4,3



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém843,71 Kč/1l
194,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Veet Total Pro Intimní krém na odstranění chloupků 100 ml + balzám 50 ml2 859,93 Kč/1l
428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alexya | Depilační pudr - 100g - S alantoinem - Péče o pleť - Péče o tělo909,90 Kč/1l
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml1 740,70 Kč/1l
174,07 Kč
Prodejce: apohealth

Veet Men Haarentfernungsset
2 661,73 Kč/1l
399,26 Kč
Prodejce: somnia24

Veet 3079272, Krém na odstranění chloupků, 200 ml, Tělo, Suchá pokožka, Normální pokožka, Vyhlazující, Pánské
1 961,05 Kč/1l
392,21 Kč
Prodejce: somnia24

ARTE FIORI Capillum Amove Aloe Vera depilační prášek 200g
2 574,50 Kč/1kg
514,90 Kč
Prodejce: somnia24

Odstraňovač chloupků Veet 400 ml - Rychlá a účinná péče pro hebkou a hedvábnou pokožku
1 451,90 Kč/1l
917,18 Kč
-336,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
580,76 Kč
Prodejce: TR8

Veet Men sprchový krém na depilaci těla 150ml
2 085,00 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Veet Depilační krém pro suchou pokožku 100ml
5 535,60 Kč/1l
553,56 Kč
Prodejce: Store-Germany

Veet Depilační krém pro normální pleť 100 ml
5 535,60 Kč/1l
553,56 Kč
Prodejce: Store-Germany

Eveline 9v1 ultradelikátní depilační krém na ruce a nohy 125ml - Dlouhodobá expirace!
641,52 Kč/1l
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Veet 4053700288205, Krém na odstranění chloupků, 100 ml, Citlivá pokožka
1 797,60 Kč/1l
179,76 Kč
Prodejce: LAVONIO

Veet 3059944021197, Krém na odstranění chloupků, 400 ml, Citlivá pokožka
1 152,17 Kč/1l
460,87 Kč
Prodejce: VISO

Veet Men tělový depilační krém do sprchy 150 ml
625,50 Kč/1kg
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Veet 3238730 Veet expert Enthaarungscreme 100,0 ml
3 080,00 Kč/1l
308,00 Kč
Prodejce: somnia24

Veet Kit Bikini Crema Depilatoria 2 X 50ml
3 127,50 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Veet Men Total Pro krém na odstranění chloupků depilace pro citlivou pokožku 200 ml
1 563,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Veet Krém na Depilaci ve Spreji pro Citlivou Pleť 150ml
2 085,00 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Depilační krém na odstraňování chloupků pro muže Veet Men Total Pro, 200 ml
1 277,17 Kč/1kg
997,00 Kč
-613,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
383,15 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu Veet Men sprchový krém na odstranění chloupků na horní části těla a nohou pro muže: Chcete odstranit nežádoucí chloupky z některých částí těla a hledáte praktickou metodu depilace? Pak je pro vás Veet Men sprchový krém na odstranění chloupků na horní části těla a nohou jako stvořený. Depilační krém pro muže jednoduše funguje během sprchování. Ušetří vám tak čas v každodenním životě, který můžete věnovat jiným důležitým věcem. Krém zanechává na pokožce příjemnou vůni. Hydratuje až po dobu 24 hodin, odstraňuje nežádoucí chloupky a zajišťuje dlouhotrvající pocit hladkosti. Pro rychlé a snadné odstranění chloupků bez holení - a tedy bez rizika pořezání a nepříjemného strniště bezprostředně po holení. Depilační krém je vhodný zejména pro depilaci na rukou, nohou, hrudníku, v podpaží a na zádech. Krém je dermatologicky testován Rychlé a snadné odstranění chloupků ve sprše ? Dlouhotrvající hladký pocit ? Zvlhčuje až po dobu 24 hodin ? Dermatologicky testováno ? Příjemná vůně ? Obsahuje: . Složení Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, VP/Hexadecene Copolymer, Parfum, Magnesium Trisilicate, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Gluconate, Acrylates Copolymer, CI 77891 Adresa výrobce/dovozce Darwinstr. 2-4 69115 Heidelberg
- Hmotnost
- 198 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, VP/Hexadecene Copolymer, Parfum, Magnesium Trisilicate, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Gluconate, Acrylates Copolymer, CI 77891
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 4002448136590
- Číslo produktu
- 3127354
- Hmotnost
- 198 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Urea, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, VP/Hexadecene Copolymer, Parfum, Magnesium Trisilicate, Potassium Hydroxide, Propylene Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Gluconate, Acrylates Copolymer, CI 77891
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Muži
- Kód EAN
- 4002448136590
- Číslo produktu
- 3127354
K tomu se hodí také

