5,0



Na základě 8 hodnocení
Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli
9%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje Hop-Sport_CZ
Slevu poskytuje Hop-Sport_CZ
2 100,00 Kč
Cena bez poukazu: 2 100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 911,00 Kč-8%
175,00 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 30 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
COSTWAY Trap Bar včetně zámků pro dřepy, mrtvé tahy, zvedání ramen, šestihranná tyč s nosností až 226 kg176,94 Kč/1kg
2 830,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Další informace o reklamě
Hop-Sport Olympia SZ bar 50 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, chromovaná - tyč na činky s pružinovými úchyty172,00 Kč/1kg
1 720,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport olympijská činka 50 mm - činka dlouhá 50 cm, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka s pružinovými zámky223,73 Kč/1kg
1 320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Sada činek Hop-Sport - tyč na činku 167 cm, tyč SZ 120 cm - chromovaná a s vroubkováním Ø 30 mm171,00 Kč/1kg
1 539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
111,00 Kč/1kg
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Physionics Činková chromovaná tyč 120 cm + hvězdicové zámky
159,38 Kč/1kg
1 036,00 Kč
-207,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
828,80 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30 mm činka - 40 cm činka, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka se závitem a hvězdicovým uzávěrem
196,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

MOVIT Profesionální chromovaná hřídel 120 cm, 7,9 kg
218,96 Kč/1kg
1 467,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací tyč 180 cm, 30 mm, včetně pojistných uzávěrů
42,06 Kč/1kg
661,00 Kč
-198,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
462,70 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports pojistné uzávěry, 2 kusy, pružinové, 30/31 mm
2 090,00 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Činka s pružinovým zámkem 150 cm
115,13 Kč/1kg
921,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada kompozitních činek 2x1 KG ENERO FIT
129,65 Kč/1kg
129,65 Kč
Prodejce: Enero

Činka Hop-Sport 52 cm - pochromovaná činka s vroubkovaným povrchem, závit s hvězdicovým uzávěrem - Ø 30 mm dutá ocel
372,50 Kč/1kg
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

GORILLA SPORTS® Trapová tyč - Olympia 50 mm, max. zatížení 270 kg, se 2 pružinovými zámky, chromovaná, s vroubkováním - Olympijská šestihranná tyč, Olympijská šestihranná tyč, Tricepsová tyč
156,16 Kč/1kg
4 252,00 Kč
-348,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 904,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, pochromovaná - tyč na činky se závitem a hvězdicovým upevněním
105,57 Kč/1kg
739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SPORTNOW Stojan na činky, dvoustupňová polička na činky, nosnost až 270 kg
1 827,81 Kč
-414,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 413,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Gorilla Sports Činková tyč chromová, černá, 130 cm
255,89 Kč/1kg
659,00 Kč
-198,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
460,60 Kč
Prodejce: Kokiska

