4,8



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s keratinem, hydratační, silné nehty, jemné ruce1 629,90 Kč/1l
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Krém na ruce a nehty - 100 ml | MARTINA GEBHARDT6 327,00 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Č.52 - Krém na ruce 75ml5 955,73 Kč/1l
446,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bochko krm na opruzeniny 50 ml.4 360,00 Kč/1l
218,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LittleFarm

Biofresh Krm na ruce s rovm olejem a Q10 (50ml), 42496
112 920,00 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Bulfresh - Krém na ruce Rose 75 ml s Q10, vitamínem E a B5
1 000,13 Kč/1l
75,01 Kč
Prodejce: RosesOils

BRUBAKER Cosmetics dárková sada krémů na ruce - 6 balení pro suché, drsné a popraskané ruce - hydratační krém s ureou a bambuckým máslem - pečující krém
972,17 Kč/1l
174,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Bulfresh - Levandulový krém na ruce BIO 75 ml
1 274,40 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

Eveline Nawilżający Balsam do rąk Sweet Coconut, 50 ml
5 581 375,14 Kč/1kg
446,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

3 x vazelínový krém na ruce Zdravé ruce a silnější nehty 75 ml každý s keratinem Vyživené ruce
1 400,71 Kč/1l
315,16 Kč
Prodejce: HyKos

Apivita Intenzivn hydratan krm na ruce
3 290,40 Kč/1l
261,85 Kč
-97,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
164,52 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

7suns 97organický krém na ruce 75ml
1 853,33 Kč/1l
139,00 Kč
Prodejce: TanningParadise

Hyaluronový balzám na ruce 50 ml
3 121,61 Kč/1kg
193,54 Kč
Prodejce: apohealth

Handsan Krém na ruce Urea 90ml
688,44 Kč/1l
61,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krém na ruce Jurlique Rose
8 933,12 Kč/1l
1 116,64 Kč
Prodejce: somnia24

Krém na ruce Jurlique Rose
10 213,25 Kč/1l
408,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dermasence Adtop krém na ruce 50 ml
3 993,40 Kč/1l
199,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Eudermin Hydratační krém na ruce 100ml
2 874,60 Kč/1l
287,46 Kč
Prodejce: somnia24

Ochranný měsíčkový balzám na ruce 75ml
1 613,47 Kč/1l
121,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Obsahuje přírodní růžovou vodu, která má antibakteriální a zklidňující účinky. Díky mandlovému oleji, glycerinu, měsíčkový a rozmarýnový extraktu je pokožka rukou intenzivně ošetřena, zjemněná a chráněna před nepříznivými vlivy. Tento krém poskytuje unikátní pocit komfortu a obnovuje elasticitu suché a namáhané pokožky rukou.
Růžová voda je vodní destilát z čerstvých lupenů růže damascénské, která se pro své výrazné antibakteriální účinky nemusí stabilizovat žádnými konzervačními látkami.
Bulharsko patří mezi dvou největších producentů oleje z růží na světě, který se používá při přípravě prakticky všech světoznámých parfémů. Jeho vysokou kvalitu dává jedinečná mikroklima, složení půdy a ekologická čistota regionu v Údolí růží při Kazanlaku. Růžový olej se tak stal tekutým zlatem Bulharska a dělá skvělé jméno zemi po celém světě. Unikátní léčivé účinky růžového oleje a růžové vody jsou známé od dávných dob a úspěšně se používají k výrobě kosmetických produktů.
Výrobky přírodní růžové kosmetiky čistí a osvěžují pokožku, podporují její hydrolipidový vyvážení, stimulují regeneraci buněk, léčí a odstraňují zánětlivé procesy. Mají antioxidační efekt a zpomalují proces stárnutí pleti a tvorby vrásek. Všechny tyto výrobky jsou charakteristické nádhernou smyslnou vůní bulharské damascénské růže.
Účinné látky:
- esenciální růžový olej
- mandlový olej
- výtažek měsíčku lékařského
- výtažek z rozmarýnu
- glycerin
vlastnosti:
- chrání pokožku rukou
- zjemňuje
- hydratuje
- dodává pokožce hebkost
- neobsahuje parabeny
Použití: aplikujte dle potřeby několikrát denně. Krém naneste v přiměřeném množství a vmasírujte do pokožky rukou.
Upozornění: Na venkovní použití. Vyhýbejte se kontaktu s očí. Uchovávat mimo dosah dětí.
Země původu: EU.
Růžový krém na ruce 75 ml | Rose of Bulgaria Krém na ruce s přírodní růžovou vodou má antibakteriální a zklidňující účinky. Výtažky z glycerinu, měsíčku lékařského a rozmarýnu intenzivně vyživují pokožku rukou, zjemňují ji a chrání před škodlivými vlivy počasí. Ricinový a kokosový olej navíc skvěle regenerují povrch pokožky a nehtů. Použití: Naneste malé množství krému na ruce a jemně jej vmasírujte do pokožky, soustřeďte se na ruce a nehty. Krém můžete používat podle potřeby v průběhu celého dne, zejména po každém mytí rukou. Složení výrobku/INCI:
- Hmotnost
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Přírodní růžová voda
- Výrobce
- Biofresh
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3800200962668
- Hmotnost
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Přírodní růžová voda
- Výrobce
- Biofresh
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3800200962668
K tomu se hodí také