Veet Men Haarentfernungsset
2 661,73 Kč/1l
399,26 Kč
Prodejce: somnia24

Plastový koš na prádlo ve vzhledu proutí 65 litrů - bílý - stojící koš na prádlo s víkem a držadly na přenášení
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Veet Men sprchový krém na depilaci těla 150ml
2 085,00 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Nintendo Classic Mini: Super Nintendo - Miniaturní 16bitová konzole s 21 předinstalovanými hrami
Použité
3 648,09 Kč
Prodejce: better-used

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
23 702,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist

Led stropní svítidlo s detektorem pohybu, stropní svítidlo vnitřní pro koupelnu kuchyň obývací pokoj sklep ložnice chodba, studená bílá 18W Ø22cm
566,39 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

AREBOS Nákupní vozík 3v1 56L | skládací, chladicí přihrádka, shopper šedý
969,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Gamepad s klipem na mobil Bezdrátová technologie Bluetooth Ovladač PS4 Xbox Android iOS Windows Mac Smartphone Tablet PC Držák telefonu 400mAh Retoo
387,99 Kč
Prodejce: Retoo

Brennenstuhl 1152320400, 3 m, Bílá, 3 AC zásuvky / AC zásuvek, Bílá, 280 mm, 90 mm
472,23 Kč
Prodejce: somnia24

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Černá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
26 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BN-Trading-UG

Blumtal® prostěradlo 90x200cm - prostěradlo z mikrovlákna - prostěradlo Oekotext -
230,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml
1 740,70 Kč/1l
174,07 Kč
Prodejce: apohealth

Pracovní kalhoty v pase šedé PROFESSIONAL silné trojité prošití 50 92cm
548,90 Kč
-49,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Adler AD 2923, Planžetový holicí strojek, Černá, Jezdec, Baterie, Zabudovaná baterie, 45 min
455,98 Kč
Prodejce: Warehouse

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parní Mop - Plochý 173948
5 789,97 Kč/1l
2 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
518,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 111,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Profesionální zastřihovač vlasů, zastřihovač vousů, přesný modelování, stříhání vousů, 4 řezné Délky, Akumulátorové 2 hodiny práce Retoo
1 180,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Černá
Použité
2 175,58 Kč
Prodejce: Elektrolocke
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%17% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
17%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Veet for Men sprchový krém na odstranění chloupků Power Effect 150ml
Používám ho na intimní partie a výsledek je velmi dobrý.
Ohodnoceno dne 11. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Chtěl jsem to vyzkoušet jako první a fungovalo to velmi dobře. Funguje lépe než normální.
Ohodnoceno dne 25. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přípravky na odstraňování chloupků
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 3. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle a snadno
Jedná se o nekomplikované rychlé odstranění chloupků
Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nair | Depilační krém s kakaovým máslem - 224 G - kakaová vůně - depilace - tělový krém
194,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
843,71 Kč/1l

Nair krém na odstranění chloupků - Aloe Vera - 224g - Jemná péče o pokožku - Nair tělový krém
188,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
843,71 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 224 G - S ovesným mlékem - Vanilková vůně - Tělový krém
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 759,90 Kč/1l

Alexya | Depilační pudr - 100g - S alantoinem - Péče o pleť - Péče o tělo
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

AVON Avon Care Krém na odstranění chloupků na obličeji 15 ml
217,98 Kč
Prodejce: TinaBeauty
14 532,00 Kč/1l

Veet Depilační krém pro citlivou pokožku 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
174,07 Kč
Prodejce: apohealth
1 740,70 Kč/1l

Eveline Cosmetics Laser Precision – depilační krém, hydratace, zklidnění



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l

Pilca Depilační pěna na tělo s kaméliovým olejem a vitaminem E 150ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
127,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,93 Kč/1l

Snä Epil Enthaarungs-Creme sensitive



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
612,25 Kč/1l

Eveline 9v1 ultradelikátní depilační krém na ruce a nohy 125ml - Dlouhodobá expirace!
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l

Depilační krém na tělo Depil Aloe Vera Byly (75 ml)
591,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
5 919,90 Kč/1l

Eveline Sensitive Epil Łagodny krem do kompleksowej depilacji, 175 ml
96,49 Kč
-16,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
458,23 Kč/1l

Eveline Cosmetics Just Epil – depilační krém, hydratace, zklidnění
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l

Eveline Cosmetics 99% Natural Aloe Vera – depilační krém, hydratace, zklidnění
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l

Depilační krém na tělo DEPIL MEN Byly (200 ml)
643,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 219,95 Kč/1l

Veet Men - balení 6 depilačních krémů 100 ml s kopulovitým aplikátorem
115,28 Kč
Prodejce: ALG-Outlet
1 152,80 Kč/1l