5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vangusto Marshmallows 1000g MIX608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Don Julio 70 Cristalino, 40%, Mexiko3 910 271,57 Kč/1l
2 737,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuracjusz Beskidzki Sport Neperlivá voda 0,5 lJednorázové781,00 Kč/1l
390,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kuracjusz Beskidzki – neperlivá voda 0,5 lJednorázové775,56 Kč/1l
387,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Cuervo Especial Reposado Spirituosen (1 x 0,7 l)
870,87 Kč/1l
609,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herradura Reposado Tequila | 40 % obj. | 0,7 l
3 856,14 Kč/1l
2 699,30 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

El Jimador Reposado Tequila | 38 % obj. | 0,7 l
1 911,89 Kč/1l
1 338,32 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jose Cuervo Especial Tequila Silver 38 Prozent Flasche 700ml
871,21 Kč/1l
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jose Cuervo Especial Silver 38 % obj.
763,97 Kč/1l
763,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Julio Blanco Tequila, Spirituose, Flasche, Alkohol, 38 %, 700 ml, 768155
1 892,61 Kč/1l
1 324,83 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Olmeca Tequila Gold 35 % ABV 0,7 l
1 543,17 Kč/1l
1 080,22 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Sierra Tequila Añejo Imported Mexico 40%, 700ml
1 760,46 Kč/1l
1 232,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Antiguo Silver 100% Agave 0,7 litru
1 956,84 Kč/1l
1 369,79 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Don Julio Añejo Tequila, Spirituose, Flasche, Alkohol, 38 %, 700 ml, 768218
2 322,83 Kč/1l
1 625,98 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Rooster Rojo REPOSADO Tequila 100% Agave 38% obj. 0,7l
2 544,99 Kč/1l
1 781,49 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Agavita Tequila Blanco svěží a ovocná tequila 700ml
608,10 Kč/1l
425,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kah Tequila Blanco 40% obj. 0,7l
3 618 728,70 Kč/1l
2 533,11 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Olmeca Altos Tequila Reposado 100% Agave 38% obj. 0,7l
2 129,51 Kč/1l
1 490,66 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SALITOS TEQUILA. Je to třída sama pro sebe a pro každého, kdo si ji vychutná.
Pálenka SALITOStequila, lisovaná ze sluncem políbené modré agáve Weber, přenáší zemitý, citronově svěží charakter světoznámé oblasti Jalisco v Mexiku přímo na jazyk znalce! Nefalšovaný charakter, bezkonkurenční chuť. Tento "pravý typ" se ohlíží za dlouhou historií - a do růžové budoucnosti. Ať už jako stříbrná nebo zlatá odrůda.
Tento ušlechtilý destilát se vyrábí pomalým a otevřeným kvašením z agáve, které zrálo osm let.
Salitos Tequila Gold 38% Vol. - Tequila Blanco - Výrobce / distributor: MBG International Premium Brands GmbH, Oberes Feld 13, 33106 Paderborn 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1220 g
- Obsah alkoholu
- 38 % vol.
- Potravinářský podnik
- MBG International Premium Brands GmbHOberes Feld 13, 33106 Paderborn
- Prodejní název
- Tequila Blanco
- Výrobce
- Salitos
- Země původu
- Mexiko
- Číslo produktu
- 871965
- Kód EAN
- 4025127090860
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1220 g
- Obsah alkoholu
- 38 % vol.
- Potravinářský podnik
- MBG International Premium Brands GmbHOberes Feld 13, 33106 Paderborn
- Prodejní název
- Tequila Blanco
- Výrobce
- Salitos
- Země původu
- Mexiko
- Číslo produktu
- 871965
- Kód EAN
- 4025127090860
K tomu se hodí také

Salitos Tequila Silver Mexiko | 38 % obj. | 0,7 l
775,96 Kč/1l
543,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

El Jimador Reposado Tequila | 38 % obj. | 0,7 l
1 911,89 Kč/1l
1 338,32 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Kuyper Peachtree, Broskev, 20%
882,56 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
958,13 Kč/1l
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cuervo Especial Reposado Spirituosen (1 x 0,7 l)
870,87 Kč/1l
609,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
521,10 Kč/1l
364,77 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
494,94 Kč/1l
346,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olmeca Tequila Silver 35 % ABV 0,7 l
1 399,29 Kč/1l
979,50 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Herradura Reposado Tequila | 40 % obj. | 0,7 l
3 856,14 Kč/1l
2 699,30 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bowmore 12 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
3 838,16 Kč/1l
2 686,71 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Monin sirup COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l
628,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

CampFeuer Kempingový stůl pro 6 osob | 150 x 80 cm | skládací, výškově nastavitelný
2 433,28 Kč
Prodejce: CS-Trading

Nega Fulo Cachaca | 41,5 % obj. | 0,7 litru
844,20 Kč/1l
590,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,22 Kč/1l
335,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monopoly , Stolní hra, Rodinný, 8 rok/roky, Rodinná hra
1 263,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Relativně neznámá alternativa
Byl jsem nadšený. Skvělá alternativa k Sierra Tequile. Moje nejlepší kamarádka pije pouze tequilu a tequila Salito ji také pozitivně překvapila.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tequila, prosím
Obvykle nejsem fanouškem tequily, ale tahle mě přesvědčila o opaku.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Don Julio 70 Cristalino, 40%, Mexiko
2 737,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 910 271,57 Kč/1l

Corralejo Tequila Reposado | 38 % obj. | 0,7 l



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 345,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 922,23 Kč/1l

Sierra Tequila Añejo Imported Mexico 40%, 700ml
1 232,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 760,46 Kč/1l

Cuervo Especial Reposado Spirituosen (1 x 0,7 l)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
609,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
870,87 Kč/1l

Jose Cuervo Especial Silver 38 % obj.
763,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
763,97 Kč/1l

Salitos Tequila Silver Mexiko | 38 % obj. | 0,7 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
543,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
775,96 Kč/1l

Salitos Tequila Gold Mexiko | 38 % obj. | 0,7 litru



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
543,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
775,96 Kč/1l

Jose Cuervo Especial Tequila Silver 38 Prozent Flasche 700ml
609,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
871,21 Kč/1l

Agavita Tequila Blanco svěží a ovocná tequila 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
608,10 Kč/1l