5,0



Na základě 3 hodnocení
Malizia Bagno 1l Iris Bagnoschiuma E Saponi Per Il Corpo
147,26 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč-77,88Kč
69,38 Kč / 1l
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LaQ Żel pod prysznic 8w1, Kozioł, 500 ml269 792,44 Kč/1kg
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Le Petit Marseillais, Levandule z Provence, Duschgel, 250ml2 953,20 Kč/1l
738,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Biały Jeleń Żel pod prysznic Kozie Mleko, zapas, 2 l174 571,43 Kč/1kg
366,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Le Petit Marseillais Żel pod Prysznic Drzewo Cade i Paproć 400 ml604,97 Kč/1l
241,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Sprchov gel Monoi & Lotus Blossom 300 ml
110,97 Kč/1kg
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Argn Olaj s Vanilia 300Ml, 47052
125,77 Kč/1l
113,29 Kč
-75,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Doccia/Schampoo Uomo Musk sprchov gel 250ml - Malizia
235,64 Kč/1l
268,91 Kč
-210,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA sprchov gel s vtaky z goji 300 ml
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gel pro tělo Felce Azzurra s jemnou vůní vanilky a ebenového dřeva, 650 ml.
129,22 Kč/1l
106,63 Kč
-22,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nesti Dante Luksusowe mydło w płynie, 300ml
2 027 875,05 Kč/1kg
811,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Philosophia Collagen Żel pod prysznic, 300ml
2 697,50 Kč/1l
826,20 Kč
-16,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
809,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Philosophia Lift Żel pod prysznic, 300ml
2 311 428,65 Kč/1kg
809,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

LACTOVIT Żel pod prysznic ujędrniający 500ml
460,70 Kč/1kg
257,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hagi Żel do mycia ciała Korzenna Pomarańcza, 300ml
1 012,67 Kč/1l
303,80 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bagno Petali di Iris koupelové mléko 1l - Malizia
Koupelové mléko Bagno Petali di Iris je skutečným potěšením pro vaši pokožku. Toto složení vytvořené společností Malizia vás při koupeli inspiruje k relaxaci a uvolnění. Objevte krásu a jemnost okvětních lístků kosatce, které zahalí vaše tělo a poskytnou mu mimořádný pocit pohodlí a hydratace. Toto koupelové mléko dokonale očistí vaši pokožku a zanechá ji sametově hebkou a hladkou jako hedvábí. Zažijte výjimečné chvíle relaxace s koupelovým fluidem Bagno Petali di Iris!
Nechte svou koupel proměnit v opravdový rituál krásy s Bagno Petali di Iris Bathing Liquid. Jeho jemné složení vám umožní ponořit se do u a relaxovat po dlouhém dni. Bohatství výživných látek a vůně kosatce vás obklopí pocitem uvolnění a klidu. Uvolněte se a ponořte se do bublinek této jedinečné koupele, která vyživí vaši pokožku a dodá jí zářivost a hebkost. Pociťte harmonii a krásu vycházející z Bagno Petali di Iris Bathing Liquid!
S Bagno Petali di Iris Bathing Liquid se budete každý den cítit jako v h lázních. Toto jedinečné složení Malizia obnoví harmonii vašeho těla i duše. Zapomeňte na každodenní stres a dopřejte si pár chvil relaxační koupele doprovázené vůní kosatce. Díky bohatství hydratačních složek bude vaše pokožka výjimečně vyživená a hydratovaná. Pocítíte, jak koupelové mléko zahalí vaše tělo a dodá mu energii a zanechá ve vás neuvěřitelný pocit uvolnění a vitality. Objevte radost a krásu v Bagno Petali di Iris Bathing Liquid!
Společnost Malizia se vždy zaměřovala na potřeby rodiny. Pro maximální očistu a zjemnění použijte pěnu do koupele o objemu 1 litr. Nechte se omámit svěží a bohatou vůní, zahalte své tělo do svůdného a revitalizačního objetí, jemně ho očistěte a pomozte obnovit přirozenost a zachovat přirozenou vlhkost pokožky. Ciťte se uvolněně každý den.
- Rozměry
- 1 l
- Hmotnost
- 1120 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Kód EAN
- 8003510026876
- Rozměry
- 1 l
- Hmotnost
- 1120 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Informace na obalu
- Výrobce
- Malizia
- Kód EAN
- 8003510026876
K tomu se hodí také

Schaumbad XXL
69,38 Kč/1l
203,90 Kč
-134,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s arganovým olejem a vanilkou - 1 l - pro všechny typy pokožky - hydratační a vyživující
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s výtažkem z bavlny a vůní mastku - 1 litr - pro všechny typy pokožky - jemný - zklidňující účinek
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel s kokosovým mlékem a mandlovým extraktem - 1 l - pro všechny typy pokožky - jemný - přírodní hydratační gel
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Borovice a zelen aj 1l
69,38 Kč/1l
163,76 Kč
-94,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Talco 300Ml, 47053
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Pna do koupele Med a zzvor 1l
69,38 Kč/1l
273,20 Kč
-203,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji CHIC 75ml
768,00 Kč/1l
233,10 Kč
-175,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Zvolte velikost: 50 ml
26 131,00 Kč/1l
1 306,55 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Tekuté mýdlo MALIZIA Camomile INTIMATE SOAP - 200 ml
209,73 Kč/1kg
54,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sprchový gel Malizia s vůní lesního ovoce, ostružin a pižma - 1 l - hydratuje a vyživuje
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia | Sprchový gel se zvláčňujícími látkami a extraktem z bobulí goji - 1 litr - pro všechny typy pokožky - svěží vůně
69,38 Kč/1l
90,99 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA Sprchov gel Monoi & Lotus Blossom 300 ml
110,97 Kč/1kg
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

MALIZIA Bergamot a šalvěj Pěna do koupele 1000 ml
69,38 Kč/1l
144,55 Kč
-75,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Malizia Tusfrd Argn Olaj s Vanilia 300Ml, 47052
125,77 Kč/1l
113,29 Kč
-75,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bagno Schiuma pěna do koupele s orchidejí a ambrou 1l - Malizia
69,38 Kč/1l
144,55 Kč
-75,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nestle Nescafé Dolce Gusto Chococino, Kávová kapsle, Dolce Gusto, 8 hrnků, 1 kusů, Krabice
803,44 Kč/1kg
205,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MALIZIA DONNA Tlov deodorant ve spreji - LOVE - 75ml
3 143,60 Kč/1l
235,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 292,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,64 Kč/1l
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

MALIZIA sprchov gel s vtaky z goji 300 ml
125,77 Kč/1l
247,83 Kč
-210,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SIMMENTHAL Hovězí maso v aspiku 3x90g plechovka SIMMENTHAL 270 g
722,22 Kč/1kg
195,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

AVON Senses White Lily Duschcreme 250 ml
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1l