5,0



Na základě 1 hodnocení
Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
106,63 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč-22,64Kč
129,22 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dove Silky Velvet Żel pod prysznic, 450 ml583,76 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Molton Brown Koupelový a sprchový gel s pomerančem a bergamotem 300 ml2 325,80 Kč/1l
697,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TIROLER STEINÖL Duschgel, 500 ml Gel649,63 Kč/1kg
366,39 Kč
Prodejce: apohealth

Felce Azzurra 24650, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Kokosová
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální
129,22 Kč/1l
105,41 Kč
-21,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový gel Felce Azzurra s osvěžujícím aroma máty a limetky, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Arganový sprchový gel, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Paglieri Felce Azzurra Duschgel Karité Sublime 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Bagno 1l Iris Bagnoschiuma E Saponi Per Il Corpo
69,38 Kč/1l
147,26 Kč
-77,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lirene żel do ciała Mango 400 ml
537,15 Kč/1l
214,86 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bagno Erbano/Vaniglia koupelová tekutina 650ml - Felce Azzurra
Ponořte se do u a relaxace s naší úžasnou koupelovou tekutinou Bagno Erbano/Vaniglia! Tento jedinečný výrobek od Felce Azzurra vás při každé koupeli přenese do světa plného aromatické extáze a potěšení.
Naše koupelové mléko je mimořádnou kombinací jemnosti a intenzity vůně. Díky svým jedinečným vlastnostem poskytuje vaší pokožce nejen hloubkovou hydrataci, ale také nádherný smyslový zážitek. Výtažek z vanilky zahalí vaše tělo do jemné a sladké vůně, která vám dodá energii a zlepší náladu na celý den.
Nejen díky posilující vůni je koupelové mléko Bagno Erbano/Vaniglia nepostradatelné. Jeho jedinečné složení obsahuje také vyživující složky, které hloubkově pečují o vaši pokožku. S tímto výrobkem bude vaše pokožka hydratovaná, vyživená a krásně hladká. Začněte svůj den relaxační koupelí s Bagno Erbano/Vaniglia a dopřejte své pokožce chvíle blažené relaxace.
Obnovte rovnováhu svého těla a umyjte se ve smyslném u. Objednejte si koupelové mléko Bagno Erbano/Vaniglia od společnosti Felce Azzurra ještě dnes a užijte si nezapomenutelné chvíle relaxace a požitku. Každý den si zasloužíte chvilku jen pro sebe, tak si ji dopřejte a pociťte kouzlo této jedinečné tekutiny. Vaše mysl i tělo vám poděkují!
Felce Azurra Waschgel 650ml Vanille &Amp; Ebano
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 26.00
- Šířka: 6,00
- Délka: 7,50
FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GEL EBEN A VANILKA 650 ML
VŮNĚ:
Univerzální produkt, který funguje jako sprchový gel i jako pěna do koupele. Vanilka je jedno z nejpoužívanějších koření na světě, Patří mezi klíčové ingredience ve voňavkářství. Eben, černé dřevo známé svojí pevností a používané při výrobě hudebních nástrojů a amuletů, má velmi zajímavou kořeněnou vůni a jedinečně doplňuje tento gel.
TÓNY HLAVY: bergamot a kardamon
SRDCE:Vanilka a Konvalinka
ZÁKLAD: Eben, Pačuli a Fasole tonka
SLOŽENÍ:
Regenerační a velmi intenzivní a zklidňující tóny vanilky jsou kombinovány s dřevitými a kořeněnými tóny ebenu. Bezprecedentní spojení dvou jedničních vůní - díky tomu pokožka krásně voní a je správně hydratovaná.
OBJEM-OBSAH BALENÍ:650 ml
Jemná vůně vanilky a ebenového dřeva se spojuje v tomto tělovém gelu od Felce Azzurra. Své smysly každý den rozmazlujte tímto lahodným produktem, který je dodatečně obohacen o hydratační vlastnosti pro vaši pokožku. S objemem 650 ml vás tento gel bude těšit po dlouhou dobu. Prožijte svůj osobní moment relaxace a čistoty s tímto exkluzivním produktem od Felce Azzurra.
Paglieri Felce Azzurra Ebano e Vaniglia Pěna do koupele 650 mlVyrovnávání času! Pěna do koupele Ebano e Vaniglia z řady Felce Azzurra od Paglieri má vyrovnávací účinky a zanechává na pokožce uklidňující vůni. Jemná a bohatá pěna hýčká pokožku vlhkostí a zajišťuje její pružnost. Zklidňující a sladké tóny vanilky se snoubí s hřejivými tóny ebenu. dambiroVanilka je jedním z nejoblíbenějších koření na světě a jednou z nejdůležitějších ingrediencí v parfumerii. Černý eben je známý svou silou a má velmi podmanivou, kořeněnou vůni.pěna do koupele je dermatologicky testována.vonná pyramida Ebano e Vaniglia: - Vrchní tóny: bergamot, kardamon - Srdce: vanilka, konvalinka - Základní tóny: eben, pačuli, fazole tonka
FELCE AZZURRA_Sprchový gel Vanilla&Ebano 650ml
- Hmotnost
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Voda, sodium laureth sulfate, parfém, cocamidopropyl betaine, glycerin, sodium chloride, benzyl benzoate, linalool, alpha-isomethyl ionone, limonene, citric acid, sodium benzoate, magnesium nitrate, magnesium chloride, propylene glycol, butylphenyl methylpropional, coumarin, CI 19140, CI 17200, CI 42090.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280068102
- Hmotnost
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Voda, sodium laureth sulfate, parfém, cocamidopropyl betaine, glycerin, sodium chloride, benzyl benzoate, linalool, alpha-isomethyl ionone, limonene, citric acid, sodium benzoate, magnesium nitrate, magnesium chloride, propylene glycol, butylphenyl methylpropional, coumarin, CI 19140, CI 17200, CI 42090.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280068102
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra 24650, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Kokosová
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Active Color
287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální
129,22 Kč/1l
105,41 Kč
-21,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Arganový Sprchový Gel Felce Azzurra 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
207,47 Kč
Prodejce: MANADA

Boostér pro praní s vůní Černé Orchideje od Felce Azzurra, 220 ml
1 259,14 Kč/1l
277,01 Kč
Prodejce: MANADA

Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l