5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
GymBeam | True Whey Caramel2 191,80 Kč/1kg
2 191,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Elektrický šejkr na protein My Water Bottle Automatický pohyb Vortex Tornado 450 ml odnímatelný Smart Mixer Cup407,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 346,80 Kč/1kg
1 731,40 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

nutri+ Vegan Natures Protein - Proteinový prášek bez sladidel - Neutrální 500 g
2 848,66 Kč/1l
1 424,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar SOY 90+ | 1kg sójového proteinového izolátu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Veganský proteinový prášek pro budování svalů | Vanilka
1 941,71 Kč/1l
1 941,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - veganský proteinový prášek s vysokým obsahem bílkovin Banánové mléko
2 149,88 Kč/1kg
2 149,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Mammut Nutrition - Syrovátkový protein - 1000 g sáček na zip, 1 x 1000 g sáček na zip, příchuť: cookies
1 883,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

nutri+ veganský proteinový prášek 6K, 1000 g plechovka
2 149,88 Kč/1kg
2 149,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Scitec Essentials Zinc 100 tablet a 25mg
6 564,18 Kč/1kg
263,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Weider prémiová syrovátka, čokoládový nugát, prášek, 2300g 9906
1 778,17 Kč/1kg
4 306,53 Kč
-216,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 089,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biotiva Vegan Protein Powder 900g z ekologického zemědělství
1 975,76 Kč/1kg
1 778,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Powerstar VEGAN PROTEIN POWDER 500 g | Bez sóji | Vícesložkový proteinový prášek s 10 superpotravinami | Ideální pro budování svalové hmoty | Vanilka
4 201,06 Kč/1l
2 100,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Optimální výkon s vynikající chutí
nutri+ Vegan 3K Protein je vícesložkový protein rostlinného původu a obsahuje více než 80 % bílkovin (sójový proteinový izolát, hrachový proteinový izolát a slunečnicový protein).
Neobsahuje živočišné složky (bez laktózy a mléčných bílkovin).
Vysoce kvalitní zdroje bílkovin podporují budování svalové hmoty a dodávají tělu zdravé bílkoviny. Díky výborné rozpustnosti ve vodě můžete ušetřit kalorie.
Náš protein se vyznačuje především nízkým obsahem cukru a tuku. Neobsahuje aspartam, konzervační látky a umělá barviva. Protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a BCAA, má optimální aminokyselinový profil a vysokou biologickou hodnotu.
Šejk je ideální po tréninku, protože silový trénink zvyšuje biosyntézu bílkovin a růst svalů. Náš proteinový prášek vás podpoří během tréninku - ať už budujete svaly, nebo jste ve fázi definice. Na rozdíl od běžných proteinových prášků se vyznačuje velmi dobrou snášenlivostí
- nejpřísnější standardy kvality (IFS a GMP)
- vyvinuto v Německu y na výživu
- velmi vysoký obsah bílkovin, nízký obsah tuku a cukru
- vhodný pro nízkosacharidovou a vysokoproteinovou dietu
- bez laktózy a mléčných bílkovin - ideální při intolerancích
- bez aspartamu, umělých barviv a konzervačních látek
- vysoká biologická hodnota - poskytuje všechny esenciální aminokyseliny
- s BCAA (leucin, isoleucin, valin) a také lysinem a argininem
- 100% rostlinný (bez laktózy, mléčných bílkovin a dalších živočišných produktů)
- rozpustný ve vodě (takže ušetříte více kalorií)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Výrobce
- Nutri-Plus
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Sójový proteinový izolát, nízkotučný kakaový prášek (13 %), aroma, hrachový proteinový izolát, slunečnicový protein, sladidlo (sukralóza)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty: na 100 g prášku v jedné porci (30 g v 350 ml) Energie 1514 kJ / 358 kcal 454 kJ / 107 kcal Tuky 3,8 g 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 0,5 g Sacharidy 4,5 g 1,4 g, z toho cukr 0 g 0 g Vláknina 7,3 g 2,2 g Bílkoviny 73 g 22 g Sůl3 2,4 g 0,72 g
- Doporučená spotřeba
- Nalijte 350–400 ml tekutiny do šejkru. Přidejte 3 odměrky (30 g prášku) a důkladně protřepejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Sportovci by měli proteinový prášek Nutri-Plus konzumovat do 2 hodin po tréninku.
- Potravinářský podnik
- Nutrition-Plus Germany e. K., Herrenwiesenring 19, 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Instantní proteinový prášek pro výrobu ochuceného nápoje. Se sladidly.
- Kód EAN
- 4260351434374
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Výrobce
- Nutri-Plus
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Sójový proteinový izolát, nízkotučný kakaový prášek (13 %), aroma, hrachový proteinový izolát, slunečnicový protein, sladidlo (sukralóza)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty: na 100 g prášku v jedné porci (30 g v 350 ml) Energie 1514 kJ / 358 kcal 454 kJ / 107 kcal Tuky 3,8 g 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,8 g 0,5 g Sacharidy 4,5 g 1,4 g, z toho cukr 0 g 0 g Vláknina 7,3 g 2,2 g Bílkoviny 73 g 22 g Sůl3 2,4 g 0,72 g
- Doporučená spotřeba
- Nalijte 350–400 ml tekutiny do šejkru. Přidejte 3 odměrky (30 g prášku) a důkladně protřepejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Sportovci by měli proteinový prášek Nutri-Plus konzumovat do 2 hodin po tréninku.
- Potravinářský podnik
- Nutrition-Plus Germany e. K., Herrenwiesenring 19, 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Instantní proteinový prášek pro výrobu ochuceného nápoje. Se sladidly.
- Kód EAN
- 4260351434374
K tomu se hodí také

