5,0



Na základě 4 hodnocení
Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální
105,41 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč-21,42Kč
129,22 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť2 736,28 Kč/1l
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť3 783,16 Kč/1l
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Sisley Izia sprchový gel pro ženy 250 ml5 543,68 Kč/1l
1 385,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť5 340,73 Kč/1l
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Sprchový gel Felce Azzurra s osvěžujícím aroma máty a limetky, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

PAGLIERI Blue Fern Badeschaum Mandle a bílý čaj 650 ml
218,43 Kč/1l
141,98 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Sprchový gel, 250 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Jasmín, Lilie z údolí, Limetka, Máta, Pižmo, Orchidej, Jasmín, Pižmo
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Argn Olaj s Vanilia 300Ml, 47052
125,77 Kč/1l
113,29 Kč
-75,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Treaclemoon 101001134, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
726,98 Kč/1l
363,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Caudalie 3522930003816, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť
1 285,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Sprchový gel
- Objem:
- 650 ml
- Cílová skupina:
- Dospělí
- Vhodné pro:
- Unisex
- Účel:
- Tělo
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Jantar, Arganový ořech
- Efekt péče o pleť:
- Vyživující
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Hlavní vrchní tóny vůně:
- Mandle
- Úplný popis vrchních tónů voňavky:
- Almond oil
- Hlavní střední tóny vůně:
- Argan, Jantar
- Úplný popis středních tónů voňavky:
- White Flowers, Amber, Argan
- Hlavní základní tóny vůně:
- Santalové dřevo, Vanilka
- Úplný popis základních tónů voňavky:
- Vanilla, Sandalwood
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Ambra e Argan liquid 650ml - Felce Azzurra tělový gel
Ambra e Argan 650ml - Felce Azzurra tělový gel
Objevte dokonalost péče o své tělo s naším jedinečným tělovým mlékem Ambra e Argan. Tento jemný tělový gel vytvořený renomovanou značkou Felce Azzurra je zárukou dokonalosti a výživy vaší pokožky.
Náš tekutý gel Ambra e Argan, který obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních složek, vám pomůže dosáhnout zdravé a zářivé pokožky. Arganový olej, známý svými hydratačními a regeneračními vlastnostmi, vaši pokožku hloubkově vyživí a zanechá ji hedvábnou a hladkou. Výtažek z ambry dodá pleti jemnou, decentně orientální vůni, která na ní dlouho vydrží.
Díky své lehké textuře se náš tělový gel rychle vstřebává, aniž by zanechával mastný film. Můžete jej používat denně a těšit se z krásné, hydratované pokožky.
Neváhejte a přesvědčte se sami, proč je tekutý tělový gel Ambra e Argan tak oblíbený. Objednejte si jej ještě dnes a užívejte si výjimečnou péči o své tělo.
Objem: 650 ml
FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GEL JANTAROVÝ A ARGANOVÝ OLEJ 650 ML
VŮNĚ: Univerzální produkt, který funguje jako sprchový gel i jako pěna do koupele. Šumivé citrusové tóny v kombinaci se sladkými mandlemi postupně odhalují hřejivé a smyslné aroma arganu, ambry a bílých květů. Byly vyváženy vonnými tóny vanilky a santalového dřeva.
TÓNY HLAVY: SLADKÁ MANDLE, KVĚTY MERHULE SRDCE: JASMÍN, AMBRA A ARGÁN ZÁKLAD: VANILKA A SANDÁLOVÝ STROM
SLOŽENÍ: Toto složení obohacené o esenciální oleje zahalí vaši pokožku do smyslných vůní ambry a arganu a zaručí vám pocit pohodlí a spokojenosti.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 650 ml
Jemná, ale efektivní čisticí gel pro čištění s vůní Amber & Argan od Felce Azzurra. Tento gel dodává vašemu domovu osvěžující vůni ambry a arganového oleje, zatímco důkladně odstraňuje nečistoty a mastnotu. S objemem 650 ml, tento produkt je ideální volbou pro každodenní úklid. Užijte si čistotu a krásnou vůni s tímto kvalitním čisticím gelem od Felce Azzurra.
Paglieri Blue Fern Amber and Argan Badeschaum 650 ml
FELCE AZZURRA_Sprchový gel Amber&Argan 650ml mycí gel
- Hmotnost
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Voda, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfém, Cocamide MEA, Glycerin, Sodium Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Polyquaternium-7, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, CI 14700, CI 42051, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280068034
- Číslo produktu
- 501057.000
- Hmotnost
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Voda, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfém, Cocamide MEA, Glycerin, Sodium Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Polyquaternium-7, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, CI 14700, CI 42051, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280068034
- Číslo produktu
- 501057.000
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sprchový gel Felce Azzurra s osvěžujícím aroma máty a limetky, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
207,47 Kč
Prodejce: MANADA

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
6 952,67 Kč/1l
1 042,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24650, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Kokosová
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Original
288,15 Kč/1l
459,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l