5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Caramba Express kontaktní sprej 500ml , 60091703753,14 Kč/1l
376,57 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Další informace o reklamě
Teslanol 26026, 400 ml, Červená, Stříbrná340,97 Kč/1l
136,39 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Další informace o reklamě
Studený sprej, 300ml rozprašovač145,00 Kč
Prodejce: LED21

Další informace o reklamě
Ballistol Zylinder spray 50 ml2 670,20 Kč/1l
133,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
1 078,78 Kč/1kg
248,12 Kč
Prodejce: M_plus_L

Crc 31913-Ae
1 732,34 Kč/1l
866,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

CastleFit 50ml lahvička
2 843,80 Kč/1l
142,19 Kč
Prodejce: KOKA

BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml
1 260,00 Kč/1l
252,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Wd40 2799740
2 908,00 Kč/1l
1 163,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mazivo VALVOLINE 887051
490,00 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

CRC ECO, 0,5 l
1 044,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Valvoline bílé mazivo
604,00 Kč/1l
302,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

WD-40® 90.9816 WD-40® Silikonspray 100,0 ml
2 814,50 Kč/1l
281,45 Kč
Prodejce: M_plus_L

BOLL Kontaktní sprej 001037 Rozprašovač 400ml
498,67 Kč/1l
199,47 Kč
Prodejce: SamSerwisuje

Kontaktní sprej 400 ml QCHEM
1 399,15 Kč/1l
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zerstäuber (Sprähflasche) WD-40
495,47 Kč/1l
297,28 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Crc 12101-Ah
1 281,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kontakt sprej 600ml
79,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Crc 32046-Aa
3 342,12 Kč/1l
1 336,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS s EasySpray 100 ml
129,07 Kč
Prodejce: eu-bay_de
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nemastný sprej pro speciální péči o domácnost, hobby a řemesla.
Bezpečnost výrobku
Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Extrémně hořlavý aerosol.
Features:
- udržuje a chrání dveřní lahve
- zabraňuje namrzání dveří a zámků automobilů
- uvolňuje zrezivělé šrouby, svorníky, ventily, matice ráfků apod.
- lze použít jako antikorozní ochranu a kontaktní sprej
- odstraňuje vrzání a skřípání ve dveřích, oknech a zásuvkách
-----------------------------
Kritéria pro výběr:
Obsah: 125 ml
-----------------------------
Technické údaje: Vhodné pro použití v interiéru:
Hmotnost: 1,654 kg
Číslo položky: ABU069529
nemastící speciální prostředek na dveřní vložky - zámky automobilů - nářadí - sportovní vybavení - kancelářské stroje - 12 kusů v krabici Technické údaje:
- Značka: ABUS
- Balení: plechovka s rozprašovačem
Upozornění: Dekorace nejsou součástí balení. Technické údaje: Značka: ABUS
- Značka: ABUS
- Nádoba: Rozprašovač
Upozornění: Dekorace není součástí dodávky.
nemastící speciální prostředek na dveřní vložky Zámky automobilů Nářadí Sportovní vybavení Kancelářské stroje 12 kusů v krabiciVlastnosti Obsah: 12 x 125 ml Nádoba: Rozprašovač Značka: ABUS
- Model
- VKPS88 125
- Výrobce
- Objem
- 125 ml
- Rozměry
- Není k dispozici
- Hmotnost
- 0.09 g
- Kód EAN
- 4003318069529
- Číslo produktu
- 06952 9
- Model
- VKPS88 125
- Výrobce
- Objem
- 125 ml
- Rozměry
- Není k dispozici
- Hmotnost
- 0.09 g
- Kód EAN
- 4003318069529
- Číslo produktu
- 06952 9
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
Nicht verfügbar
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
EUH044 Nebezpečí výbuchu při zahřátí v uzavřeném obalu.
EUH018 Při používání může vytvářet hořlavé nebo výbušné směsi par se vzduchem.
EUH209 Při používání se může stát vysoce hořlavým.
K tomu se hodí také

Čisticí sprej Abus Ps88, 50 ml, balení B/D
7 741,60 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Joyor Y8-S, Koloběžka, Černá, 20 km/h, 120 kg, 2 kolo/kola, Hliník
15 499,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Perforovaná fólie WENKO na ochranu proti slunci 56 x 200
490,18 Kč/1m²
569,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
549,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
252,86 Kč/1m
453,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,00 Kč
Prodejce: FDC

