5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml6 369,30 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml363,93 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml1 082,67 Kč/1l
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml279,93 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

3x FONEX Gel na vlasy Keratinový gel na vlasy Extreme Look 220ml
1 210,82 Kč/1l
266,38 Kč
Prodejce: somnia24

3x FONEX Gumový gel na vlasy Keratinový gel na vlasy Extreme Look 500ml
120,67 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Selective Professional Cemani Back to Black stylingový gel 150 ml
1 032,20 Kč/1l
154,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade Pink 113g
2 697,26 Kč/1kg
447,31 Kč
-142,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,79 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel 100 ml
2 100,00 Kč/1l
210,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Salerm Cosmetics Wet Gel Rock Extra Strong Wet Look Styling Gel 200ml
1 766,95 Kč/1l
353,39 Kč
Prodejce: PolisElectro

Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml
1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hegron Mega silný gel na vlasy 500 ml
586,00 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Farcom GEL NA VLASY EXTRA SILNÝ 250ML
440,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: Katorshop

Alcina Forming Gel, 100 ml
5 623,10 Kč/1l
562,31 Kč
Prodejce: somnia24

Kallos Gogo Styling Gel Strong Hold 125 ml
472,00 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Reuzel Fiber Gel gel na vlasy pro extra silnou fixaci 100 ml
2 376,00 Kč/1l
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pomáda na vlasy (Fiber Pomade) 95 g
2 649,68 Kč/1l
251,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gel na vlasy se silnou fixací (Forming Gel) 100 ml
6 548,30 Kč/1l
654,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
699,72 Kč/1l
174,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GUMMY PROFESSIONAL Gel na vlasy Extreme Look Maximum hold 500 ml
Maximálně intenzivní fixační gelbez alkoholu pro tvorbu extrémních vlasových stylů a strukturovaných tvarů. Vhodný pro každodenní použití na jakýkoliv typ vlasů.
Použití: Naneste pomocí rukou na vlhké vlasy a prsty upravte do požadovaného tvaru.
Objem: 500 ml
Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty Gummy Professional ©
Gummy Professional Haargel Maximum Hold 500 ml
- Hmotnost
- 600 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- TRIETANOLAMIN, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ KROSOLYMER, KOKAMIDOPROPYLBETAIN, POLYSORBÁT 20, PARFÉM, CHLORID SODNÝ
- Výrobce
- Fonex Gummy
- Kód EAN
- 8691988004900
- Číslo produktu
- c7.1
- Hmotnost
- 600 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- TRIETANOLAMIN, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ KROSOLYMER, KOKAMIDOPROPYLBETAIN, POLYSORBÁT 20, PARFÉM, CHLORID SODNÝ
- Výrobce
- Fonex Gummy
- Kód EAN
- 8691988004900
- Číslo produktu
- c7.1
K tomu se hodí také

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

3x FONEX Gumový gel na vlasy Keratinový gel na vlasy Extreme Look 500ml
120,67 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: Bugelo

3x FONEX Gel na vlasy Keratinový gel na vlasy Extreme Look 220ml
1 210,82 Kč/1l
266,38 Kč
Prodejce: somnia24

Sada dezertních misek 150 ml 25dílná sada misek na servírování zmrzliny Misky na tiramisu, mousse au chocolat, preclíkové tyčinky, průhledné Retoo
116,89 Kč
Prodejce: Retoo

Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Fonex Gummy Stylingové tampony na vlasy Vosk na vlasy Ultra Hold 150 ml
3 368,07 Kč/1l
505,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
73 654,70 Kč/1l
7 365,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
2 945,60 Kč/1l
441,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 Slim Digital, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
23 444,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
9 415,94 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Fonex gumové stylingové tužidla na vlasy Hard Finish 150 ml
960,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

TOTEX Cosmetic Hair Styling Wax Strong Matte 150ml
606,67 Kč/1l
91,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bono 05, 160 cm, bílá/bílá se zrcadlem
7 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Stolní lampa LED s dotykovým stmívačem Stolní lampa 3 úrovně jasu Stolní lampa Kancelářská lampa Úrovně jasu Noční čtecí lampa Bílá Retoo
118,49 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Retoo

Yves Saint Laurent Libre EDP Intense 90 ml W
18 333,33 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Estilo

Televizní stolek Selsey BISIRA - TV stolek z bílého mramoru se zlatou vložkou - šířka 200 cm - závěsný
3 609,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Selsey

Joyor Y8-S, Koloběžka, Černá, 20 km/h, 120 kg, 2 kolo/kola, Hliník
15 499,00 Kč
Prodejce: Delgeo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gummy Professional gel na vlasy
Jsem naprosto spokojená a používám tento gel na vlasy. Produkt lze doporučit. Rychlé dodání. Vše tip top.
Ohodnoceno dne 3. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - pružnost - objem - rychleschnoucí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 581,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 757,70 Kč/1l

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
811,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 804,29 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
6 369,30 Kč/1l

L3VEL3 - Pasta - Pasta na vlasy 150ml
227,56 Kč
-65,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 082,67 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 134,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
363,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
399,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 660,00 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
22 746,50 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
384,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 924,65 Kč/1l

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 426,20 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
307,93 Kč/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
279,93 Kč/1kg

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 342,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 413,45 Kč/1kg

Stylingový gel 125 ml
528,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 229,68 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
515,72 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 688,36 Kč/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l