5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
10-dielna sada záchranných prikrývok 130 × 210 cm – Termo Mylar fólia strieborná745,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Baskany

Další informace o reklamě
Precizní kleště na odstraňování kůžičky, 5 mm, černá gumová rukojeť1 227,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Kleště na odstraňování nehtů, precizní nůžky, 4 mm, nerezová ocel, černá barva1 179,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Kleště na odstraňování nehtů, nerezová ocel, stříbrná barva, pro manikúru a pedikúru1 106,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Raki 45 % 700ml
1 075,60 Kč/1l
752,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekirdag Rakisi: Anýzový destilát na bázi hroznů, 700 ml
1 206,54 Kč/1l
844,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ouzo 12 Anýzový likér s řeckými semínky a nejlepšími bylinami 700ml
724,50 Kč/1l
507,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ouzo 10, 37,5 % obj., 0,7 l
1 591,84 Kč/1l
1 114,29 Kč
Prodejce: Store-Germany

Ouzo Pilavas jemné a měkké chuti se sladkým závěrem 700ml
674,53 Kč/1l
472,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Molinari Sambuca Extra likér s příchutí anýzu z Itálie 700ml
739,66 Kč/1l
549,63 Kč
-31,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Pernod 40% vol. 0,7 L
760 871,46 Kč/1l
589,37 Kč
-56,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
532,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Molinari Sambuca Extra, 40 %, objem 0,70 litru
1 361,51 Kč/1l
953,06 Kč
Prodejce: italia-genuss

Ricard Pastis de Marseille, 45%
602,58 Kč/1l
602,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Alpin 65591
91,15 Kč
Prodejce: M_plus_L

ZWILLING 42584-101-0, 40 mm, 10 mm, 40 g, 105 mm
44 347,75 Kč/1kg
1 773,91 Kč
Prodejce: somnia24

Lifesystems Heatshield Blanket
161,76 Kč
Prodejce: sporti

Záchranná deka pro dospělé, 160 cm x 210 cm
124,95 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Záchranná deka olivová
198,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
180,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

FIRST AID ONLY® P-50018 00 FIRST AID ONLY® Rettungsdecke 160,0 x 210,0 cm
216,21 Kč
Prodejce: somnia24

Holthaus Medical 18620 Rettungsdecke 210,0 cm x 160,0 cm
73,42 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Yeni Raki 45 % - Anýzový destilát - Výrobce/dovozce: Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KG Winsbergring 12-22, 22525 Hamburg 1er Pack
Yeni Rakı 1937 je tradiční varianta oblíbené turecké anýzové pálenky. Vyrábí se z pečlivě vybraných anatolských hroznů a je dvakrát destilována. Při druhé destilaci se přidává vysoce kvalitníanýz Pimpinella, díky čemuž nápoj získává své charakteristické aroma. Svým plným tělem, kořeněnými tóny lékořice a jemným závěrem ztělesňuje tento rakı dědictví více než 500 let staré kulinářské kultury. Při zředění vodou se projeví typický mléčný efekt „louche“ – odtud také pochází jeho láskyplná přezdívka „lví mléko“. Ideální k vychutnání v přátelském kruhu s mezze.
Zvláštnosti
- Dvojitě destilovaný
- Vyrobeno z anatolských hroznů a anýzu
- Typický efekt „louche“ („lví mléko“) při přidání vody
- Tradiční receptura z roku 1937
- Kořeněná chuť s nádechem lékořice
- Ideální k mezze
Yeni Raki si můžete vychutnat stylově tak, že do něj nejprve přidáte vodu a poté - v závislosti na preferencích - několik kostek ledu.
Má plnou chuť, která vynikne díky kombinaci nejlepších anatolských hroznů a aromatického anýzu, který se přidává během druhé destilace.
Raki Yeni Raki z Turecka s obsahem alkoholu 45.
Popis: .
Pro více informací o produktu Raki Yeni 0,35l z kategorie Anýz využijte nebo nám zavolejte během otevírací doby. Váš prodejce lihovin.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.35 l
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 600 g
- Obsah alkoholu
- 45 % vol.
- Potravinářský podnik
- Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KGWinsbergring 12-22, 22525 Hamburg
- Prodejní název
- Anýzový destilát
- Výrobce
- Sonstige Verlage
- Země původu
- Turecko
- Číslo produktu
- 5112
- Kód EAN
- 8697530200011
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.35 l
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 600 g
- Obsah alkoholu
- 45 % vol.
- Potravinářský podnik
- Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KGWinsbergring 12-22, 22525 Hamburg
- Prodejní název
- Anýzový destilát
- Výrobce
- Sonstige Verlage
- Země původu
- Turecko
- Číslo produktu
- 5112
- Kód EAN
- 8697530200011
K tomu se hodí také

Raki 45 % 700ml
1 075,60 Kč/1l
752,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Tekirdag Rakisi Gold Series 45% obj. 0,7l
4 545 771,59 Kč/1l
3 182,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Peněženka Dámská peněženka s dvojitým zipem Velká peněženka
475,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Absolut Vodka Miniaturflasche 40% vol. 0,05 L
1 577,20 Kč/1l
78,86 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ouzo 10, 37,5 % obj., 0,7 l
1 591,84 Kč/1l
1 114,29 Kč
Prodejce: Store-Germany

Pasabahce Timeless 96991 Sada sklenic na čaj 12 kusů s podšálky 132 ml Průhledné sklo
604,84 Kč
-118,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
486,29 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Stříbrná
33 807,56 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

AVANA iPhone 14 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
-16,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Tekirdag Rakisi: Anýzový destilát na bázi hroznů, 700 ml
1 206,54 Kč/1l
844,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabelový přijímač PremiumX FTA 531C DVB-C FullHD TV Digitální USB SCART HDMI
2 208,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Campari Bitter Italský aromatický bylinný likér 700ml
892,70 Kč/1l
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,22 Kč/1l
335,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ipae-Progarden King, Antracit, Polypropylen (PP), Obdélníkový tvar, 4 noha/nohy, 790 mm, 790 mm
2 123,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Red Bull Bezkofeinový nealkoholický nápoj 250mlJednorázové
235,16 Kč/1l
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
293,95 Kč
Prodejce: somnia24

Tanay Ceylon Black Tea 1000g
748,67 Kč/1kg
748,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

XIAOMI G20 Lite bílý bezdrátový vertikální vysavač
2 182,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
36 497,38 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

Repeater 1200 AX, Síťový opakovač, 3000 Mbit/s, Wi-Fi, Připojení na síť Ethernet, Bílá
2 888,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekirdag Rakisi: Anýzový destilát na bázi hroznů, 700 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
844,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 206,54 Kč/1l

Raki 45 % 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
752,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 075,60 Kč/1l

Raki 45 % 350ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
341,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
974,86 Kč/1l

Ouzo 12 Anýzový likér s řeckými semínky a nejlepšími bylinami 700ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
507,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
724,50 Kč/1l

Ouzo Pilavas jemné a měkké chuti se sladkým závěrem 700ml
472,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
674,53 Kč/1l