Relaxdays Litinová ptačí napáječka na zapíchnutí, s kolíkem do země, zahradní dekorace, krmítko pro ptáky, miska na vodu, výška 1 m, bílá
611,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Přenosný vařič, větruodolný vařič, nerezový vařič, vařič na líh
411,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Tuga Chemie Alu-Teufel Speciální čisticí gel na ráfky pH neutrální 1 l
752,26 Kč/1l
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Steinborg Mini pračka | Přenosná kempingová pračka 3 KG | Vrchem plnitelná pračka - snadné ovládání | S funkcí odstřeďování | 150 W
2 170,91 Kč
Prodejce: Enstore

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Kabelové pásky ChiliTec 200 mm x 2,5 mm s vysokou pevností v tahu černé (100 kusů)
24,16 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Ballistol Zylinder spray 50 ml
2 670,20 Kč/1l
133,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta Day Light Multi LED F20, Ruční svítilna, Černá, Stříbrná, Žlutá, ABS umělá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lamp, 40 lm
260,31 Kč
Prodejce: VISO

288 LED Meteor Shower Víla Světla Vodotěsné vánoční Meteor Icicle Světla, modrá
517,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

500ks. 150x3,6mm dlouhé bílé kabelové stahovací pásky odolné proti UV záření, teplu, ultra silné kabelové stahovací pásky prémiové kvality s pevností v tahu 70 kg
219,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Trendy-Shop

Blumtal prostěradlo 180x200 cm - Prodyšné a měkké prostěradlo z mikrovlákna v šedé barvě - 180x200 cm Prostěradlo pro maximální pohodlí
376,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Série v černé barvě: Odpadkový koš XXL 50 litrů - Barva: černá
493,50 Kč
Prodejce: Special-trends

Trubiky plnn krmem Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
1 499,82 Kč/1kg
254,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Napínací prostěradlo Blumtal 160 x 200 cm – prodyšné napínací prostěradlo z mikrovlákna v antracitové barvě
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Ortopedický polštář 40x80 s prémiovým povlakem na polštář
1 273,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Philips 5000 series Ruční mixér, Ruční mixér, 1,2 m, Šedá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Nerezová ocel, Plast
877,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Sprchová rohož Homerella® s protiskluzovou úpravou, 53 x 53 cm – 100 % bez BPA – 2 háčky na zavěšení – protiskluzová sprchová rohož šetrná k pokožce, lze prát v pračce
1 362,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Relaxdays 10024092, 1 kusů
635,00 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Umyvadlová baterie Homelody bílá, umyvadlová baterie, umyvadlová baterie, koupelnová směšovací baterie umyvadlo, koupelnová baterie jednopáková
2 174,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Caramba Express kontaktní sprej 500ml , 60091703
376,57 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
753,14 Kč/1l

WD-40 sprej na řetězy jízdních kol, zabraňuje korozi a opotřebení, dlouhotrvající mazání, do každého počasí, 250 ml
473,00 Kč
Prodejce: AkkuShop

Teslanol silikonový sprej - izoluje - chrání - maže 400 ml
236,00 Kč
Prodejce: AkkuShop
672,36 Kč/1kg

Forch Kontaktní Sprej 400 Ml
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
851,42 Kč/1l

BALLISTOL 25310 BALLISTOL H1 SPEZIAL-ÖL Schmiermittel 200,0 ml
371,90 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
353,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 769,50 Kč/1l

Teslanol 26026, 400 ml, Červená, Stříbrná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
136,39 Kč
Prodejce: eu-bay_de
340,97 Kč/1l

Ballistol univerzální olej 400 ml ve spreji 27 jazyků, 4017777218312



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 457,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Ballistol Zylinder spray 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
133,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 670,20 Kč/1l

Crc 33265-Aa
1 607,57 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

CRC svařovací sprej Easy Weld 500 ml - 30738-AB
852,04 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 140,80 Kč/1kg

Crc 31913-Ae
866,17 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 732,34 Kč/1l

CastleFit 50ml lahvička
142,19 Kč
Prodejce: KOKA
2 843,80 Kč/1l

Ballistol montážní sprej na závity a uložení Rozprašovač 200 ml
155,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
779,20 Kč/1l

Studený sprej, 300ml rozprašovač
145,00 Kč
Prodejce: LED21

presto PTFE-Spray trocken 150ml
193,77 Kč
Prodejce: NGSStores