Barva:

Modrá, Bílá

MENNEKES 11031F, Typ F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP54, Univerzální, 220 - 230 V

532,25 Kč

plus 96,90 Kč za dopravu

út 8. září
Naše nejlepšínabídky
Nástěnné zásuvky a mnoho dalšího
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kopp 100502000, Typ F, CEE 7/4, Bílá, Duroplast, IP20, 250 V
Kopp 100502000, Typ F, CEE 7/4, Bílá, Duroplast, IP20, 250 V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
941,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro MENNEKES 10863, Typ F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP68, Univerzální, 230 V
MENNEKES 10863, Typ F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP68, Univerzální, 230 V
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 709,40 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro MENNEKES 11030, Bílá, IP54, 230 V, 16 A
MENNEKES 11030, Bílá, IP54, 230 V, 16 A
296,19 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro MENNEKES 4262, Typ F, 5P, Bílá, IP44, Univerzální, 400 V
MENNEKES 4262, Typ F, 5P, Bílá, IP44, Univerzální, 400 V
902,81 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro MENNEKES 1720, 3P, 6 h, Modrá, Šedá, IP44, 230 V, 16 A
MENNEKES 1720, 3P, 6 h, Modrá, Šedá, IP44, 230 V, 16 A
1 512,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Busch-Jaeger 4011395993316, 2 x Type F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
Busch-Jaeger 4011395993316, 2 x Type F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
863,87 Kč
Prodejce: muxx-io
Obrázek produktu pro MENNEKES 1366, 3P, Šrouby, Modrá, Bílá, IP44, 230 V, 16 A
MENNEKES 1366, 3P, Šrouby, Modrá, Bílá, IP44, 230 V, 16 A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
353,13 Kč
Prodejce: Preis-Zone
Obrázek produktu pro MENNEKES 1668, Přímý, 230 V, Modrá, Bílá, IP44, 1 kusů
MENNEKES 1668, Přímý, 230 V, Modrá, Bílá, IP44, 1 kusů
560,79 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro Busch-Jaeger 2083-0-0823, CEE 7/3, 2P+E, Modrá, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
Busch-Jaeger 2083-0-0823, CEE 7/3, 2P+E, Modrá, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
2 052,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Kopp 103556002, Typ F, Šedá, Bílá, Termoplastik, IP44, 250 V, 16 A
Kopp 103556002, Typ F, Šedá, Bílá, Termoplastik, IP44, 250 V, 16 A
1 988,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro MENNEKES 1797, 5P, 6 h, Šedá, Červená, IP44, 400 V, 32 A
MENNEKES 1797, 5P, 6 h, Šedá, Červená, IP44, 400 V, 32 A
1 016,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Busch-Jaeger 4011395079638, Typ F, 2P+E, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
Busch-Jaeger 4011395079638, Typ F, 2P+E, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 128,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Berker 47428982, Typ F, Bílá, Duroplast, IP20, 250 V, 16 A
Berker 47428982, Typ F, Bílá, Duroplast, IP20, 250 V, 16 A
1 602,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro MENNEKES 847, 3P, 6 h, Modrá, IP44, CE, VDE, 230 V
MENNEKES 847, 3P, 6 h, Modrá, IP44, CE, VDE, 230 V
777,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Busch-Jaeger 2601/6/20 EBW-53, Typ F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
Busch-Jaeger 2601/6/20 EBW-53, Typ F, 2P+E, Modrá, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 283,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro MENNEKES 4165, Šedá, IP44, 400 V, 16 A, 50 - 60
MENNEKES 4165, Šedá, IP44, 400 V, 16 A, 50 - 60
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 232,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro MENNEKES 9142, Červená, Bílá, IP67, 400 V, 16 A, 50 - 60
MENNEKES 9142, Červená, Bílá, IP67, 400 V, 16 A, 50 - 60
1 606,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro MENNEKES 5113A, Červená, Bílá, IP44, 400 V, 63 A
MENNEKES 5113A, Červená, Bílá, IP44, 400 V, 63 A
24 697,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Berker 41498989, Typ F, Bílá, Duroplast, IP20, 250 V, 16 A
Berker 41498989, Typ F, Bílá, Duroplast, IP20, 250 V, 16 A
611,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Busch-Jaeger 4011395094709, Typ F, 2P+E, Červená, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
Busch-Jaeger 4011395094709, Typ F, 2P+E, Červená, Bílá, IP44, 250 V, 16 A
1 393,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Typ zásuvky:
Typ F
Počet zásuvek:
1
Počet pólů:
2P+E
Chytrá zásuvka:
Ne
Wi-Fi:
Ne
Odolnost proti povětrnostním vlivům:
Ano
Barva:
Modrá, Bílá
Rám:
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP):
IP54
Pokoj:
Univerzální
Jmenovité napětí:
220 - 230 V
Stanovený proud:
16 A
Šířka:
75 mm
Hloubka:
44 mm
Výška:
75 mm
Hmotnost:
60 g
Počet kusů v balení:
1 kusů


