Ararat 5 Years Old 40% obj. 0,7l v dárkovém balení

1 012,24 Kč

1 446,06 Kč / 1l

Produkt vyžaduje
ověření věku

plus 70,00 Kč za dopravu

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ararat, brandy pojmenovaný po biblické hoře Ararat, představuje vynikající kvalitu a staletou tradici arménského destilování. Historie brandy Ararat začala v roce 1887 založením první palírny v Jerevanu, kterou založil Nerses Tairyan. Tato palírna, dnes známá jako "Yerevan Brandy Company", stanovila nové standardy ve výrobě kvalitních destilátů a stala se centrem arménské brandy produkce. Výsledný destilát je destilován v měděných kotlích, aby vznikl čistý a aromatický brandy.



Ararat 5-hvězdičkový brandy, který zraje pět let v ručně vyráběných sudech z kavkazského dubu, je nejoblíbenější a nejrozšířenější odrůda této značky. Tato varianta se vyznačuje harmonickou rovnováhou ovocných a dřevitých tónů, což ji činí vysoce žádanou jak mezi znalci, tak mezi příležitostnými konzumenty.
Barva: Jantarová.
Vůně: Čerstvá, s lehkými tóny zralých švestek a broskví, dubu, vanilkových nuancí, skořice.
Chuť: Lehká, plná, sladká, s tóny zralých švestek, hrušek a rybízů, karamelu, hořkého dubu.
Závěr: Středně dlouhý, ovocný.
Skladování a použití
Skladujte na chladném místě.
Objem
0.7 l
Seznam přísad
Brandy
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1250 g
Obsah alkoholu
40 % vol.
Potravinářský podnik
UNITED BEVERAGES S.A. ul. Przelot 66 87-100 Toruń
Prodejní název
Brandy
Výrobce
Wyborowa
Země původu
Arménie
Kód EAN
4850001002314