Biofresh Tusfrd Gel Rzss 330Ml, 30731
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Tělové mléko z růžové vody Rose of Bulgaria 330 ml
294,82 Kč/1l
97,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Balzm na rty z rov vody (5ml), 30738
14 276,00 Kč/1l
71,38 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 461,60 Kč/1l
241,43 Kč
-18,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
223,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Denní zklidňující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Day Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Krm na ruce s rovm olejem a Q10 (50ml), 42496
112 920,00 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Pleťový krém z růžové vody proti stárnutí s koenzymem Q10 (50ml), 49682
3 847,40 Kč/1l
192,37 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Non krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Noční vyživující krém s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Night Cream) 50 ml
2 879,40 Kč/1l
143,97 Kč
Prodejce: RosesOils

Přírodní růžová voda s pumpičkou Rose of Bulgaria 230 ml
499,74 Kč/1l
114,94 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Denn krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,80 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Tekut mdlo s rovou vodou s dvkovaem (300ml), 49609
318,60 Kč/1l
95,58 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Drkov sada (mal) sprchov gel, rov mdlo a denn krm Rose of Bulgaria
1 479,92 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: RosesOils

Sprchový gel Biofresh Rose of Bulgaria, 3 x 330 ml
391 070,72 Kč/1l
387,16 Kč
Prodejce: RosesOils

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Biofresh Rose of Bulgaria Haar ampon 330ml & Seife 100g & Krm na ruce 75ml
866,91 Kč/1l
351,10 Kč
Prodejce: Emerosa

Biofresh Rose of Bulgaria Badesalz 360 g
332,72 Kč/1kg
119,78 Kč
Prodejce: RosesOils

Ard Al Zaafaran Ana Al Malikah I Am The Queen - parfémovaná voda 100 ml
5 201,20 Kč/1l
520,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Biofresh Rose of Bulgaria on krm s rovou vodou 25 ml
5 605,67 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Mýdlo na ruce Rose Bouquet 50 gr Rose of Bulgaria
1 085,77 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Šampon na vlasy 3 x 330 ml Rose of Bulgaria
391,07 Kč/1l
387,16 Kč
Prodejce: RosesOils

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

parfém s růžovým olejem Regina Roses 50 ml
6 733,80 Kč/1l
336,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rose Natural of Bulgaria krém na obličej a tělo s růžovou vodou bez parabenů 300ml
560,57 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Prodn rov voda Rose of Bulgaria 100 ml
82,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

Biofresh - zpevujc tlov krm s 10 organickmi oleji 300 ml Rose of Bulgaria
1 245,00 Kč/1l
373,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - Rosen Parfum 25 ml Rose of Bulgaria
8 663,60 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: RosesOils
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%8% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
8%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý krém s příjemnou vůní růží
Velmi pěkný krém s příjemnou vůní. Rychle se také vstřebává a nezanechává ruce mastné. Skvělý výrobek.
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Koupeno jako dárek
Bude rozdáno na Velikonoce jako 3dílná sada, mýdlo, krém na ruce a obličej.
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně růže
Příjemná na pokožce s nádherně jemnou vůní růže
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krém je skvělý.
S oběma krémy jsem spokojená a budu objednávat další.
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Líbí se mi to
Neuvěřitelně krásně voní po růžích.
Ohodnoceno dne 13. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Rychle se vstřebává.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s ovsem, hydratace, silné nehty, jemné ruce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
129,99 Kč
-19,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 109,90 Kč/1l

Vaseline | Intensive Care 100ml - krém na ruce, s keratinem, hydratační, silné nehty, jemné ruce



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 629,90 Kč/1l

Satin Hands Set White Tea & Citrus Hand Softener
1 326,48 Kč
Prodejce: lithuaniashop
2 652,96 Kč/1kg

Sisley Sisleya L'Integral - Krém na stárnutí rukou, 75ml
2 713,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
36 179,20 Kč/1l

Health&Beauty Intenzivní krém na ruce a nehty z černého bahna 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 570,40 Kč/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Intenzivní Krém pro Ruce 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 504,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
15 045,70 Kč/1l

Krém na ruce a nehty - 100 ml | MARTINA GEBHARDT
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 327,00 Kč/1l

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
964,78 Kč
Prodejce: apohealth
964 779,95 Kč/1l

Obnovující krém na ruce Sisley Reparatice
1 479,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders
19 729,73 Kč/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
420 263,64 Kč/1kg

Č.52 - Krém na ruce 75ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
446,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 955,73 Kč/1l

Health&Beauty multivitaminový ošetřující krém na ruce pro muže 200 ml
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,15 Kč/1l

Lirene Vyhlazující krém na ruce 75 ml
462,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 173,07 Kč/1l

Basis Sensitiv – Krém na ruce, 75 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,13 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 308,40 Kč/1l

Kamill Classic, Krémová, Suchá pokožka, Hydratující, 30 ml, 1 kusů
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
14 598,00 Kč/1l

Bettys Aloe Vera gel 92% na tělo, obličej a ruce 300ml
499,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
14 966,67 Kč/1l

Byredo Gypsy Water krém na ruce 30 ml UNISEX
1 137,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders
37 902,00 Kč/1l

Beauty Formulas Maska na dłonie z olejkiem kokosowym, 1 para
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 672 500,06 Kč/1kg

Bochko krm na opruzeniny 50 ml.
218,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
4 360,00 Kč/1l

Sudocrem Antiseptický hojivý krém 60 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(75)Počet hodnocení: 75
389,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
5 571,29 Kč/1kg