5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
10-dielna sada záchranných prikrývok 130 × 210 cm – Termo Mylar fólia strieborná745,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Baskany

Další informace o reklamě
Staleks Classic Profesionálne Kliešte na kutikuly NC-10-11568,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
ZWILLING 42584-101-0, 40 mm, 10 mm, 40 g, 105 mm42 938,75 Kč/1kg
1 717,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Pernod 40% vol. 0,7 L760 871,46 Kč/1l
589,37 Kč
-56,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
532,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Raki 45 % 350ml
974,86 Kč/1l
341,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekirdag Rakisi: Anýzový destilát na bázi hroznů, 700 ml
1 206,54 Kč/1l
844,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ouzo 12 Anýzový likér s řeckými semínky a nejlepšími bylinami 700ml
724,50 Kč/1l
507,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ouzo 10, 37,5 % obj., 0,7 l
1 591,84 Kč/1l
1 114,29 Kč
Prodejce: Store-Germany

Molinari Sambuca Extra likér s příchutí anýzu z Itálie 700ml
739,66 Kč/1l
549,63 Kč
-31,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ouzo Pilavas jemné a měkké chuti se sladkým závěrem 700ml
674,53 Kč/1l
472,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricard Pastis de Marseille, 45%
602,58 Kč/1l
602,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Molinari Sambuca Extra, 40 %, objem 0,70 litru
1 361,51 Kč/1l
953,06 Kč
Prodejce: italia-genuss

Alpin 65591
91,15 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lifesystems Thermal Blanket
453,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Záchranná deka pro dospělé, 160 cm x 210 cm
124,95 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Holthaus Medical 18620 Rettungsdecke 210,0 cm x 160,0 cm
73,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

FIRST AID ONLY® P-50018 00 FIRST AID ONLY® Rettungsdecke 160,0 x 210,0 cm
216,67 Kč
Prodejce: somnia24

Meditrade® 4070 Meditrade® Rettungsdecke 160,0 x 210,0 cm
1 878,56 Kč
Prodejce: somnia24

Záchranná deka olivová
198,00 Kč
-18,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
180,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