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 346,80 Kč/1kg
1 731,40 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Powerstar SOY 90+ | 1kg sójového proteinového izolátu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Veganský proteinový prášek pro budování svalů | Vanilka
1 941,71 Kč/1l
1 941,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ veganes 3K Proteinpulver, 1000 g Dávka
2 095,80 Kč/1l
2 095,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Proteinový prášek 3K 1000 g – banán
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BEST Protein Shaker, černá černá Jedna velikost
925,05 Kč
-640,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,01 Kč
Prodejce: TR8

Fisher-Price 86138, Černá, Růžová, Bílá, Helma, Jízda na kole, 54 - 58 cm, Pěnový polystyren (EPS),
1 579,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 292,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

BioTech USA Tribooster 60 tablet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnk s obsahem extraktu z plod Tribulus terrestris
2 435,83 Kč/1kg
462,93 Kč
-36,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

HOP SPORT Power Tower hrazda a stanice na dipy, výškově nastavitelná, volně stojící, fitness zařízení pro domácnost, domácí posilovna, vybavení pro kalisteniku
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Hop-Sport_CZ

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
18 194,70 Kč
Prodejce: G-Electronics

Přikrývka 200 x 200 cm – celoroční přikrývka Prošívaná přikrývka prodyšná – přikrývka pratelná – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 941,50 Kč/1l
605,95 Kč
Prodejce: apohealth

Electrolux GR201S, Prachový sáček, Cylindrový, Modrá, Bílá, Papír, Syntetický, AEG, VX4
445,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Remington PG6030, černá, 0,2 mm, 1,6 cm, vousy, uši, nos, baterie, 40 min
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Teleskopická péřová prachovka se 3 hlavicemi do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická péřová prachovka Teleskopická rukojeť Ruční prachovka pro úzké prostory Šedá Retoo
278,99 Kč
-102,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
176,49 Kč
Prodejce: Retoo

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 127,12 Kč/1l
672,17 Kč
Prodejce: apohealth

Masážní přístroj na nohy s vyhříváním
1 349,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - veganský proteinový prášek - Slaný karamel
2 029,91 Kč/1l
2 029,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Scitec Nutrition BCAA 6400 375 tablet / BCAA aminokyseliny / Tabletov BCAA v pomru 2:1:1
1 383,04 Kč/1kg
822,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Záclona s univerzální stuhou (300 x 145 cm, vzor: Monique) – záclona z voálového žakáru s průsvitným krajkovým vzorem, propouští světlo, nenáročná na údržbu
248,88 Kč/1m
435,54 Kč
Prodejce: Bestlivings
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l