4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Pro Longer šampon 300ml + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA2 309,77 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
KÉRASTASE Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml3 894,04 Kč/1l
973,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy a muži1 062,50 Kč/1l
382,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Hydratační šampon pro suché vlasy KÉRASTASE Nutritive Bain Satin, 250ml3 837,40 Kč/1l
959,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krémový šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
3 716,28 Kč/1l
929,07 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
3 342,64 Kč/1l
835,66 Kč
Prodejce: VISO

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
2 958,73 Kč/1kg
887,62 Kč
Prodejce: VISO

Fialový šampon pro studené odstíny blond vlasů Blond Absolu Bain Ultra Violet (Anti-Brass Purple Shampoo), 250 ml
3 757,20 Kč/1l
939,30 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Šampon pro obnovení hustoty vlasů pro muže Bain Densité Homme (Daily Care Shampoo), 250 ml
3 716,28 Kč/1l
929,07 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant (500 ml)
3 418,76 Kč/1l
1 709,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Curl Manifesto Gentle Moisture Bath (250 ml)
4 434,48 Kč/1l
1 108,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
3 125,88 Kč/1l
781,47 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
2 300,50 Kč/1l
2 300,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect (250 ml)
4 444,28 Kč/1l
1 111,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml
3 173,04 Kč/1l
1 586,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (šampon) - objem: 500 ml
3 419,26 Kč/1l
1 709,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Chronologiste Bain 1000 ml - Proti lupům pro ženy - Pro
4 728,35 Kč/1l
4 728,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kérastase Spécifique Bain Divalent šampon pro mastnou pokožku hlavy 500 ml
4 655,75 Kč/1kg
2 551,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Šampon - Šampon pro oslnivý lesk 1000 ml
2 838,50 Kč/1l
2 838,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Kérastase Genesis Hydra-Fortifying Bath 250 ml
Kérastase Genesis Hydra-Fortifying Bath 250 ml
- Rozměry
- 250 ml
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Složení: Nevztahuje se '. "Upozorňujeme, že seznamy složek výrobků naší značky jsou pravidelně aktualizovány. Aktuální seznam složek naleznete na obalu výrobku, abyste se ujistili, že je vhodný pro vaše osobní použití. " (U výrobků doplňovaných v obchodě je třeba získat nejaktuálnější seznam složek na prodejním místě po doplnění výrobku)."
- Výrobce
- Kód EAN
- 3474636857814
- Číslo produktu
- E32433
- Rozměry
- 250 ml
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Složení: Nevztahuje se '. "Upozorňujeme, že seznamy složek výrobků naší značky jsou pravidelně aktualizovány. Aktuální seznam složek naleznete na obalu výrobku, abyste se ujistili, že je vhodný pro vaše osobní použití. " (U výrobků doplňovaných v obchodě je třeba získat nejaktuálnější seznam složek na prodejním místě po doplnění výrobku)."
- Výrobce
- Kód EAN
- 3474636857814
- Číslo produktu
- E32433
K tomu se hodí také

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Genesis Fort. Kondicionér proti padání vlasů
6 341,75 Kč/1l
1 268,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Proti padání vlasů Kerastase Genesis Fort. Intense Masque
7 855,80 Kč/1l
1 571,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
3 342,64 Kč/1l
835,66 Kč
Prodejce: VISO

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska pro obnovu kvality vlasových vláken, 200 ml
7 675,45 Kč/1l
1 535,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kérastase Genesis Thermal Defense 150 ml
8 504,07 Kč/1l
1 275,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon pro obnovení hustoty vlasů pro muže Bain Densité Homme (Daily Care Shampoo), 250 ml
3 716,28 Kč/1l
929,07 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
2 958,73 Kč/1kg
887,62 Kč
Prodejce: VISO

Kerastase Genesis Fondant Renforcateur posilující kondicionér proti vypadávání hustoty vlasů, 1000 ml
3 614,55 Kč/1l
3 614,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kerastase Nutritive 8H Magic Night: Noční sérum pro intenzivní výživu a regeneraci vlasů
20 491,55 Kč/1l
1 844,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kérastase Curl Manifesto Gentle Moisture Bath (250 ml)
4 434,48 Kč/1l
1 108,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zklidňující šampon pro mastné vlasy Specifique (Bain Divalent), 250 ml
3 729,04 Kč/1l
932,26 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon Kerastase Resistance Bain Force Architecte 500ml
3 173,04 Kč/1l
1 586,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
3 125,88 Kč/1l
781,47 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Apple iPhone 13 - 12 - 11 originální nabíječka - 20W napájecí adaptér USB-C + 1m nabíjecí kabel Lightning na USB-C - originální balení
699,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

TecTake 403875, Černá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Kondicionér Kérastase Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultra-Light Conditioner
6 312,50 Kč/1l
1 262,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect (250 ml)
4 444,28 Kč/1l
1 111,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Bogaty szampon do włosów farbowanych średnich i grubych, 500ml
3 413 859,84 Kč/1kg
1 706,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionér pro posílení délky 200 ml
5 330,00 Kč/1l
1 066,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

KÉRASTASE Gloss Absolu Glaze Drops 45 ml
31 259,11 Kč/1l
1 406,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro suché vlasy KÉRASTASE Nutritive Bain Satin, 250ml
3 837,40 Kč/1l
959,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fialový šampon pro studené odstíny blond vlasů Blond Absolu Bain Ultra Violet (Anti-Brass Purple Shampoo), 250 ml
3 757,20 Kč/1l
939,30 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše podle očekávání
Rychlé dodání, již znám produkt a objednal jsem si ho znovu. Vše je v pořádku!
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l