OCHO PRO Profesionální kleště na nehty 10 JAW12
293,49 Kč
Prodejce: AllYour
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Yeni Raki 45 % - Anýzový destilát - Výrobce/dovozce: Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KG Winsbergring 12-22, 22525 Hamburg 1er Pack
Yeni Rakı 1937 je tradiční varianta oblíbené turecké anýzové pálenky. Vyrábí se z pečlivě vybraných anatolských hroznů a je dvakrát destilována. Při druhé destilaci se přidává vysoce kvalitníanýz Pimpinella, díky čemuž nápoj získává své charakteristické aroma. Svým plným tělem, kořeněnými tóny lékořice a jemným závěrem ztělesňuje tento rakı dědictví více než 500 let staré kulinářské kultury. Při zředění vodou se projeví typický mléčný efekt „louche“ – odtud také pochází jeho láskyplná přezdívka „lví mléko“. Ideální k vychutnání v přátelském kruhu s mezze.
Zvláštnosti
- Dvojitě destilovaný
- Vyrobeno z anatolských hroznů a anýzu
- Typický efekt „louche“ („lví mléko“) při přidání vody
- Tradiční receptura z roku 1937
- Kořeněná chuť s nádechem lékořice
- Ideální k mezze
Yeni Raki je typický turecký nápoj z hroznů. Destilace raki probíhá ve dvou fázích. Osvěžující anýzová chuť dělá z raki něco výjimečného a dodává jí kulatou, spíše jemnou chuť.
Optimální teplota pro pití je 8-10 °C
Optimální teplota pro pití je 8-10 °C
Výrobek není vhodný pro:
- Pro osoby mladší 18 let
- těhotné a kojící ženy
Yeni Raki se vyznačuje výjimečnou chutí, plnou vůní a dvojitou destilací. Při první destilaci se zpracovává několik vybraných anatolských odrůd hroznů, které se předtím sklízejí, suší a fermentují. Při druhé destilaci se přidává aromatický anýz pimpinella. Yeni Raki se poté redukuje na 48 % objemových. Obsah alkoholu. Chuť destilátu se vyznačuje kořeněnými tóny lékořice.
Yeni Raki si můžete vychutnat stylově přidáním vody a - v závislosti na preferencích - několika kostek ledu. Čirý destilát po přidání vody kouzelně změní barvu a získá mléčný nádech, který je známý jako louche efekt. Díky této neobyčejné barvě si Yeni Raki ve své turecké domovině, kde tvoří více než 65 % trhu, vysloužilo přezdívku "lví mléko". Yeni Raki ztělesňuje odkaz 500 let staré kulinářské tradice a v Turecku se tradičně konzumuje s přáteli u stolu s mezze.
Anýzový destilát raki, jehož roční produkce dosahuje 58 milionů litrů, je národním nápojem Turků a pije se čistý, ředěný vodou nebo v koktejlech. Raki se v Turecku často podává také k jídlu.
Yeni Raki 0,7l ze země původu Turecko
% alkoholu: 45Země: TureckoOblast: b.d.Věk : neuvedenoTyp: AniséeVýrobce/značka: Yeni RakiBarva : neuvedenoChuť : neuvedenoOdkaz na: siřičitanyBarvivo : neuvedenoPo otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
Není určeno k prodeji osobám mladším 18 let, není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Svou objednávkou potvrzujete, že jste plnoletí.
Kromě Yeni Raki čeká na vaše objevení, objednání a ochutnání mnoho dalších lihovin, jako je rum, whisky, gin, tequila a další. Prohlédněte si nyní, objevte skvělé nabídky a nakupte ihned.
Další informace o výrobku získáte telefonicky zde prostřednictvím naší stránky MeinSpirituosenversand nebo přímo u výrobce.
Yeni Raki si můžete vychutnat stylově tak, že do něj nejprve přidáte vodu a poté - v závislosti na preferencích - několik kostek ledu.
Má plnou chuť, která vynikne díky kombinaci nejlepších anatolských hroznů a aromatického anýzu, který se přidává během druhé destilace.
20,64
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 45 % vol.
- Potravinářský podnik
- Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KGWinsbergring 12-22, 22525 Hamburg
- Prodejní název
- Anýzový destilát
- Výrobce
- Yeni Raki
- Země původu
- Turecko
- Číslo produktu
- 5111
- Kód EAN
- 8697530200103
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1400 g
- Obsah alkoholu
- 45 % vol.
- Potravinářský podnik
- Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KGWinsbergring 12-22, 22525 Hamburg
- Prodejní název
- Anýzový destilát
- Výrobce
- Yeni Raki
- Země původu
- Turecko
- Číslo produktu
- 5111
- Kód EAN
- 8697530200103
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Tekirdag Rakisi Gold Series 45% obj. 0,7l
4 545 771,59 Kč/1l
3 182,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Raki 45 % 350ml
974,86 Kč/1l
341,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekirdag Rakisi: Anýzový destilát na bázi hroznů, 700 ml
1 206,54 Kč/1l
844,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Elektrický šicí stroj Přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti Mini a cestovní šicí stroj Šicí stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
405,99 Kč
Prodejce: Retoo

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
3 764,21 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Hendricks Gin destilovaný a lahvovaný ve Skotsku | 44 % obj. | 0,7 l
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Pouzdro Fintie pro tablet Samsung Galaxy Tab A11+ Plus 11" 2025 / Tab A9+ Plus 11" 2023, ultratenké ochranné pouzdro s průsvitným zadním krytem, námořnická modrá
387,02 Kč
Prodejce: TR8

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
12 096,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: G-Electronics

sada 2 stolních nebo nočních lamp BRUBAKER 28,5 cm Keramické nožky se strukturou hnědobéžové barvy a bavlněným stínidlem béžové barvy
779,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Otevřené potraviny 0085000016688, 750 ml, 127 kcal, 11 g, 127 kcal, 11 g, 531 kJ
423,03 Kč/1l
317,27 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Pasbahce Borcam Premium obdélníkový list 26Cmx37Cm, 4350 cc transparentní
510,66 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Černá
27 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Sada konvic Korkmaz Hanedan - stylový design a nejvyšší funkčnost 1,1 l/2,0 l
2 070,69 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Turecké raki
Nejlepší
Ohodnoceno dne 12. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. září 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekirdag Rakisi: Anýzový destilát na bázi hroznů, 700 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
844,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 206,54 Kč/1l

Raki 45 % 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
752,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 075,60 Kč/1l

Ouzo 12 Anýzový likér s řeckými semínky a nejlepšími bylinami 700ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
507,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
724,50 Kč/1l

Raki 45 % 350ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
341,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
974,86 Kč/1l

Ouzo Pilavas jemné a měkké chuti se sladkým závěrem 700ml
472,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
674,53 Kč/1l