4,9



Na základě 14 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
98,13 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč-14,14Kč
129,22 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Escentric Molecules Gel Escentric 03 Tělové mytí6 072,95 Kč/1l
1 214,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Sisley Izia sprchový gel pro ženy 250 ml5 543,68 Kč/1l
1 385,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Treaclemoon My Coconut Island, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Kokosová632,44 Kč/1l
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Sprchový gel, 250 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Jasmín, Lilie z údolí, Limetka, Máta, Pižmo, Orchidej, Jasmín, Pižmo
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální
129,22 Kč/1l
105,41 Kč
-21,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Sprchový gel Felce Azzurra s osvěžujícím aroma máty a limetky, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Sprchový gel s karité máslem, 400 ml
193,82 Kč/1l
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2v1 pro vlasy i tělo, Pánské, Revitalizační, Láhev, Jantar, Bergamot, Santalové dřevo
188,35 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml
190,77 Kč/1l
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

PAGLIERI Blue Fern Badeschaum Mandle a bílý čaj 650 ml
218,43 Kč/1l
141,98 Kč
Prodejce: MANADA

Malizia Tusfrd Argn Olaj s Vanilia 300Ml, 47052
125,77 Kč/1l
113,29 Kč
-75,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Sprchový gel
- Objem:
- 650 ml
- Vhodné pro:
- Ženy
- Účel:
- Tělo
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev
- Efekt péče o pleť:
- Hydratující
- Hlavní základní tóny vůně:
- Jasmín, Pižmo
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Felce Azurra Waschgel 650ml Bergamotte&Amp;Jasmin
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 26.00
- Šířka: 6,00
- Délka: 7,50
FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GEL BERGAMOT A JASMÍN 650 ML
VŮNĚ:Univerzální produkt, který funguje jako sprchový gel i jako pěna do koupele. Svěží vůně bergamotu byla doplněna aroma ambry a skořice. Základem vůně je pižmo a jasmín, okvětní lístky orchideje a konvalinky a vše korunuje jemný ovocný nádech kokosu a broskve.
TÓNY HLAVY:SRDCE:ZÁKLAD:
SLOŽENÍ:Regenerační a velmi intenzivní vůně je spojením energie bergamotu a citrusové svěžesti jeho květů - díky tomu pokožka krásně voní a je správně hydratovaná.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 650 ml
Bagnoschiuma fresco gel 650ml - Felce Azzurra
Originální sprchový nebo koupelový gel ve velké lahvi o objemu 650 ml. Výrobek renomované italské značky Felce Azzura, která je známá svými fantastickými vůněmi. Gel má vůni cedru a bergamotu.
Felce Azzurra Čisticí gel s Bergamotem a Jasmínem je dokonalou volbou pro vaši koupelnu. Tento osvěžující gel s jemnou a lákavou vůní bergamotu a jasmínu nejen dokonale vyčistí vaši pokožku, ale také vás okouzlí svou vůní. S obsahem 650 ml se můžete těšit na dlouhodobé užití tohoto skvělého čisticího gelu. Své smysly rozmazlete tímto exkluzivním produktem od Felce Azzurra.
PAGLIERI Felce Azzurra FRESCO Badedusche Bergamotte & Jasmin 650 ml
FELCE AZZURRA_Sprchový gel Bergamot&Cedro 650ml
- Hmotnost
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Olej Bergamot (Citrus Bergamia), Esenciální olej jasmínu (Jasminum), Voda, Sodík Laureth Sulfát, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Kokamidopropyl Betain, Parfém, Peg-40, Hydrogenovaný Ricinový Olej, Benzyl Salicylate, Limonen, Hexyl Cinnamal, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Polysorbát 20, Laureth-2, Benzoát, Potassium Sorbát, Kyselina citronová, Chlorid sodný, Cl 19140.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280068010
- Číslo produktu
- 8001280068010 h2jc
- Hmotnost
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Složení
- Olej Bergamot (Citrus Bergamia), Esenciální olej jasmínu (Jasminum), Voda, Sodík Laureth Sulfát, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Kokamidopropyl Betain, Parfém, Peg-40, Hydrogenovaný Ricinový Olej, Benzyl Salicylate, Limonen, Hexyl Cinnamal, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Polysorbát 20, Laureth-2, Benzoát, Potassium Sorbát, Kyselina citronová, Chlorid sodný, Cl 19140.
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Kód EAN
- 8001280068010
- Číslo produktu
- 8001280068010 h2jc
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Bílý mošus
363,06 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Tělový mycí gel Moon Flowers, 650 ml
450,77 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml
190,77 Kč/1l
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra 502343, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Jasmín, Růže, Pižmo, 300 ml
157,40 Kč/1l
62,82 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Active Color
287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2v1 pro vlasy i tělo, Pánské, Revitalizační, Láhev, Jantar, Bergamot, Santalové dřevo
188,35 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
927 650,02 Kč/1kg
185,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Sprchový gel, 250 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Jasmín, Lilie z údolí, Limetka, Máta, Pižmo, Orchidej, Jasmín, Pižmo
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
207,47 Kč
Prodejce: MANADA

heimtexland ® napínací prostěradlo Cashmere Touch Soft Napínací prostěradlo Nicky Plüsch Teddy Typ585 Taupe 180 cm x 200 cm
654,43 Kč
Prodejce: Heimtexland

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji CHIC 75ml
768,00 Kč/1l
233,10 Kč
-175,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra 24650, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Kokosová
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální
129,22 Kč/1l
105,41 Kč
-21,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úžasný zážitek ze sprchování
Tento sprchový gel je neuvěřitelně výdatný a velmi šetrný k pokožce. Zanechává na pokožce dlouhotrvající vůni a pokožka je po jeho použití znatelně hebká.
Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Úžasně krásná vůně
Ta vůně je prostě neuvěřitelně dobrá. Mohla by trochu víc pěnít, ale ta vůně to vynahrazuje. Vydrží také velmi dlouho.
Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Vielen Dank, es kam schnell an und ich bin Ihnen dankbar
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vůně
Super dlouhotrvající vůně
Ohodnoceno dne 28. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo velmi dobře
Sprchový gel, který rád používám.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l