Mennekes Schuko zásuvka pro povrchovou montáž 11031F

Výrobce
:Mennekes
Označení
:Schuko zásuvka pro povrchovou montáž 75x75 modrá
Typ
:11031F
Provedení
:Zásuvka CEE 7/3 (typ F)
Materiál
:Plast
Kvalita materiálu:
Termoplast
Bezhalogenový
:ano
Rozměr příruby
:75x75 mm
S odklopným krytem
:ano
Stupeň krytí (IP)
:IP54
Stupeň krytí (NEMA
):jiný
Směr zástrčky
:přímý
Technika připojení
:šroubová svorka
Barva:
Šroub:modrá
Počet pólů
:2
Jmenovitý proud
:16 A
Jmenovité napětí
:230 V
Pro "ztížené podmínky" (dle VDE)
:ne

Mennekes Schuko zásuvka pro povrchovou montáž 11031F: další podrobnosti

16A2P+E 230V ochranný kontakt modrá IP54 pro stacionární použití Německá standardní příruba s výklopným krytem 75 x 75, otvor pro šroubovou svorku 60 x 60 a kabelový vstup zespodu

Dodáváno v demontu: Mennekes Schuko zásuvka pro povrchovou montáž 75x75 modrá 11031F, Balení: 1 ks, EAN: 4015394259145

Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Provedení SCHUKO, Materiál Plast, Kvalita materiálu Termoplast, Neobsahující halogeny ano, Rozměr příruby 75x75 mm, Se sklopným víkem ano, Krytí (IP) IP54, Třída ochrany (NEMA) ostatní, Směr zasouvání rovné, Technika připojení Š roubová svorka, Barva modrá, Počet pólů 2, Jmenovitý proud 16 A, Jmenovité napětí 230 V, Pro „ztížené podmínky“ (dle VDE) ne
Délka
0.044 m
Hmotnost
0.06 kg
Typ zástrčky
F
Barva
Modrá
Bílá
Počet kusů
1
Počet zásuvek
1
Kód EAN
4015394259145
Číslo produktu
11031F
Výrobce
MENNEKES

