4,5



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu126,43 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslová příchuť & karamelový cukr
350,21 Kč/1kg
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiový karamelový cukr 150 g sklenice pro karamelový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kukuřičné zrna na popcorn 1 kg
164,20 Kč/1kg
164,20 Kč
Prodejce: esiteo

Prażona kukurydza solona Star 95 g
348,80 Kč/1kg
34,88 Kč
Prodejce: Katomix

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haase Food Popcorn sůl speciální směs 1 kg sáček
218,81 Kč/1kg
218,81 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bio popcorn, kukuřice, 1 kg
592,85 Kč/1kg
592,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Felix pražené solené arašídy 800 g
335,22 Kč/1kg
324,75 Kč
-53,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
271,53 Kč
Prodejce: Katomix

Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
299,36 Kč/1kg
32,93 Kč
Prodejce: Katomix

Felix Popcorn Karamelový 90 g
414,67 Kč/1kg
37,32 Kč
Prodejce: Katomix

Popcorn Pikantny Hel 90 g
248,80 Kč/1kg
50,68 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
24,88 Kč
Prodejce: Katomix

PopCorn - slaný 50g
968,80 Kč/1kg
48,44 Kč
Prodejce: taleoo

POPCPRN Pražená semínka Bakalland 250 g
89,23 Kč/1kg
21,95 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Jumbo popcornová kukuřice od Hopser Funfood je nepražená popcornová kukuřice určená k výrobě velkých, kulatých popcornových vloček.
Kukuřice je vhodná pro přípravu sladkého nebo slaného popcornu v domácnosti i v gastronomii.
Hlavní přednosti
- Jumbo popcornový kukuřice s kulatými vločkami
- Vhodný pro sladký i slaný popcorn
- Vhodný pro domácnosti i gastronomii
- Baleno v 1kg sáčku pro zachování čerstvosti
️ Poměr směsi
3 díly popcornové kukuřice
1 díl oleje na popcorn
1 díl cukru
Poznámka k přípravě houbového/jumbo popcornu
Mushroom nebo Jumbo popcorn vyžaduje při přípravě vyšší a pokud možno rovnoměrné teplo než klasický Butterfly popcorn.
Při přípravě na sporáku nebo v mikrovlnné troubě se proto může stát, že pouze část popcornových vloček získá typický kulatý tvar.
Pro lepší a rovnoměrnější výsledky doporučujeme přípravu v horkovzdušné popcornovačce (Air Popper) nebo ve vhodných popcornovačkách, protože tyto zařízení umožňují konstantní přívod tepla.
Toto rovnoměrné teplo je zvláště vhodné pro vytvoření charakteristického tvaru houbového nebo jumbo popcornu.
Celkové množství pro 1 kg popcornové kukuřice
Kukuřice na popcorn: 1 kg
Olej: cca 350 ml
Cukr: cca 350 g
Výtěžnost
Přibližně 28 porcí popcornu po 1 litru.
Vhodné produkty a příslušenství
Složení: olej na popcorn, cukr na popcorn.
Příslušenství: sáčky na popcorn (1 litr), kelímky na popcorn.
ℹ️ Upozornění: Suroviny a příslušenství nejsou součástí dodávky.
Balení a obsah
1 kg čerstvý sáček.
Země původu
USA.
Složení
Kukuřice.
Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené)
| Výživové hodnoty | Množství |
|---|---|
| Energie | 1507 kJ / 360 kcal |
| Tuk | 2,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g |
| Sacharidy | 74 g |
| z toho cukry | 11,9 g |
| Bílkoviny | 10 g |
| Vláknina | 20 |
| Sůl | 0 g |
Poznámka B2B
Nejprve se prosím zaregistrujte pomocí zákaznického účtu a poté nás kontaktujte.
Po úspěšné kontrole může být aktivován přístup do oblasti B2B.
Poznámka k AI
Texty a obrázky mohou být zcela nebo částečně vytvořeny s podporou AI.
- Objem
- 29 l
- Seznam přísad
- Ale
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené) Energie 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74 g z toho cukry 11,9 g Bílkoviny 10 g Vláknina 20 g Sůl 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1020 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Popcorn Mais
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 7427088781172
- Objem
- 29 l
- Seznam přísad
- Ale
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g (nepražené) Energie 1507 kJ / 360 kcal Tuk 2,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74 g z toho cukry 11,9 g Bílkoviny 10 g Vláknina 20 g Sůl 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1020 g
- Potravinářský podnik
- Hopser Funfood
- Prodejní název
- Popcorn Mais
- Výrobce
- Hopser Funfood
- Kód EAN
- 7427088781172
K tomu se hodí také

Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 500 g | Hopser Funfood
218,92 Kč/1kg
109,46 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
126,43 Kč/1kg
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

4 kusy silikonové formy na kostky ledu držák kostek ledu s víkem zásobník ledu Ice Tray Ice
401,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Americká máslová popcornová kukuřice 200 g Popcorn do kina
120,50 Kč/1kg
24,10 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kino Mushroom Popcorn plus 500 g bez GMO
212,37 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set Popcornová kukuřice Popcornový olej Máslová příchuť & karamelový cukr
350,21 Kč/1kg
315,19 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prémiový karamelový cukr 150 g sklenice pro karamelový popcorn a dezerty
1 043,67 Kč/1kg
156,55 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Premium popcorn do kina, 500 g – bez GMO
212,37 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla
181,37 Kč/1kg
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Chio popcorn do mikrovlnné trouby sladký bezlepkový vegetariánský veganský 120g
286,10 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
1 625,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Houbový popcorn 10 kg
61,56 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Kukuřičné zrna na popcorn 1 kg
164,20 Kč/1kg
164,20 Kč
Prodejce: esiteo

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
63,26 Kč/1kg
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn kyblík Fun se sladkou příchutí 250g
497,60 Kč/1kg
124,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pytlík na popcorn „S láskou vyrobeno doma“ Papír 100 kusů 1 litr
526,61 Kč/1kg
189,58 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Popcornový olej s máslovou příchutí Raps Sinfonie Premium Quality, 250 ml
283,58 Kč/1kg
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Unold Classic, Červená, Stříbrná, Bílá, 100 g, Plast, Knoflíky, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
825,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hopser Funfood Popcorn Set 1 kg máslového popcornu + 1 litr oleje na popcorn
190,59 Kč/1kg
461,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Prażona kukurydza solona Star 95 g
348,80 Kč/1kg
34,88 Kč
Prodejce: Katomix

XOX popcorn mořská sůl klasický slaný křupavý lehká chuť 100g
380,70 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
63,16 Kč/1kg
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesně to, co jsem hledal
Kulatý popcorn jako v kině, jen mnohem levnější.
Ohodnoceno dne 8. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše proběhlo perfektně
Jako vždy, rychlé dodání a zboží podle očekávání. Vše perfektní
Ohodnoceno dne 23. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krajka
Rychlé dodání a dárek v ceně. Děkuji
Ohodnoceno dne 6. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Houbový popcorn jako v kině
Tento popcorn jsem si upekla pomocí popcornovače Sokany a musím říct, že chutná jako v kině. Pěkné, velké popcornové vločky ve tvaru hříbků - co víc si přát?
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg

Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

Houbový popcorn 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg

Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg

Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg

MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg

Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg

Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg

Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg

Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
440,24 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 386,46 Kč/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
225,29 Kč/1kg

Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
442,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 422,20 Kč/1kg

Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
440,24 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 668,67 Kč/1kg

Polotekutý tuk na popcorn 1 litr pro kino Popcorn Haase Food



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
352,67 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
326,55 Kč/1kg

Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
431,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 315,30 Kč/1kg