Činka, značka Gorilla Sports, délka 170 cm, chromovaná, průměr 30/31 mm
116,20 Kč/1kg
1 162,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Diagonální posilovač tricepsů s hvězdicovým zapínáním
116,58 Kč/1kg
1 399,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hop-Sport profesionální olympijská činka a činka SZ tyč Ø 50 mm
Tyče na činky (Ø 50) na výběr: Tyč na kroucení SZ, super SZ tyč na kroucení, tyč na činku, tyč na činku
Trénovat jako olympijský profesionál je přáním mnoha lidí a nemusí to nutně zůstat jen snem. Vůle a potřebná motivace by měly vycházet z vás samotných, ale my v Hop-Sportu vám k tomu dodáme vybavení přímo domů. Olympijská činka je standardním vybavením profesionálních kulturistů. Je ideální pro cviky, jako jsou bench press, mrtvé tahy, dřepy, veslování a mnoho dalších. Díky vnějšímu průměru 50 mm je silnější než běžné činky. Příčně vroubkované úchopové plochy o průměru 30 mm se pohodlně drží v ruce, což také masivně zvyšuje bezpečnost při tréninku. Kluzná a jehlová ložiska zajišťují snadný pohyb závaží při zvedání a spouštění. K upevnění závaží na samotnou činku slouží speciálně vyvinuté pružinové západky. Pevně drží a zabraňují vyklouznutí závaží i při impulzivním tréninku.
Upozorňujeme, že vnitřní průměr otvoru ch závaží musí být minimálně 51 mm!
Technické údaje
tyč činky
- Délka: 50 cm
- Hmotnost: 6 kg
- Průměr vroubkované plochy: 30 mm
- Průměr držáku kotouče: 50 mm
- Délka držáku kotouče: 2 x 16 cm
- Vnitřní rozměry: 15 cm
- Maximální zatížení: 100 kg
- Včetně dvou pružinových zámků
Dlouhá činka
- Délka: 165 cm
- Hmotnost: 14 kg
- Průměr vroubkované plochy: 30 mm
- Průměr držáku kotouče: 50 mm
- Délka držáku kotouče: 2 x 24 cm
- Délka vroubkování: 2 x 20 cm
- Vnitřní rozměry: 104 cm
- Maximální zatížení: 320 kg
- Včetně dvou pružinových zámků
SZ tyč
- Délka: 120 cm
- Hmotnost: 10 kg
- Průměr vroubkované plochy: 30 mm
- Průměr držáku kotouče: 50 mm
- Délka držáku kotouče: 2 x 17 cm
- Délka vroubkování: 2 x 20 cm
- Vnitřní rozměry: 82,5 cm
- Maximální zatížení: 320 kg
- Včetně dvou pružinových zámků
SuperSZ tyč
- Délka: 120 cm
- Hmotnost: 10 kg
- Průměr vroubkované plochy: 30 mm
- Průměr držáku kotouče: 50 mm
- Délka držáku kotouče: 2 x 17 cm
- Délka vroubkování: 2 x 25 cm
- Vnitřní rozměry: 82,5 cm
- Maximální zatížení: 320 kg
- Včetně dvou pružinových zámků
- Barva
- Stříbrná
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 1.65 m
- Hmotnost
- 12 kg
- Kód EAN
- 5902308221055
- Číslo produktu
- 2704
- Barva
- Stříbrná
- Výrobce
- Hop-Sport
- Délka
- 1.65 m
- Hmotnost
- 12 kg
- Kód EAN
- 5902308221055
- Číslo produktu
- 2704
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg
123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 10 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky sada činek 50/51 mm otvor 4x2,5 kg
111,90 Kč/1kg
1 119,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
29,73 Kč/1kg
892,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada úchopů, 2 kusy
781,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport Olympia SZ bar 50 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, chromovaná - tyč na činky s pružinovými úchyty
172,00 Kč/1kg
1 720,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport olympijská činka 50 mm - činka dlouhá 50 cm, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka s pružinovými zámky
223,73 Kč/1kg
1 320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 40 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky sada činek 50/51 mm otvor 2x20 kg
92,50 Kč/1kg
3 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Prémiová sada černých podlahových rohoží
681,44 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Gorilla Sports: Sada plastových kotoučů, 4 kusy po 2,5 kg, 4 kusy po 5 kg
33,60 Kč/1kg
1 008,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Diagonální posilovač tricepsů s hvězdicovým zapínáním
116,58 Kč/1kg
1 399,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT Stojan na činkové kotouče Stojan na činkové kotouče Odkládací plocha pro činkové kotouče do 250 kg
272,40 Kč/1kg
2 043,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů, 2 x 10 kg
36,85 Kč/1kg
737,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS Sada kotoučů, plast, 2 kusy po 15 kg, průměr 50/51 mm
32,30 Kč/1kg
969,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT Šestihranné gumové činky 10 kg, sada 2 ks
1 529,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Čínka A91-020V01, 12,6 kg
1 029,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Gorilla Sports Činkový kotouč Olympia, plast, 10 kg
43,90 Kč/1kg
439,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 50 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 2x25 kg
92,00 Kč/1kg
4 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Nastavitelná posilovací lavice
2 129,00 Kč
-218,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 911,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Gorilla Sports rukojeť s otočným kloubem, chrom
588,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT® Šestihranná gumová činka 12,5 kg sada 2 kusů
1 849,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Kotouče na činky - 50 mm, 5 kg, jednotlivě, lité železo, guma - nárazové kotouče, závaží na činky, olympijské, kotouče, závaží
271,00 Kč/1kg
1 355,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů 2 x 5 kg
40,10 Kč/1kg
401,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotouč Olympia, plast, 5 kg
62,84 Kč/1kg
301,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MAXXUS hyperextenční trenažér zad - nastavitelný, do 150 kg - trenažér břicha, římská lavice s fixací nohou - fitness vybavení pro domácnost
3 473,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport Olympia super SZ bar 50 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, chromovaná - tyč na činky s pružinovými zámky
199,00 Kč/1kg
1 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Činka Hop-Sport Olympia 165 cm
Rychlé dodání a bezpečné zabalení. Činka je velmi kvalitní, také působí kvalitně, k dispozici jsou úchopové body. Ještě jednou mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 9. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Činka
Naprosto super tyč s kuličkovými ložisky. Perfektní pro crossový trénink, vzpírání atd. Žádný nedostatek !
Ohodnoceno dne 25. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Bar je jako v tělocvičně. Stabilní a pohodlná.
Ohodnoceno dne 21. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejvyšší cena - výkon
Špičkový poměr cena/výkon - naprosto dostačující pro domácí posilovnu
Ohodnoceno dne 10. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega bar
Velmi kvalitní činka. Super zpracovaná.
Ohodnoceno dne 4. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé
Rychlé dodání. Zboží nejvyšší kvality.
Ohodnoceno dne 27. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mpst-30 Zátěžová Deska 2 X 3 M 30 Mm Hms Premium
29 188,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 729,40 Kč/1kg