Délka
0.044 m
Hmotnost
0.06 kg
Typ zástrčky
F
Barva
Modrá
Bílá
Počet kusů
1
Počet zásuvek
1
Kód EAN
4015394259145
Číslo produktu
11031F
Výrobce
MENNEKES
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Porcelánová retro zásuvka pod omítku, 2-kanálová, vše v jednom, řada SET PR1 bílá
Porcelánová retro zásuvka pod omítku, 2-kanálová, vše v jednom, řada SET PR1 bílá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 490,00 Kč
Prodejce: HAVA
Obrázek produktu pro Sada vypínačů a zásuvek pro rodinné domy McPower Flair 95dílná bílá
Sada vypínačů a zásuvek pro rodinné domy McPower Flair 95dílná bílá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
6 154,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Hager G2744, Černá, Polyamid, 70 mm, 1 kusů
Hager G2744, Černá, Polyamid, 70 mm, 1 kusů
932,48 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro Elso kombinovaná nástěnná zásuvka, CEE 16A 5p, 2x SSD nat, IP44, 1 ks.
Elso kombinovaná nástěnná zásuvka, CEE 16A 5p, 2x SSD nat, IP44, 1 ks.
888,45 Kč
Prodejce: muxx-io
Obrázek produktu pro CEE nástěnná zásuvka/zásuvka s ochranným kontaktem, 5 pólů, 16 A
CEE nástěnná zásuvka/zásuvka s ochranným kontaktem, 5 pólů, 16 A
957,68 Kč
-106,90 Kč
850,78 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Zásuvka pod omítku s jednou zásuvkou 2P+E SCHNEIDER ASFORA
Zásuvka pod omítku s jednou zásuvkou 2P+E SCHNEIDER ASFORA
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
85,00 Kč
Prodejce: reeline_cz
Obrázek produktu pro Chytrá zástrčka pro Ecoflow Powerstream
Chytrá zástrčka pro Ecoflow Powerstream
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
3 230,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
Obrázek produktu pro Busch-Jaeger 2013-0-4458, CEE 7/3, 2P+E, Platinová, 250 V, 16 A, 70 mm
Busch-Jaeger 2013-0-4458, CEE 7/3, 2P+E, Platinová, 250 V, 16 A, 70 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
4 445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
Obrázek produktu pro Zapuštěná podlahová zásuvka - dvoucestná zásuvka s USB a typem C, vodotěsná, nerezová krabička, skrytá vestavěná zásuvka pro montáž na podlahu
Zapuštěná podlahová zásuvka - dvoucestná zásuvka s USB a typem C, vodotěsná, nerezová krabička, skrytá vestavěná zásuvka pro montáž na podlahu
1 402,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Chytrá zásuvka Shelly Plug S Mtr Gen3 12A (bílá)
Chytrá zásuvka Shelly Plug S Mtr Gen3 12A (bílá)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
673,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro ChiliTec Feuchtraum Doppel-Steckdose, IP44 250V AC / 16A, inkl. AP-Rahmen, grau
ChiliTec Feuchtraum Doppel-Steckdose, IP44 250V AC / 16A, inkl. AP-Rahmen, grau
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
101,05 Kč
Prodejce: eu-bay_de
Obrázek produktu pro Podlahová zásuvka, IP44, nerezová ocel, 3680W
Podlahová zásuvka, IP44, nerezová ocel, 3680W
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 15
725,57 Kč
-35,58 Kč
689,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro MENNEKES 9142, Červená, Bílá, IP67, 400 V, 16 A, 50 - 60
MENNEKES 9142, Červená, Bílá, IP67, 400 V, 16 A, 50 - 60
1 606,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro greate 3x přepínatelná zásuvka s vypínačem 1gang - vypínač zásuvky Schuko, adaptérová zástrčka s vypínačem
greate 3x přepínatelná zásuvka s vypínačem 1gang - vypínač zásuvky Schuko, adaptérová zástrčka s vypínačem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
1 076,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Zásuvková lišta do stolní desky s USB porty typu A a C, typ F, pro psací stůl
Zásuvková lišta do stolní desky s USB porty typu A a C, typ F, pro psací stůl
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 184,83 Kč
Prodejce: livingpoint24
Obrázek produktu pro AP-FR zásuvka, uzavřená, zelená
AP-FR zásuvka, uzavřená, zelená
