4,3



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Perris oud imperial epv 100ml45 079,80 Kč/1l
4 507,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml112 622,00 Kč/1l
3 378,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Rabanne Olympéa EDP 80 ml W21 712,50 Kč/1l
1 737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Hermès 24 Faubourg EDP 100 ml W20 140,00 Kč/1l
2 014,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
1 219,60 Kč/1l
150,00 Kč
-28,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
2 942,00 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
1 722,40 Kč/1l
172,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
6 961,10 Kč/1l
696,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ikigai - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
151,23 Kč
-22,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 260,60 Kč/1l
2 326,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Proenza Schouler, Arizona, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
7 966,67 Kč/1l
912,45 Kč
-195,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
717,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusů
10 600,00 Kč/1l
795,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Giardino Dei Sensi Legni Esotici, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusů
3 952,50 Kč/1l
395,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Pánské, 100 ml, Elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové dřevo, Sprej
7 614,30 Kč/1l
761,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tesori d'Oriente AEGYPTUS dámský parfém 100 ml
Tesori d'Oriente AEGYPTUS je parfém inspirovaný starověkým Egyptem, který vás přenese do exotického světa severní Afriky. Tento intenzivní, smyslný parfém je vytvořen z více než tuctu jedinečných ingrediencí, charakteristických pro tuto vzdálenou zemi, které dohromady vytvářejí mimořádně trvanlivou kompozici. Exotická směs plná tajemství poskytuje nezapomenutelný čichový zážitek, který se na pokožce rozvine a zanechá dlouhotrvající, hřejivou a svůdnou vůni.
Doporučení
- Pro koho je určena:
- Pro ženy, které hledají intenzivní, exotické vůně, jež spojují tradici s moderností.
- Ideální pro večerní vycházky, zvláštní příležitosti nebo jako každodenní vůně, která vynikne a zahalí smysly.
- Ideální pro milovnice orientálních kompozic, které vás přenesou do exotického světa.
- Jak používat:
- Nastříkejte parfém na zápěstí, krk a dekolt. Vyhněte se kontaktu s očima.
- Pro dlouhotrvající účinek aplikujte na pokožku po koupeli, kdy jsou póry otevřené, což umožní vůni lépe se vstřebat.
Klíčové vlastnosti
- Exotické složení: Parfém založený na starobylých recepturách, využívající ingredience specifické pro severní Afriku pro intenzivní, ale jemnou vůni.
- Vysoká výdrž : Díky pečlivě vybraným složkám vydrží vůně dlouho a rozvíjí se na pokožce po celý den.
- Ženský, intenzivní buket: Vůně plná hloubky a tajemství, která potěší a přitáhne.
Výhody
- Smyslná vůně: Parfém poskytuje intenzivní kompozici plnou ženského šarmu, která přitahuje pozornost a probouzí smysly.
- Exotická cesta: Díky své jedinečné vůni vás přenese do světa starověkého Egypta a severní Afriky a nabídne skutečné potěšení z nošení.
- Trvanlivost: Dlouhotrvající vůně, která se na pokožce rozvíjí a poskytuje krásný zážitek po celý den.
Zvláštní vlastnosti
- Inspirováno starověkým Egyptem: Složení vychází z tradičních receptů této kultury, které využívají přírodní ingredience a vůně specifické pro severní Afriku.
- Vysoká kvalita: Parfém byl vytvořen italskou značkou Tesori d'Oriente, která je známá svým důrazem na detail a nejvyšší kvalitu svých výrobků.
Účinek
- Svůdná vůně: Parfém zahalí pokožku hřejivou orientální vůní, která se s každým okamžikem rozvíjí a zanechává smyslnou a svůdnou stopu.
- Vyzařuje tajemství: Intenzivní vůně přitahuje pozornost a dodává majitelce sebevědomí a eleganci.
Účinek
- Dlouhotrvající vůně: Parfém zajišťuje dlouhou výdrž na pokožce po celý den a dodává pocit sebevědomí a ženskosti po celé hodiny.
- Smyslná aura: Tesori d'Oriente AEGYPTUS kolem vás vytvoří auru tajemna a u, která dokonale doplní vaši osobnost.
Parfémová voda Aegyptus v sobě mísí nejcennější a vysoce kvalitní vonné esence. Nechte se unést touto smyslnou kořenitou vůní! Tato orientálně-kořenitá vůně vás prostě nadchne a nepustí!
Parfém EDT Aegyptus 100ml - Tesori d'Oriente
Navozujte pocit exotiky s parfémem Aegyptus EDT 100ml značky Tesori d'Oriente. Tento bohatý a smyslný parfém vás přenese na cestu do magického Egypta, kde na vás čekají tajemné sfingy. Svěží a fascinující vonná kompozice oživí vaše smysly a vy se budete cítit jako pravá královna Nilu.
S využitím tradičních vonných ingrediencí vytvořila Tesori d'Oriente jedinečnou směs přírodních vonných hodnot. Parfém Aegyptus EDT kombinuje tóny exotického koření, pikantní vanilky a dřevitých tónů a vytváří tak dokonale vyváženou kompozici. Jedná se o intenzivní a dlouhotrvající parfém, díky kterému se budete cítit sebevědomě a stylově po celý den.
Čím je parfém Aegyptus EDT tak výjimečný? Kromě krásné vonné kompozice jsou také vysoce kvalitním výrobkem. Flakon je vyroben z odolného skla a zlaté detaily mu dodávají na eleganci. Navíc díky objemu 100 ml si budete moci tuto vůni užívat po dlouhou dobu.
Ponořte se do kouzelného světa Egypta s parfémem Aegyptus EDT 100 ml Tesori d'Oriente. Jste připraveni objevit svou tajemnou stránku?
Originál, za který dáváme hlavu. Výrobky značky Tesori d "Oriente nemáme nejlevnější a mít nebudeme. Vzhledem k tomu, že tyto výrobky jsou často padělané, nakupujeme je od prověřené společnosti a ani se nesnažíme být nejlevnější. V Polsku existují nabídky na nákup těchto výrobků za nižší cenu než při nákupu kompletního TIR od výrobce. Mnoho zákazníků si na padělky jednoduše stěžuje. My nakupujeme přímo a víme, co kupujeme.
Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
tesori d'Oriente Aegyptus Parfum Eau de Toilette 100 ml
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
- Výrobce
- AS Discount
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8008970002866
- Číslo produktu
- FAA1244
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
- Výrobce
- AS Discount
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8008970002866
- Číslo produktu
- FAA1244
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,00 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
1 219,60 Kč/1l
150,00 Kč
-28,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
2 942,00 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
1 722,40 Kč/1l
172,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Fior di Loto toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tělový krém Tesori d'Oriente Aegyptus, 300ml
515,33 Kč/1l
154,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