COSTWAY Trap Bar včetně zámků pro dřepy, mrtvé tahy, zvedání ramen, šestihranná tyč s nosností až 226 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 830,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH
176,94 Kč/1kg

Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
2 100,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
175,00 Kč/1kg

Hop-Sport Olympia super SZ bar 50 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, chromovaná - tyč na činky s pružinovými zámky



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 990,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
199,00 Kč/1kg

COSTWAY Trap Bar, 142 cm tyč na činku se 2 pružinovými zámky a skládací rukojetí, držák Hex Bar 26 cm, olympijská tyč na dřepy a mrtvé tahy
3 260,99 Kč
-220,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 040,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH
168,94 Kč/1kg

SucceBuy Bezpečnostní dřepovací tyč, nosnost 1 500 liber, průměr 32 mm, s opěrkami ramen a paží, ideální pro přední dřepy, výpady, rehabilitaci a terapii
6 366,99 Kč
-792,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 574,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Hop-Sport Olympia SZ bar 50 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, chromovaná - tyč na činky s pružinovými úchyty



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 720,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
172,00 Kč/1kg

Nastavitelné činky Rebel ACTIVE Chrome v kufříku, 30 kg, včetně tyče



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 750,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant

COSTWAY Trap Bar, 142 cm tyč se 2 pružinovými zámky a skládací rukojetí, šestihranná tyč, olympijská tyč pro dřepy a mrtvé tahy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 922,99 Kč
-273,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 649,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH
165,62 Kč/1kg

Sada činek Hop-Sport - tyč na činku 167 cm, tyč SZ 120 cm - chromovaná a s vroubkováním Ø 30 mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 539,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
171,00 Kč/1kg

Polyuretanová jednoručka HMS HPC 20 kg
3 054,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
152,72 Kč/1kg

Nástěnný držák Marbo Sport pro činky a zátěžové desky MH-S208
2 193,57 Kč
-448,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 745,00 Kč
Prodejce: MarboSport
363,54 Kč/1kg

Gymtek ColorLift, tyč na činky, 20 kg, nastavitelné: váhy: 2x 1,25 kg, 2x 2,5 kg, 2x 5 kg – pro cvičení, posilování
2 285,00 Kč
Prodejce: Nodium-Group
114,25 Kč/1kg

Hop-Sport olympijská činka 50 mm - činka dlouhá 50 cm, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka s pružinovými zámky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 320,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
223,73 Kč/1kg

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
999,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
111,00 Kč/1kg

Rebel RBA-2003-S Šikmá tréninková lavice 138 x 43 x 30 cm, černá
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
146,04 Kč/1kg

Hop-Sport Trap Bar 50 mm - Šestihranná tyč pro mrtvý tah se 2 pružinovými zámky a vroubkovanými úchyty - Šestihranná tyč s nosností až 250 kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 400,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
160,00 Kč/1kg

Tyč na činku Oliver Prime Pump



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,99 Kč
Prodejce: Sportlaedchen

SucceBuy Bezpečnostní tyč na dřepy, 700 librová fitness tyč na dřepy, nástavec s chrániči ramen a paží, průměr 28 mm



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 016,99 Kč
-971,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 045,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
101,29 Kč/1kg

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 150 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
789,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
93,93 Kč/1kg