unkrautvernichter 2,4 kg
412,20 Kč/1kg
989,29 Kč
Prodejce: somnia24

Dolomitové hnojivo s obsahem vápníku a hořčíku 20 kg
15,67 Kč/1kg
339,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
168,91 Kč/1kg
705,89 Kč
Prodejce: somnia24

Prima Rasendünger mit Sofort- und Langzeitwirkung 10kg
48,56 Kč/1kg
485,55 Kč
Prodejce: bauschnell

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
318,31 Kč/1l
318,31 Kč
Prodejce: Octopus

Hnojivo na trávník LZW 20+5+8+2, 3 kg
138,88 Kč/1kg
434,68 Kč
Prodejce: ichzapfe

WOLF-Garten® 3833035 WOLF-Garten® START LH 240 Rasendünger 6,0 kg
187,11 Kč/1kg
1 122,64 Kč
Prodejce: somnia24

Vápno k bělení stromů a keřů a jako hnojivo k odkyselení a hnojení půd chudých na vápník.
113,83 Kč/1kg
227,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Florovit hnojivo na trávník s mikrogranulemi mechu 4kg
88,88 Kč/1l
404,00 Kč
-48,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
355,52 Kč
Prodejce: DomoDomo

Bottos Orgalife 5-0-0 - Rasendünger 15 kg
59,74 Kč/1kg
896,08 Kč
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP

Hnojivo pro rododendrony 350 g SUBSTRAL
754,00 Kč/1l
263,90 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
448,70 Kč/1l
448,70 Kč
Prodejce: somnia24

Kapalný vápník Agro 0,5 l
306,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Mairol® 49170 Mairol® Rhododendronwohl Baum- und Strauchdünger 1,0 l
920,80 Kč/1l
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

Bottos Pro Start 13-24-10 - 25kg Rasendünger
66,84 Kč/1kg
1 671,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRATOERBOSOSHOP
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dolomitické vápno Prima®
Saturované hořečnaté vápno 90
- Vysoce kvalitní vápenaté hnojivo, které působí proti škodlivým půdním kyselinám a tím i proti tvorbě mechu v trávníku
- Zvyšuje biologickou aktivitu a výrazně zlepšuje dostupnost živin
Vlastnosti produktu:
- je vhodný pro všechny plodiny
- hodnotné přírodní vápno s vápníkem a velkým množstvím hořčíku, dvě hlavní živiny v jednom hnojivu.
- trvale zlepšuje drobtovitou strukturu půdy, a tím i cirkulaci vody, vzduchu a tepla
- lepší dostupnost a využití zbývajících živin.
- eliminuje škodlivou kyselost půdy a udržuje její úrodnost
- zvyšuje výnosy a kvalitu zahradní produkce
- vytváří svěží zelené rostliny a zabraňuje tvorbě mechu.
Doporučené použití:
Jako udržovací vápnění: Půda každoročně nevyhnutelně ztrácí velké množství vápníku a hořčíku vyplavováním, neutralizací půdních kyselin a odstraňováním rostlinami. Tyto ztráty je třeba včas doplnit, aby byla zajištěna úrodnost půdy a tím i růst rostlin.
Vhodné pro hnojení trávníků, okrasných zahrad, zeleniny, ovoce a vinic. Lze jej používat celoročně, ale nejlépe se aplikuje na podzim nebo na jaře.
Pro rychlejší účinek zapracujte pokud možno lehce. U trávníků pomáhá intenzivní zálivka.
Pro obnovu vápnění:
Půda, která nebyla dlouho vápněna, potřebuje k obnově vyšší dávky vápna.
Brzy na jaře nebo na podzim rozhoďte až 500 g/m² dolomitového vápna. Pokud je půda extrémně kyselá, aplikaci zopakujte v následujícím roce. Uvedená množství vápna vycházejí ze zkušeností. Přesné množství potřebného vápna lze určit rozborem půdy.
Doporučuje se použití kompletního hnojiva, které půdě a rostlinám dodá další důležité živiny, jako je dusík, draslík a fosforečnany. V naší nabídce je k dispozici hnojivo s ideální kombinací živin pro každý aktuální ení půdy.
Upozornění: Pro objednávky 14 a více hnojiv platí přepravní lhůty
Forma : 1 x 25 kg pytel
Velikost zrn: 0,3-1 mm, jemnozrnné
Dávkování:
- Písčité půdy: 100-125 g/m²
- Hlinité a jílovité půdy: 200-250 g/m²
- U nových výsadeb smíchejte intenzivně cca 10 kg/m³ dolomitového vápna se zeminou pro květináče.
Složení:
- Uhličitan vápenatý (CaCO3): 50 %
- Uhličitan hořečnatý (MgCO3): 40 %
- Alkalické účinné látky, hodnocené jako CaO (neutralizační hodnota): 54
Výchozí suroviny: 100 % dolomitová hornina z přírodních ložisek
- Hmotnost
- 25 kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4027892543053
- Číslo produktu
- 834
- Výrobce
- Eurobaustoff
- Hmotnost
- 25 kg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4027892543053
- Číslo produktu
- 834
- Výrobce
- Eurobaustoff
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Wolf Garten 3827045 Osivo pro robotickou sekačku RO-S 100 (3827045)
535,54 Kč/1kg
3 647,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
7,74 Kč/1kg
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