filtrační sprchová hlavice 3 v 1 Sprchová hlavice s úspornou sprchou s iontovým filtrem Filtr proti vodnímu kameni a 3 typy paprsků (styl A/modrá)
428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Borunteam

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aegyptus - sprchový gel, 250 ml
297,96 Kč/1l
87,91 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
6 509,80 Kč
Prodejce: Elektrolocke

Brother CS10s, Bílá, Šicí stroj řízený počítačem, Šití, 5 jednokrokových dírek, 5 mm, Knoflíky, Otočné
4 265,31 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Nástavec na vysavač 32-36mm Kartáčový nástavec Trysek pro přesný vysavač Podlahová Hubice pro Vysavače Miele Classic Dyson Bosch AEG Retoo
247,54 Kč
Prodejce: Retoo

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Byzantium - tělový krém, 300 ml
511,92 Kč/1kg
212,58 Kč
-28,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
69% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
69%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%15% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
15%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Oriente Parfume
Super vůně rychlé dodání, skvělá cena. Rádi znovu . Pokračujte v dobré práci
Ohodnoceno dne 1. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje oblíbená vůně
Bohužel není k dispozici jako parfémovaná voda. Miluji tuto vůni
Ohodnoceno dne 21. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vůně
Příjemná vůně, jemná a ne příliš sladká.
Ohodnoceno dne 29. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Parfém Tesori
Krásný sprej. Voní velmi smyslně.
Ohodnoceno dne 14. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voní velmi příjemně!
Voní velmi příjemně a dobře, ale na pokožce dlouho nevydrží.
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Pivoňka, Magnoliová, Růže, Ambra, Cedr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 364,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
27 280,00 Kč/1l

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-44,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 223,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 230,00 Kč/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Švestka, Rumunský, Kokosová, Tuberóza



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(47)Počet hodnocení: 47
878,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
8 787,50 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Femme EDP 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 096,00 Kč
-62,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 034,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 340,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - LUMINOUS WAVES - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 881,00 Kč
-107,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 774,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
19 711,11 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 021,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 210,00 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(182)Počet hodnocení: 182
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(167)Počet hodnocení: 167
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(336)Počet hodnocení: 336
705,38 Kč
Prodejce: Serica
7 053,80 Kč/1l

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(221)Počet hodnocení: 221
2 243,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 430,00 Kč/1l

Masaki parfémovaná voda Shiro pro ženy 40 ml - Masaki Matsushima



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 046,80 Kč
-26,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 019,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 498,25 Kč/1l

JFenzi La Furia Women Eau de Parfum 100 ml - Orientálně-květinová dámská vůně s vanilkou, pačuli a exotickou pitahájou



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
379,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 799,90 Kč/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 358,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
26 204,44 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(121)Počet hodnocení: 121
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Nikos Sculpture Parfém 100 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
983,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 830,10 Kč/1l