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 349,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Modulární zásuvka 69575 1cestná FR AP Plexo IP44 šedá 069575
Modulární zásuvka 69575 1cestná FR AP Plexo IP44 šedá 069575
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
226,95 Kč
Prodejce: muxx-io
Obrázek produktu pro Venkovní zásuvky EU IP66 Vodotěsné Zásuvky pro povrchovou montáž odolné proti vlhkosti Zásuvky na stěnu S krytem Spínač, 10M
Venkovní zásuvky EU IP66 Vodotěsné Zásuvky pro povrchovou montáž odolné proti vlhkosti Zásuvky na stěnu S krytem Spínač, 10M
1 543,54 Kč
8% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Zásuvkový prvek Piccolino 2 výsuvné zásuvky VDE Schuko černé
Zásuvkový prvek Piccolino 2 výsuvné zásuvky VDE Schuko černé
4 114,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Zásuvka Schuko s jednou zásuvkou pro montáž na povrch IP44 barva hnědá odolná proti vlhkosti HERMES
Zásuvka Schuko s jednou zásuvkou pro montáž na povrch IP44 barva hnědá odolná proti vlhkosti HERMES
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
391,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Telekom SmartHome Starter Paket, Bílá, Kabelový a bezdrátový, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 10 W, 3,6 W
Telekom SmartHome Starter Paket, Bílá, Kabelový a bezdrátový, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 10 W, 3,6 W
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
3 294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart
Obrázek produktu pro Zásuvka pro povrchovou montáž trojitá zásuvka trojitá zásuvka odolná proti vlhkosti IP44 černá řada BETA
Zásuvka pro povrchovou montáž trojitá zásuvka trojitá zásuvka odolná proti vlhkosti IP44 černá řada BETA
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
517,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elecify
Obrázek produktu pro Bettizia rozdělovač napájení pro staveniště rozdělovač napájení pro montáž na stěnu rozdělovač CEE zásuvka IP44 pro staveniště 1X16A 2x230V S LS
Bettizia rozdělovač napájení pro staveniště rozdělovač napájení pro montáž na stěnu rozdělovač CEE zásuvka IP44 pro staveniště 1X16A 2x230V S LS
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 483,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stratusax
Obrázek produktu pro Vodotěsná venkovní zásuvka IP66 s vypínačem, vodotěsná rozvodná krabice, dvojitá venkovní zásuvka pro kuchyň, koupelnu, garáž, bazén a zahradu
Vodotěsná venkovní zásuvka IP66 s vypínačem, vodotěsná rozvodná krabice, dvojitá venkovní zásuvka pro kuchyň, koupelnu, garáž, bazén a zahradu
584,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Edge
Obrázek produktu pro Zapuštěná zásuvka Kuchyňská černá přihrádka [ 3x240V ] MB3
Zapuštěná zásuvka Kuchyňská černá přihrádka [ 3x240V ] MB3
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
1 157,35 Kč
Prodejce: Prima-Online
Obrázek produktu pro dvoucestná zásuvka pro povrchovou montáž, IP44, černá, HERMES
dvoucestná zásuvka pro povrchovou montáž, IP44, černá, HERMES
172,58 Kč
Prodejce: EL-MARO
Obrázek produktu pro Jednoduchá uzemněná zásuvka, IP44 hnědá HERMES 0321-06 ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Jednoduchá uzemněná zásuvka, IP44 hnědá HERMES 0321-06 ELEKTRO-PLAST NASIELSK
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
103,50 Kč
Prodejce: EL-MARO
Obrázek produktu pro Inteligentne Gniazdko Wifi Sonoff S60Tpf
Inteligentne Gniazdko Wifi Sonoff S60Tpf
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
548,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Zástrčka Zásuvka 16A 2P+E 230V IP68 Schuko Hermetic 8307
Zástrčka Zásuvka 16A 2P+E 230V IP68 Schuko Hermetic 8307
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
323,89 Kč
Prodejce: Preis-Zone
Obrázek produktu pro Berker 10116089, Bílá, Bezšroubový, Berker, 1 kusů
Berker 10116089, Bílá, Bezšroubový, Berker, 1 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
158,12 Kč
Prodejce: muxx-io

