5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Houbový popcorn 10 kg61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslové aroma & vanilkový cukr
273,92 Kč/1kg
364,32 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiový vanilkový cukr 150 g sklenice pro vanilkový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslová příchuť & karamelový cukr
350,21 Kč/1kg
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food
326,55 Kč/1kg
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kukuřičné zrna na popcorn 1 kg
164,20 Kč/1kg
164,20 Kč
Prodejce: esiteo

PopCorn - slaný 50g
968,80 Kč/1kg
48,44 Kč
Prodejce: taleoo

Popcorn - sladký 50g
1 037,60 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Felix Popcorn Karamelový 90 g
414,67 Kč/1kg
37,32 Kč
Prodejce: Katomix

Bio popcorn, kukuřice, 1 kg
592,85 Kč/1kg
592,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
299,36 Kč/1kg
32,93 Kč
Prodejce: Katomix

Lorenz Popcorn s máslovou příchutí 90 G
4 501,89 Kč/1kg
405,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Popcorn Solony Hel 90 g
271,00 Kč/1kg
24,39 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Diamant Pudersalz je jemně mletá sůl určená k dochucení popcornu.
Jemná struktura umožňuje rovnoměrné rozložení na teplém popcornu.
Hlavní přednosti
- Jemně mletá sůl
- Vhodná k dochucení popcornu
- Rovnoměrné rozložení
- Nehrudkuje a zcela se rozpouští
- 1 kg plechovka pro pravidelné používání
Základní recept na popcorn (slaný)
Popcornovou kukuřici zahřejte v oleji, dokud se zrna úplně nerozpustí.
Ještě teplý popcorn ihned po rozpuštění dochuťte práškovou solí.
Díky jemné struktuře se sůl rovnoměrně rozloží na popcornu.
Poznámka k AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny s podporou AI.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Siede – kuchyňská sůl, protispékavé látky E535 a E500
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie 0 kJ / 0 kcal Tuk 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 100 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1050 g
- Potravinářský podnik
- Hase Food GmbH
- Prodejní název
- Popcornová sůl
- Výrobce
- Haase Food GmbH
- Kód EAN
- 4250472504001
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Siede – kuchyňská sůl, protispékavé látky E535 a E500
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie 0 kJ / 0 kcal Tuk 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g Bílkoviny 0 g Sůl 100 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1050 g
- Potravinářský podnik
- Hase Food GmbH
- Prodejní název
- Popcornová sůl
- Výrobce
- Haase Food GmbH
- Kód EAN
- 4250472504001
K tomu se hodí také

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Houbový popcorn 10 kg
61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová směs Cukr 1 kg
303,99 Kč/1kg
303,99 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

12* 3D nástěnný panel bílé PVC tapety nástěnné dekorace stropní dlaždice 12 "x 12" nástěnné panely DIY tapety čtvercové bílé
660,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Haase Food Popcorn sůl speciální směs 1 kg sáček
218,81 Kč/1kg
218,81 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
1 570,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 740,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 16,9 cm (6,67") Dual SIM 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Fialová
10 466,51 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Shop-Mediarado

Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256GB šedý
10 368,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NovaMBSmart

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Veleco ZT63 Červené - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektrické trojkolové vozítko v italském stylu - Kovové prvky v chromovém provedení
41 648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lauftech

Parní čistič CleanTenso
3 226,02 Kč
-1 000,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 225,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prémiový vanilkový cukr 150 g sklenice pro vanilkový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Relaxdays 4052025238544, Červená, Bílá, Karton, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
646,87 Kč
Prodejce: TR8

Makita E-10899 Sada nářadí 76 ks.
2 189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Raspberry Pi 4, Mini PC, Mini PC, Připojení na síť Ethernet, Wi-Fi 5 (802.11ac)
5 310,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 140,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tip top
Vše perfektní
Ohodnoceno dne 13. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

Houbový popcorn 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg

Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg

Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg

Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
439,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 382,23 Kč/1kg

Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
446,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,62 Kč/1kg

Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
446,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,62 Kč/1kg

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
441,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 416,70 Kč/1kg

Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
439,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 664,08 Kč/1kg

Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
431,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 310,00 Kč/1kg

Bramborové chipsy s příchutí cibule Wiejskie Ziemniaczki 130 g
431,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 078,57 Kč/1kg

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
326,55 Kč/1kg