Skladování a použití
Skladujte na chladném místě.
Objem
0.7 l
Seznam přísad
Brandy
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1250 g
Obsah alkoholu
40 % vol.
Potravinářský podnik
UNITED BEVERAGES S.A. ul. Przelot 66 87-100 Toruń
Prodejní název
Brandy
Výrobce
Wyborowa
Země původu
Arménie
Kód EAN
4850001002314
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cognac Hennessy X.O.
Cognac Hennessy X.O.
11 127,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
7 789,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vecchia Romagna Eticchetta Nera Brandy se sladkým kořením 750ml
Vecchia Romagna Eticchetta Nera Brandy se sladkým kořením 750ml
833,87 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
583,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 44
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Obrázek produktu pro MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
436,25 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 70
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Obrázek produktu pro Carlos I Brandy de Jerez Solera Gran Reserva 40 prozentiger 700 ml
Carlos I Brandy de Jerez Solera Gran Reserva 40 prozentiger 700 ml
1 418,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
993,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Gran Duque d'Alba ORO Solera Gran Reserva 40% obj. 0,7l v dárkovém balení
Gran Duque d'Alba ORO Solera Gran Reserva 40% obj. 0,7l v dárkovém balení
5 142,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 600,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 152,60 Kč
-111,00 Kč
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Remy Martin 1738 Accord Royal Cognac vollmundig elegant 700ml
Remy Martin 1738 Accord Royal Cognac vollmundig elegant 700ml
3 507,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 455,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Metaxa 7 hvězdiček 40%
Metaxa 7 hvězdiček 40%
947,67 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
663,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Martell VS Single Distillery, 0,7 l, Koňak, Francie, 40%
Martell VS Single Distillery, 0,7 l, Koňak, Francie, 40%
2 141,21 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
1 940,47 Kč
-441,62 Kč
1 498,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro Hennessy VSOP 40% Vol.
Hennessy VSOP 40% Vol.
2 942,61 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 059,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 33
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
8 192,99 Kč
20% poukaz
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein
Obrázek produktu pro Koňak Meukow VSOP 40 % obj
Koňak Meukow VSOP 40 % obj
1 783,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 248,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 453
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 84
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 47
726,45 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Obrázek produktu pro Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 79
54 812,80 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Remy Martin Cognac VSOP Mature Cask Finish Francouzský koňak 700ml
Remy Martin Cognac VSOP Mature Cask Finish Francouzský koňak 700ml
2 810,31 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
1 967,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro THREE Sixty Vodka Black 42 % obj.
THREE Sixty Vodka Black 42 % obj.
761,40 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
532,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 676
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 188
759,99 Kč
8% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro Finlandia Vodka 40% 700ml
Finlandia Vodka 40% 700ml
960,44 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
672,31 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1367
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 74
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dtboom
Obrázek produktu pro Conde de Osborne Solera Gran Reserva 40,5 % obj. 0,7 l v dárkovém balení
Conde de Osborne Solera Gran Reserva 40,5 % obj. 0,7 l v dárkovém balení
1 407,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
984,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Černá
Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 310
Zrepasovaný
14 117,55 Kč
Prodejce: NESATEC
Obrázek produktu pro CARLOS I Imperial Brandy, Jerez, Solera Gran Reserva. Vyráběn z pečlivě vybraných starších destilátů, které zrály v dubových sudech pomocí speciálních postupů. Obsah alkoholu: 40 %. Objem: 70 cl.
CARLOS I Imperial Brandy, Jerez, Solera Gran Reserva. Vyráběn z pečlivě vybraných starších destilátů, které zrály v dubových sudech pomocí speciálních postupů. Obsah alkoholu: 40 %. Objem: 70 cl.
575,04 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
1 207,58 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Remy Martin VSOP Cognac, Jemné šampaňské, Spirituose, Alkohol, 40%, 0,7 l
Remy Martin VSOP Cognac, Jemné šampaňské, Spirituose, Alkohol, 40%, 0,7 l
2 107 557,22 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 475,29 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Koňak Meukow XO 40 % obj
Koňak Meukow XO 40 % obj
3 804,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 435,26 Kč/1l
Mariacron Weinbrand 36 Prozent 3000ml
Mariacron brandy 36 procent bohatý chuťový zážitek 3000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 723,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
574,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Metaxa Grande Fine Brandy Řecká brandy v bílé karafě (1 x 0,7 l)
Metaxa Grande Fine Brandy Řecká brandy v bílé karafě (1 x 0,7 l)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 293,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 277,04 Kč/1l
Obrázek produktu pro Metaxa 7 hvězdiček 40%
Metaxa 7 hvězdiček 40%
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
663,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
947,67 Kč/1l
A bottle of Veterano Osborne liqueur.
Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
485,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
694,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chantre 36% 1000ml
Chantre 36% 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
473,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
473,96 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mariacron brandy 36 % 700ml
Mariacron brandy 36 % 700ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
316,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
251,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chantre Cuvee Rouge 700ml
Chantre Cuvee Rouge 700ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
322,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
461,21 Kč/1l
Obrázek produktu pro Metaxa 5 hvězdiček 38 %
Metaxa 5 hvězdiček 38 %
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
533,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
762,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chantre 36% obj. 700ml
Chantre 36% obj. 700ml
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
322,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
461,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mariacron brandy 36 % obj. 1000ml
Mariacron brandy 36 % obj. 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
477,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,25 Kč/1l
Obrázek produktu pro Chantre 36 % obj. 350ml
Chantre 36 % obj. 350ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
201,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
575,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mariacron brandy 36% obj. 350ml
Mariacron brandy 36% obj. 350ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
188,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
538,66 Kč/1l
Obrázek produktu pro Springer Urvater  28% Vol.
Springer Urvater 28% Vol.
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
260,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
371,70 Kč/1l
Obrázek produktu pro Dujardin Imperial 36%
Dujardin Imperial 36%
349,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
498,83 Kč/1l