Hodnocení zákazníků

Ohodnoceno dne 10. listopadu 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jiná značka
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Venkovní zásuvky EU IP66 Vodotěsné Zásuvky pro povrchovou montáž odolné proti vlhkosti Zásuvky na stěnu S krytem Spínač, 10M
Venkovní zásuvky EU IP66 Vodotěsné Zásuvky pro povrchovou montáž odolné proti vlhkosti Zásuvky na stěnu S krytem Spínač, 10M
1 543,54 Kč
Doprava zdarma8% poukaz
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro 2gangová zásuvka s krytím IP66 pro povrchovou montáž odolná proti vlhkosti Zásuvka na stěnu s krytem Venkovní zásuvka Zahradní zásuvka
2gangová zásuvka s krytím IP66 pro povrchovou montáž odolná proti vlhkosti Zásuvka na stěnu s krytem Venkovní zásuvka Zahradní zásuvka
1 480,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Zásuvka dvojnásobná, bílá
EMOS Zásuvka dvojnásobná, bílá, A6001.1
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Zásuvka s vypínačem, IP44, černá
EMOS Zásuvka s vypínačem, IP44, černá, P00271
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Samostatná 3 zásuvka, bílá
EMOS Samostatná 3 zásuvka, bílá, P0300N
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
79,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Zásuvka pro prodlužovací kabel, bílá
EMOS Zásuvka pro prodlužovací kabel, bílá, P0042
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
49,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Zásuvka dvojnásobná, antracit
EMOS Zásuvka dvojnásobná, antracit, A6001.3
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Samostatná 4 zásuvka s vypínačem, bílá
EMOS Samostatná 4 zásuvka s vypínačem, bílá, P1400N
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Samostatná 5 zásuvka, bílá
EMOS Samostatná 5 zásuvka, bílá, P0500N
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
109,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Zásuvka přímá, bílá
EMOS Zásuvka přímá, bílá, P0045
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
59,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Zásuvka nástěnná dvojitá, bílá, IP44
EMOS Zásuvka nástěnná dvojitá, bílá, IP44, A1397.3
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Zásuvka s USB A+USB C., bílá
EMOS Zásuvka s USB A+USB C., bílá, A6000.4
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
529,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS
Obrázek produktu pro 2gangová povrchová zásuvka odolná proti vlhkosti s krytím IP66 Nástěnná zásuvka s krytem Venkovní zásuvka Zahradní zásuvka s portem USB
2gangová povrchová zásuvka odolná proti vlhkosti s krytím IP66 Nástěnná zásuvka s krytem Venkovní zásuvka Zahradní zásuvka s portem USB
1 259,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro 1gangová zásuvka s krytím IP66 pro povrchovou montáž do vlhka Zásuvka na stěnu s krytem Venkovní zásuvka Zahradní zásuvka s portem USB
1gangová zásuvka s krytím IP66 pro povrchovou montáž do vlhka Zásuvka na stěnu s krytem Venkovní zásuvka Zahradní zásuvka s portem USB
1 173,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro LUMILED zahradní zásuvkový sloupek pro venkovní použití, 2 přihrádky 230V dvojitá zásuvka černá hranatá 30cm IP44 2x síťová zásuvka zásuvka z nerezové oceli zahradní zásuvka zásuvka venkovní zásuvka věžová zásuvka zásuvka rozdělovač
LUMILED zahradní zásuvkový sloupek pro venkovní použití, 2 přihrádky 230V dvojitá zásuvka černá hranatá 30cm IP44 2x síťová zásuvka zásuvka z nerezové oceli zahradní zásuvka zásuvka venkovní zásuvka věžová zásuvka zásuvka rozdělovač
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 16
429,88 Kč
Prodejce: LEDDO
Obrázek produktu pro Nástěnný rozvaděč TolleTour s 3fázovým elektroměrem a MCB, 5pólová konstrukce rozvaděče s 3x zásuvkou Schuko a zásuvkou CEE 32A Rozvaděč pro vnitřní i venkovní použití
Nástěnný rozvaděč TolleTour s 3fázovým elektroměrem a MCB, 5pólová konstrukce rozvaděče s 3x zásuvkou Schuko a zásuvkou CEE 32A Rozvaděč pro vnitřní i venkovní použití
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 799,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Drak-sale
Obrázek produktu pro Počítačová zásuvka RJ45 cat. 6 UTP s rámečkem Bílá SCHNEIDER ASFORA
Počítačová zásuvka RJ45 cat. 6 UTP s rámečkem Bílá SCHNEIDER ASFORA
427,23 Kč
Prodejce: LEDDO
Obrázek produktu pro 1 zásuvka s krytím IP66 pro povrchovou montáž zásuvky odolné proti vlhkosti Zásuvka na stěnu s krytem Zásuvka pro venkovní použití Zásuvka pro zahradní použití
1 zásuvka s krytím IP66 pro povrchovou montáž zásuvky odolné proti vlhkosti Zásuvka na stěnu s krytem Zásuvka pro venkovní použití Zásuvka pro zahradní použití
1 006,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Clanmacy staveništní rozvaděč napájení Nástěnný rozvaděč napájení s 3fázovým elektroměrem a MCB, 5pólový s 3x zásuvkou Schuko a zásuvkou CEE 32A
Clanmacy staveništní rozvaděč napájení Nástěnný rozvaděč napájení s 3fázovým elektroměrem a MCB, 5pólový s 3x zásuvkou Schuko a zásuvkou CEE 32A
2 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Nástěnný rozvaděč Yakimz s jističem, 5pólový konstrukční rozvaděč s 2x zásuvkou Schuko a zásuvkou CEE 16A pro vnitřní i venkovní použití
Nástěnný rozvaděč Yakimz s jističem, 5pólový konstrukční rozvaděč s 2x zásuvkou Schuko a zásuvkou CEE 16A pro vnitřní i venkovní použití
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 483,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Drak-sale