4,7



Na základě 78 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aigner Etienne Cara Mia EDP 100 ml W13 478,20 Kč/1l
1 347,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Klementinka, Vanilka, Bílý mošus21 800,00 Kč/1l
654,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Další informace o reklamě
Giardino Dei Sensi Legni Esotici, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Sprej, 1 kusů3 952,50 Kč/1l
395,25 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
1 219,60 Kč/1l
150,00 Kč
-28,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 270,00 Kč/1l
427,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
1 722,40 Kč/1l
172,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
2 937,50 Kč/1l
293,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 278,10 Kč/1l
2 327,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
11 725,50 Kč/1l
1 208,15 Kč
-35,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 172,55 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Obelisk Edp 50 ml
43 980,00 Kč/1l
2 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

Roberto Cavalli , Ženy, 75 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Růžový pepř, Green mandarin,Pink pepper, Pomerančový květ
10 520,00 Kč/1l
789,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Pánské, 100 ml, Elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové dřevo, Sprej
7 072,50 Kč/1l
707,25 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Byzance od značky Tesori d' Oriente je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlav se skládá z kombinace skořice, madlí a mimózy. V srdci se rozvoní černá růže, otočník, med a krétská pryskyřice labdanum. Základ pak dotváří sladká vanilka a mošus společně s agarovým dřevem, peruánským balzám a kakaem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.
- Vhodné pro:
- Unisex
- Objem:
- 100 ml
- Typ lahvičky:
- Nedoplnitelná lahvička
- Hlavní vrchní tóny vůně:
- Mandle, Skořicová, Citlivka
- Hlavní střední tóny vůně:
- Med, Růže
- Hlavní základní tóny vůně:
- Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
- Zkoušečka:
- Ne
- Včetně náramku:
- Ne
- Oční linka:
- Ne
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Tesori d'Oriente Byzantium Parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Tesori d'Oriente Byzantium Parfémovaná voda pro ženy 100 ml je jedinečná vonná kompozice inspirovaná bohatstvím a tajemstvím legendární Byzance. Aromatická směs hřejivých tónů labdanum a černé růže přenese smysly na pomyslnou cestu do paláců dnešního Istanbulu, obklopených zlatem, drahými kameny a vůní těch nejvzácnějších květin. Tato parfémovaná voda byla vytvořena pro ženy, které si cení jedinečnosti, elegance a výjimečnosti.
Doporučení
Pro koho je určena: pro ženy, které se chtějí stát součástí rodiny, pro ženy, které se chtějí stát součástí rodiny, pro ženy, které se chtějí stát součástí rodiny:
- Pro ženy, které hledají jedinečné orientální vůně.
- Ideální pro večerní vycházky a zvláštní příležitosti, ale také pro každodenní nošení, abyste se cítili elegantně.
Jak používat:
- Nastříkejte parfémovanou vodu na zápěstí, krk, za uši nebo na oblečení, aby vůně vydržela po celý den.
- Používejte po koupeli nebo hydrataci pokožky, aby vůně lépe vydržela.
Klíčové vlastnosti
- Orientální kompozice: Sofistikované tóny černé růže a labdanum, zahalené do tajemného tepla.
- Byzantská inspirace: Vůně plná historie a u, která odráží ducha paláců a zlatých ulic starobylého Istanbulu.
- Elegantní balení: 100 ml flakon, ideální pro dárky nebo každodenní použití.
- Dlouhotrvající vůně: Dlouhotrvající složení, které vám umožní užívat si vůni po mnoho hodin.
Výhody
- Jedinečný zážitek z vůně: Umožní vám cítit se elegantně, ně a smyslně.
- Univerzální: Vhodná pro různé příležitosti, od každodenních okamžiků až po slavnostní události.
- Vynikající výdrž: Díky intenzivním tónům zůstává vůně patrná po celý den.
- Pocitu: Inspirována bohatstvím Byzance, představuje svět nádhery a krásy.
Zvláštní vlastnosti
- Labdanum a černá růže: Výjimečné ingredience s hlubokým, hřejivým a smyslným charakterem.
- Orientální charakter: Kompozice připomínající exotické cesty a starověké říše.
- Mnohorozměrná vůně: Vůně se na pokožce mění a přechází od hřejivých tónů pryskyřice k jemnosti květin.
Účinek
- Vonný akcent: Zdůrazňuje ženskost, sebevědomí a eleganci.
- Zlepšení nálady: Díky jedinečné vůni vás přenese do světa plného harmonie a krásy.
- Smyslný zážitek : Vytváří kolem nositele auru tajemství a u.
Účinek
- Vůně plná charakteru: Smyslná a výrazná, zanechává nezapomenutelný dojem.
- Pocit u: Každé použití připomíná rafinovaný rituál krásy.
- Cesta časem: Vůně, která vás přenese do světa Byzance a jejího bohatství.
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj magię Bizancjum! Kup teraz i ciesz się wyjątkowym zapachem!
Tesori Parfém 100ml Byzantium
- Jednotka miary: szt
Tesori dOriente Byzantium 100 ml parfémovaná voda
Tesori d'Oriente Byzantium.
Eau de Parfum, pro ženy.
100 ml
Vonavá voda Byzant od Tesori d'Oriente vám přináší exotické a bohaté vůně inspirované starověkým Orientem. Tato esence o objemu 100 ml je sofistikovaná a smyslná, vhodná pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek. Užijte si bohaté tóny vonných esencí a přenesete se do tajemného světa Byzance s touto lahodnou vůní.
Tesori d'Oriente - Byzantium EDP 100ml Standard package. For women.
Tesori d'Oriente Byzantium je snová a vznešená vůně.
tesori d'Oriente Byzantium Aromatic Parfum Eau de Toilette 100 ml
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Mandarinka, růže, vanilka, santalové dřevo, pačuli, fialka, bílý měsíček, muškátový oříšek, temný med, konvalinka, citron, borovice, jasmín, pižmo, vetiver, zelené lístky, ananas, ambratický mech, červená židlička, orchidej.
- Výrobce
- Tesori d ́Oriente
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 8008970040752
- Číslo produktu
- ok
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Mandarinka, růže, vanilka, santalové dřevo, pačuli, fialka, bílý měsíček, muškátový oříšek, temný med, konvalinka, citron, borovice, jasmín, pižmo, vetiver, zelené lístky, ananas, ambratický mech, červená židlička, orchidej.
- Výrobce
- Tesori d ́Oriente
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 8008970040752
- Číslo produktu
- ok
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(38)Počet hodnocení: 38




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(78)Počet hodnocení: 78




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(79)Počet hodnocení: 79




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 122% od 2 ks




3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(245)Počet hodnocení: 245




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(29)Počet hodnocení: 29




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(440)Počet hodnocení: 440




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(421)Počet hodnocení: 421




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(113)Počet hodnocení: 113




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2424)Počet hodnocení: 2424




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(1006)Počet hodnocení: 1006




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(1501)Počet hodnocení: 1501




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(888)Počet hodnocení: 888




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Byzantium - tělový krém, 300 ml
511,92 Kč/1kg
212,58 Kč
-28,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,00 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
341,36 Kč/1l
85,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,13 Kč/1kg
395,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
1 219,60 Kč/1l
150,00 Kč
-28,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 270,00 Kč/1l
427,00 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
1 722,40 Kč/1l
172,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Ayurveda - osvěžovač vzduchu, 250 ml
727,16 Kč/1l
181,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Byzantium - koupelový krém, 500 ml
409,22 Kč/1l
204,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
589,93 Kč/1l
176,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Růžový pepř, Jasmín, Růže
5 713,30 Kč/1l
571,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
6 412,00 Kč/1l
641,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
551,00 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

White Musk - krémové mýdlo, 300 ml
271,03 Kč/1l
94,75 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%1% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
1%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Kupovala jsem si mýdlo na ruce a byla jsem z vůně tak nadšená, že jsem si přála parfém. A prásk, našla jsem ho tady a navíc je neuvěřitelně levný. Vůně i balení parfému jsou tak kvalitní, že cena je nehorázně nízká. Objednala jsem si ho dvakrát a nebyla jsem zklamaná. Děkuji
Ohodnoceno dne 15. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super cena
Chtěl bych vůni mýdla a objednal parfém přímo za tuto bezkonkurenční cenu. Super výrobek, velmi rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 29. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vůně za málo peněz
Je to velmi příjemná vůně, není přeplácaná, používám ji každý den. Sprej je velmi úsporný a dekorativní. Sprej jsem si koupila v Itálii a byla jsem nadšená a hned jsem sem jela shánět náplň. Real měl nejlepší cenu.
Ohodnoceno dne 28. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Parfémy
Mega rychlé dodání vůně je také jen kouzelné díky prodejci
Ohodnoceno dne 11. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snová krásná mazlivá vůně
Nádherná pudrově sladká vůně, která v této cenové kategorii vydrží 6 až 7 hodin. Hezčí/kvalitnější flakonek a mohli byste si za něj účtovat desetkrát tolik....
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Skvěle voní a vydrží super dlouho
Ohodnoceno dne 2. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Luxus v láhvi
Voní velmi luxusně a vydrží věčně. A za tu cenu. Opravdová bomba. Kdykoli znovu.
Ohodnoceno dne 23. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Cena výkon super.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
4% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
4% od 2 ks

Juliette Has A Gun Pear Inc EDP 100 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 416,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
14 160,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - LUMINOUS WAVES - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 881,00 Kč
-107,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 774,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
19 711,11 Kč/1l

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-44,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 223,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 230,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 021,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 210,00 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(182)Počet hodnocení: 182
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(167)Počet hodnocení: 167
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(221)Počet hodnocení: 221
2 243,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 430,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(145)Počet hodnocení: 145
705,38 Kč
Prodejce: Serica
7 053,80 Kč/1l

Masaki parfémovaná voda Shiro pro ženy 40 ml - Masaki Matsushima



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 046,80 Kč
-26,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 019,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 498,25 Kč/1l

Prada Paradigme parfémovaná voda pro muže Refillable 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(33)Počet hodnocení: 33
2 553,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 530,80 Kč/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 359,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
26 216,22 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(121)Počet hodnocení: 121
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Nikos Sculpture Parfém 100 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
983,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 834,50 Kč/1l