4,9



Na základě 11 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mugler Angel EDP náplň 100 ml W19 300,00 Kč/1l
1 930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 100 ml89 900,60 Kč/1l
8 990,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml112 622,00 Kč/1l
3 378,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml74 806,70 Kč/1l
7 480,67 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
2 942,00 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
1 219,60 Kč/1l
150,00 Kč
-28,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ikigai - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
151,23 Kč
-22,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Raghba EDP 100 ml + DEO ve spreji Sheikh Al Shuyukh 50 ml UNISEX
4 237,80 Kč/1l
423,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 180,80 Kč/1l
718,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
7 847,30 Kč/1l
784,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Rave Now Women EDP 100 ml W
3 967,30 Kč/1l
396,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara Tous EDP 100 ml W
5 225,00 Kč/1l
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
7 125,00 Kč/1l
712,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tesori d'Oriente Karma je květinově-citrusová harmonie, která vás pohltí. Objevte kouzlo Tesori d'Oriente Karma, dámské parfémované vody, která propojuje svěžest citrusů s exotickou květinovou elegancí a smyslnou hloubkou hřejivých tónů. Karma je esencí rovnováhy, klidu a přirozené krásy. Úvodní tóny se rozjasňují jiskřivým bergamotem, citronem a citrusovým květem, zatímco vodní akordy dodávají vůni lehkost a vzdušnost. V srdci se snoubí jemné květinové nuance plumérie, hruškového květu, tiare a opojného ylang-ylang, které přinášejí smyslnost a exotiku. Závěr vůně je hřejivý a podmanivý – krémové pižmo, sladká vanilka, kokos, cedrové dřevo a fazole tonka vytvářejí dlouhotrvající a neodolatelnou stopu. Tesori d'Oriente Karma je dokonalou volbou pro ženy, které hledají vyváženou vůni, jež uklidňuje mysl, osvěžuje smysly a zanechává nezapomenutelný dojem.
Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
Treasures of the Orient Karma Parfum 100 ml Vapo
- Rozměry
- 100 ml.
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
- Výrobce
- AS Discount
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 8008970057521
- Číslo produktu
- 72428-157034
- Rozměry
- 100 ml.
- Hmotnost
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
- Výrobce
- AS Discount
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 8008970057521
- Číslo produktu
- 72428-157034
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,00 Kč
-20,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
1 219,60 Kč/1l
150,00 Kč
-28,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente KARMA sprchový gel 250ml
772,00 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente Fior di Loto toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
1 234,10 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d'Oriente Forest Ritual Perfumy, 100ml
2 942,00 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratační
1 219,60 Kč/1l
164,61 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,96 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
1 290,20 Kč/1l
150,41 Kč
-21,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Postranní stolek VASAGLE, s kolečky, tvar C, pojízdný konferenční stolek, vintage hnědá barva
649,00 Kč
Prodejce: Houseland

lupa pro mobilní telefony s 3 až 5násobným zvětšením 9,8" obrazovky s akrylovými čočkami, 3D lupa pro chytré telefony - ZOOMPLUS
209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
641,52 Kč/1l
160,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Tesori d'Oriente Forest Ritual toaletní voda 100 ml x2
2 388,25 Kč/1l
477,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
389,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Esperanza EKH010K, Černá, Pracovní deska, 2 zóna/zón, 2 zóna/zón, Kulatý, Levý
505,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Noční světlo USB Aurora Lamp RGB 3D, vodní vlna Projektor Led Northern Lights Lamp s 30 světelnými režimy stmívatelné pro ložnici Party Dětský pokoj dekorace
509,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

SONGMICS Odpadkový koš 24 l nerezový odpadkový koš vnitřní koš 3 x 8 l pedálový koš
1 377,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
7 125,00 Kč/1l
712,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

poklady Orientu KARMA Nashi Blume und Zedernholz Badecreme 500 ml
259,02 Kč/1l
154,39 Kč
-24,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

1000 semen Pomněnka alpská - blankytně modrá Myosotis alpestris | Křehká jarní květina a oblíbená květina včel na zahradě i na balkoně
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

2 Piece Knee Support Sport Knee Brace Knee Support Knee Protection Fitness Knee Pad Grey L
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Odvlhčovač vzduchu WENKO, sada 2 kusů "Drop" v růžové barvě 1000 g
282,62 Kč/1kg
791,34 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příjemná vůně
I přes poštovné byla cena za dvě lahvičky stále levnější než jinde bez poštovného. Příjemná vůně, vhodná pro každodenní použití
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Smyslná vůně
Miluji tuto těžkou, smyslnou letní vůni
Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pro mě je ta vůně dokonalá
Velmi dobrá, miluji vůně od Tesori
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tresosi d'oriente Karma
Velmi příjemná vůně
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Naprosto špičkové, perfektní
Ohodnoceno dne 9. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fantastická vůně
Jsem nadšená. Karma voní jihovýchodní Asií, květinami a sny. Musíte ji mít!
Ohodnoceno dne 11. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Super
Ohodnoceno dne 28. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wowwww
Je to Zehr dobrý druft
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Pivoňka, Magnoliová, Růže, Ambra, Cedr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 364,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
27 280,00 Kč/1l

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-44,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 223,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 230,00 Kč/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Švestka, Rumunský, Kokosová, Tuberóza



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(47)Počet hodnocení: 47
878,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
8 787,50 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Femme EDP 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 096,00 Kč
-62,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 034,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 340,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - LUMINOUS WAVES - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 881,00 Kč
-107,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 774,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
19 711,11 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
1 021,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 210,00 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(182)Počet hodnocení: 182
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(167)Počet hodnocení: 167
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(336)Počet hodnocení: 336
705,38 Kč
Prodejce: Serica
7 053,80 Kč/1l

Giorgio Armani Si Eau de Parfum 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(221)Počet hodnocení: 221
2 243,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 430,00 Kč/1l

Masaki parfémovaná voda Shiro pro ženy 40 ml - Masaki Matsushima



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 046,80 Kč
-26,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 019,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders
25 498,25 Kč/1l

JFenzi La Furia Women Eau de Parfum 100 ml - Orientálně-květinová dámská vůně s vanilkou, pačuli a exotickou pitahájou



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
379,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 799,90 Kč/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 358,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
26 204,44 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(121)Počet hodnocení: 121
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Nikos Sculpture Parfém 100 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
983,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 830,10 Kč/1l