WOLF-Garten® 3840720 WOLF-Garten® SQ 120 Unkrautvernichter 2,4 kg
412,20 Kč/1kg
989,29 Kč
Prodejce: somnia24

WOLF Garten hubič plevele a hnojivo na trávník 2 v 1 trávník
251,29 Kč/1kg
2 261,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Ocelová tyčka k rostlinám 1,1cm - 90cm/10ks
149,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

LED nástěnné osvětlení PLATON 4,3 W 430 lm 3000 K hliník
1 236,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feim-SK

Zahradní box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
915,00 Kč
Prodejce: WetraCR

Patka sloupku 45,PSG 45/550,46x550x1,5 / balení 1 ks
111,00 Kč
Prodejce: STREFA

Varta Day Light Multi LED F20, Ruční svítilna, Černá, Stříbrná, Žlutá, ABS umělá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lamp, 40 lm
260,31 Kč
Prodejce: VISO

Gardena AquaZoom M, Oscilující postřikovač, 250 m², Černá
1 041,72 Kč
Prodejce: PolisElectro

Kompletní sada bazénu Power Steel™ Frame, oválný, s filtračním čerpadlem, bezpečnostním žebříkem a krytem 488 x 305 x 107 cm, Bazény, Plavání, Bazény
17 629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Einhell GC-SR 12, 12 l, 0,45 m, Černá, Červená, 210 mm, 535 mm, 240 mm
1 124,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
907,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

PRITOM Android 14 Tablet 10 palců, 8 GB (4+4 virtuální) RAM + 128 GB ROM, osmijádrový procesor, podpora 5G WiFi, s klávesnicí, myší, pouzdrem
2 250,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Florovit hnojivo na trávník s mikrogranulemi mechu 4kg
88,88 Kč/1l
404,00 Kč
-48,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
355,52 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, Červené/zelené/modré, Bezdrátový
1 852,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
359,09 Kč/1kg
1 795,47 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

WOLF-Garten® 3825030 WOLF-Garten® LG 250 Sport- und Spiel Rasensamen 5,0 kg
273,64 Kč/1kg
1 368,19 Kč
Prodejce: somnia24

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
168,91 Kč/1kg
705,89 Kč
Prodejce: somnia24

esco Streusalz 09450621 12,5kg
36,44 Kč/1kg
455,51 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Cena, kvalita - vše je tak akorát. Snadno se aplikuje. Málo prachu.
Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg